Дисниленд Париж - тема 4

  • 39 144
  • 739
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 233
Milenkataa, както е писала Nedinka, ако забравим за ценовата разлика за мен Нюпорт Бей е по-красивият хотел - наскоро ремонтиран, светли, морски, ведри цветове, красиви стълбища, фоайета.
Така че вие си преценете - може пък да имате специален повод и да искате нещо по-различно. Може пък така или иначе да искате да прекарате целия ден в парковете, тогава няма да има толкова значение, ще можете да изхарчите разликата за сувенири, по-специална вечеря, Бъфало Бил ......

Секвоята също е очарователен, били сме в хотела по коледно време и много му пасват всичките украси. Той носи едно усещане за зелено, гора, природа, уют, камина, горски обитатели ... и там е много хубаво.

Изборите в Дисни никога не са лесни  Mr. Green Само да сме живи и здрави, да имаме колебания и варианти за избор!  Heart Eyes
Благодаря Simple Smile  Мисля, че ще изберем Нюпорт Бей. Подготвена съм и психически за магазините им, че сме с дете на 3,5 😁 Поне сме ходили и знам, че аз трудно излизам без покупка, а какво ли остава за детето 😁

# 256
  • Мнения: 2
Здравейте! Четох доста от тази и от старите теми, но нямам време за всичко и още не мога да се ориентирам.
Накратко - 18 и 19 юли ще сме в Париж, резервирали сме хотел в Париж и пътуваме с кола. Вероятно на 18 /ако не ме посъветвате друго/ ще посетим Дисниленд /2 възрастни + дете на 9г/. Билетите мисля да купя от тук:
https://www.booktickets.disneylandparis.com/tnsa64/live/shop/9/M … duid=32454335543R
гледам че има и специална оферта "билет за възрастен при цена на дете". Въпросът ми е тъп - след като купя билетите предполагам си ги получавам на пощата и разпечатвам. Не видях трябва ли някъде да отбележа или резервирам дата на посещението?
Личният транспорт удачен ли е за придвижване от Париж до Дисниленд /някъде четох, че паркингът е 30 евро, май по-добре с обществен/?
Приемам съвети и по всякакви други въпроси, за които още не съм се сетила Simple Smile

# 257
  • Мнения: 233
Здравейте! Четох доста от тази и от старите теми, но нямам време за всичко и още не мога да се ориентирам.
Накратко - 18 и 19 юли ще сме в Париж, резервирали сме хотел в Париж и пътуваме с кола. Вероятно на 18 /ако не ме посъветвате друго/ ще посетим Дисниленд /2 възрастни + дете на 9г/. Билетите мисля да купя от тук:
https://www.booktickets.disneylandparis.com/tnsa64/live/shop/9/M … duid=32454335543R
гледам че има и специална оферта "билет за възрастен при цена на дете". Въпросът ми е тъп - след като купя билетите предполагам си ги получавам на пощата и разпечатвам. Не видях трябва ли някъде да отбележа или резервирам дата на посещението?
Личният транспорт удачен ли е за придвижване от Париж до Дисниленд /някъде четох, че паркингът е 30 евро, май по-добре с обществен/?
Приемам съвети и по всякакви други въпроси, за които още не съм се сетила Simple Smile


Като цъкнах на линка, показва билет валиден от утре, което ще рече, че затова няма дата. Промоцията е активна до края на септември и няма проблем да купите предходния ден. С транспорт би трябвало да излезе по-евтино отколкото със собствен транспорт и паркинг. Освен това, след цял ден обикаляне ще сте поуморени, ако съдя по себе си Simple Smile Весело изкарване!

