ЯМБОЛ- Седнали под сянката сега,с бира и цаца в ръка. (7)

  • 15 344
  • 278
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 537
Ще помоля Yulinga бързо да си издаде името,щото всеки ден се срещаме и незнам как да се обръщам към нея! Crossing ArmsГери,ти Гергана ли си? newsm78 На другите им знам имената. Mr. GreenОсвен на татко вожд,ама аз и да го видя,няма да го позная. Laughing

# 211
  • Монреал
  • Мнения: 631
На другите им знам имената. Mr. GreenОсвен на татко вожд,ама аз и да го видя,няма да го позная. Laughing
Аааа, той е уникат, нема друг кат него! bowuu Mr. Green  Twisted Evil

# 212
  • Мнения: 3 537
На другите им знам имената. Mr. GreenОсвен на татко вожд,ама аз и да го видя,няма да го позная. Laughing
Аааа, той е уникат, нема друг кат него! bowuu Mr. Green  Twisted Evil
ЕЕЕЕ,недей така !Сега ще ме гложди как изглежда! Crossing ArmsТой беше се описал като тапициран стол ,или нещо подобно. newsm78Искаме снимкааааа! Crazy

# 213
  • Мнения: 3 537
 hahahaНе било тапициран стол,а тапициран скелет и ходеща вафла. JoyАз отде го измислих тоз стол,не знам! Joy Joy Joy

# 214
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Краси,разкривам се. Ваня съм. Е, Иванка де.Simple Smile))
Иве,в коя аптека си виждала тук такава паста?

# 215
  • Мнения: 258
здравейте мамчета Wink аз не че съм много веща още с зъбните пасти и четки,ама да кажа какво забелязах-значи наистина на новото бебешко на раковска има поне такъв напръстник за зъби...иначе много малки четчици има на аптеката до нас...оф...как да я опиша коя е сега..отстрани на млечната кухня,даже зад нея се пада...онзи ден ми направи впечатление,че там има мънички четки...а пък за тези пасти от снимката,като един виден немскознаец(ама че тъпа дума измислих) тази с жълто която е е с флуор,само лявата-със синъо е без...айде дано съм била полезна Wink пък мойто мъж се е засилило да си търси хубави снимки тая вечер,та утре може и да го видите вече(който не го познава де Wink )

# 216
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Добро ви утро!
Заповядайте да се почерпите, че днес имам повод +

ScreamingMamaa, чакаме с нетърпение да го видим тоз 'убавец Wink

# 217
  • Мнения: 3 537
Кажи какъв е поводът,че да ти честитим! Crossing Arms

# 218
  • Мнения: 135
Добър деннн  Hug
чакаме Убавеца.Утре ще прослушаме магадина(новия)Само куче да не ни мине път  Crossing Arms
Тази я има в нашата аптека,предполагам ги има и другаде.
 А на Lilqna искам да й пожелая още толкова по 10.

# 219
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ей, издаде ме значи! ooooh!
Айде да си кажа, преди точно осем години се взехме с мъжОто.
Ама Иве, осем по десет е =80+моите30=110години, от които ми се падат 88 да живея все с един и същи мъж, ако доживея до 110, де. По някое време си мисля, че ще ми се доще малко разнообразие, ама да видим. Малии, само да не чете мъжото тук. Crazy
ХайдИ, приятен ви ден!

# 220
  • Мнения: 3 537
Ами честито тогава! WinkТо разнообразието може да е и по време на брака бе,Лилянче! JoyСещаш ли се на къде бия? hahahaХа ха ха !Майтапя се. Laughing

# 221
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Lilqnа, честита годишнина! Пожелавам ти още многооо по толкова.
Краси, да, Гергана се казвам.Мисля, че мъжа ми не поослабнал.Доста е спокоен, че да свали кг от ревовете на беба.От снимките ще да е.

# 222
  • Мнения: 1 427
Лиляна, честита годишнина  bouquet
Ще ти изям аватара.Мнооого го любя тоз момък Whistling Heart Eyes

# 223
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Lilqnа Честита ви годишнина.Пожелавам ви още дълги години да сте заедно и само хубави неща да ви се случват. Simple Smile
geri_di Аз със малко закъснение честито ти дъщеричка.Разгледах ви снимките,малката принцеса е страхотна.Да ви е жива и здрава.
Гледах ви снимките и се чудех кой от двама ви със мъжът ти познавам. newsm78
Ти или той да имате сестра Ваня? newsm78

# 224
  • Ямбол
  • Мнения: 505
 ivka10,неговата сестра се казва Ваня.Може и да се познаваме.

Общи условия

Активация на акаунт