# 258
  • Мнения: 2
Здравейте! Четох доста от тази и от старите теми, но нямам време за всичко и още не мога да се ориентирам.
Накратко - 18 и 19 юли ще сме в Париж, резервирали сме хотел в Париж и пътуваме с кола. Вероятно на 18 /ако не ме посъветвате друго/ ще посетим Дисниленд /2 възрастни + дете на 9г/. Билетите мисля да купя от тук:
https://www.booktickets.disneylandparis.com/tnsa64/live/shop/9/M … duid=32454335543R
гледам че има и специална оферта "билет за възрастен при цена на дете". Въпросът ми е тъп - след като купя билетите предполагам си ги получавам на пощата и разпечатвам. Не видях трябва ли някъде да отбележа или резервирам дата на посещението?
Личният транспорт удачен ли е за придвижване от Париж до Дисниленд /някъде четох, че паркингът е 30 евро, май по-добре с обществен/?
Приемам съвети и по всякакви други въпроси, за които още не съм се сетила Simple Smile


Като цъкнах на линка, показва билет валиден от утре, което ще рече, че затова няма дата. Промоцията е активна до края на септември и няма проблем да купите предходния ден. С транспорт би трябвало да излезе по-евтино отколкото със собствен транспорт и паркинг. Освен това, след цял ден обикаляне ще сте поуморени, ако съдя по себе си Simple Smile Весело изкарване!

Благодаря Hug

# 259
  • София
  • Мнения: 243
Здравейте, на колко години трябва да е детето за да може да се наслади на повечето атракционни?

# 260
  • Пловдив
  • Мнения: 5 992
Аз мисля, че на всякаква възраст ще се забавлява, но по-осъзнато и запомнящо се би било след 8-9год.
Дъщеря ми беше на 8, когато я заведохме и досега помни всичко.

# 261
  • Мнения: 233
Здравейте, на колко години трябва да е детето за да може да се наслади на повечето атракционни?
За някои атракциони има ограничение на ръста. Досниленд има апликация за телефон. Ако я изтеглите, ще може да проверите какви са ограниченията за ръст и дали има.

# 262
  • София
  • Мнения: 6 123
Здравейте, на колко години трябва да е детето за да може да се наслади на повечето атракционни?
За някои атракциони има ограничение на ръста. Досниленд има апликация за телефон. Ако я изтеглите, ще може да проверите какви са ограниченията за ръст и дали има.
А нали има и бебешки атракциони? В смисъл, че за 5 -6 годишно да има нещо като подходящ и як атракцион
Ние ще ходим края на октомври в най-скъпата седмица, да не хвърля едни 700 + лева за билети и да се разходжаме с малкото дете само по алеите.... Grinning

# 263
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 358
Разбира се, че има неща и за малките.
Ползвайте активно сайта на Дисни, за да се информирате предварително къде искате да се возите. В парка атракциите са 40, в студията са 12. Няма как да ги опишем тук всички.

А и има система baby switch, която може да ползвате поединично за местата, неподходящи за малките. Така няма да се налага двама възрастни да чакат 2 пъти поотделно на опашка за една атракция.

# 264
  • Мнения: 2
Здравейте,момичета !Следя вече и аз темата,тъй като се очертава да пътуваме след 22.09.
За вечеря в Мики кафето всички часове ли от резервацията са с герои или ?И Illuminations къде се провеждат,купуват ли се отделно билети и дали ще ги има в този период ?Къде мога да видя дните до края на септември дали са мини,маджик или супер меджик ?И откъде мога да сваля карта на парковете за да се ориентираме по—лесно?
Дисни вилидж е зона за хранене и шопинг,за там билети не трябват,нали ?Благодаря на всички,които ще ми помогнат с полезно инфо.

# 265
  • Мнения: 233
Здравейте,момичета !Следя вече и аз темата,тъй като се очертава да пътуваме след 22.09.
За вечеря в Мики кафето всички часове ли от резервацията са с герои или ?И Illuminations къде се провеждат,купуват ли се отделно билети и дали ще ги има в този период ?Къде мога да видя дните до края на септември дали са мини,маджик или супер меджик ?И откъде мога да сваля карта на парковете за да се ориентираме по—лесно?
Дисни вилидж е зона за хранене и шопинг,за там билети не трябват,нали ?Благодаря на всички,които ще ми помогнат с полезно инфо.
За Дисни вилидж не трябват билети. Имат апликация за телефон и там има подробна карта, описание на атракциите( колко време се чака в момента, има ли фастпас), както и други неща, буукване на хапване, фастпас. Като цяло е полезно. За другите неща не мога да помогна Simple Smile

# 266
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 358
Everafter, в Кафе Мики вечерята е с герои.
Illuminations се прожектира върху замъка, това е част от преживяванията, включени в билета ви, не се иска допълнително плащане. Ще има и септември, начален час - часът на затваряне на парка.

За билети се гледа на сайта в секция Parks&Tickets. Има оферта сега за цена на билет за възрастен като за дете.

Датите от септември 20, 23, 24, 25, 26, 27, 30 са Mini.
Датите от септември 21 и 22 са Magic.
Датите от септември 28 и 29 са Super Magic.

Карта има на приложението, както и на сайта.
Дисни вилидж е свободна зона между хотелите и езерото с балона и парковете. Важно е да се знае, че там не може да се влезе със закупен алкохол, т.е. ако някой си е купил от шопинг центъра или от гарата биричка за хотелската стая, ще трябва за хотела да си хване шатъла, няма да го пуснат да премине през вилиджа.

Последна редакция: пт, 21 юни 2019, 08:46 от Mileto

# 267
  • Пловдив
  • Мнения: 704
А нали има и бебешки атракциони? В смисъл, че за 5 -6 годишно да има нещо като подходящ и як атракцион
Ние ще ходим края на октомври в най-скъпата седмица, да не хвърля едни 700 + лева за билети и да се разходжаме с малкото дете само по алеите.... Grinning

Ама какви бебешки атракциони на 5-6г ? Smiley Дъщеря ми беше на 6, като ходихме, и се сцепи от атракции Smiley
Аз съм писала и преди - разни въртящи чашки, летящи слончета и тем подобни се оказаха яко скучни.
Смело надграждайте към "по-страшните" Simple Smile

# 268
  • София
  • Мнения: 6 123
А нали има и бебешки атракциони? В смисъл, че за 5 -6 годишно да има нещо като подходящ и як атракцион
Ние ще ходим края на октомври в най-скъпата седмица, да не хвърля едни 700 + лева за билети и да се разходжаме с малкото дете само по алеите.... Grinning

Ама какви бебешки атракциони на 5-6г ? Smiley Дъщеря ми беше на 6, като ходихме, и се сцепи от атракции Smiley
Аз съм писала и преди - разни въртящи чашки, летящи слончета и тем подобни се оказаха яко скучни.
Смело надграждайте към "по-страшните" Simple Smile
Е , то това беше шега, имам предвид думата "бебешки" която ползвах, съвсем символично казано . То, като се замисли човек, сигурно под 5 години едва ли ще схванат нещо от забавления, и повечето атрации няма да са за тях....та по "Дисниленд " стандарта, 5-6 годишни са си бебешки атракциони, за най-малките. Затова и така написах. Ясно е, че не са точно бебета. Smirk
Понеже някой горе написа че имало лимит за височина
И се замислих... представям си каката на 9 години да я пуснат а малкото да не го пуснат. ще стане война.. Confused

# 269
  • Мнения: 4 840
Момичета, имам един организационен въпрос. Пише, че резервацията за ресторантите се прави не повече от два месеца по-рано. Ние ще бъдем в Дисни от 29 август и съответно мога да резервирам ресторант от 29 юни нататък. Само че ние заминаваме на 28 юни и се прибираме на 8 юли и не ми се занимава да им звъня, докато съм ваканция. Та въпросът ми е ако имате опит, дали ако им звънна на 27 юни, ще мога да направя резервацията. Иска ми се да резервирам по-рано, тъй като за сина ми е важно да вечеря не по-късно от 19 часа.

Мерси предварително за отговорите!

Общи условия

Активация на акаунт