Търся електронна книга - 23

  • 75 913
  • 733
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 22
Здравейте,
Търся градът на гладните-рансъм ригс? Много ще съм благодарна, ако някой я има!   jvakinaa@gmail.com

Последна редакция: нд, 02 юни 2019, 04:12 от lalalqlq

# 646
  • Мнения: 56
Здравейте
Търся "Чудо" на Ар Джей Паласио, " Моето нещо" на Марди Лин Къртис и "Елайза и нейните чудовища"  на Франческа Запия
Ще ви бъда много благодарна ако ми ги пратите manuelanikolaeva@abv.bg

# 647
  • Варна
  • Мнения: 711

Живея в Германия и няма как да тегля от торенти. Затова попитах тук за книгата.

Бъди сигурна, че за изтегляне на книги на български език от торент тракер никой няма да те закачи. 15 години живях в САЩ, а там са доста по-строги за тези неща. Не си позволих да тегля песни или филми, но книги - редовно.
Ще ти изпратя книгата, но след като обичаш да четеш, не се ограничавай, тегли си спокойно от дата-бг.нет.

# 648
  • Мнения: 2
Здравейте някой дали може да ми прати на емаил : el_jo93@mail.bg  Долината на Драконите целите три книги и Катриона Принцеса за специални операции цялата. от Елена Звездная на български. Благодаря предварително!

# 649
  • Мнения: 3 610
Здравейте някой дали може да ми прати на емаил : el_jo93@mail.bg  Долината на Драконите целите три книги и Катриона Принцеса за специални операции цялата*. от Елена Звездная на български. Благодаря предварително!
Вземаш си ги от тук на български: https://biblio.bg/%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE%D1%80/%D0%95%D0%BB%D0 … D0%B0%D1%8F-17267

...
* Реално преводът на заглавието трябва да е "Катриона 1: Принцеса с особено/различно/ предназначение", ако се гледа същността на серията. Wink

# 650
  • Мнения: 1 711
Момичета, започнахте ли да четете "Чернобилска молитва"? Изтеглих я от линка, където казвате е цялата книга. Но след едни определени страници е страшно разбъркана и разместена. При вас така ли е? Качих я и на четеца, и на телефона - една и съща работа.

# 651
  • Мнения: 18 549
Не съм я чела ,но вече е по всички групи ввъ фейсбук.Та може да си я изтеглите от там.

# 652
  • Мнения: 2
Здравейте някой дали може да ми прати на емаил : el_jo93@mail.bg  Долината на Драконите целите три книги и Катриона Принцеса за специални операции цялата*. от Елена Звездная на български. Благодаря предварително!
Вземаш си ги от тук на български: https://biblio.bg/%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE%D1%80/%D0%95%D0%BB%D0 … D0%B0%D1%8F-17267

...
* Реално преводът на заглавието трябва да е "Катриона 1: Принцеса с особено/различно/ предназначение", ако се гледа същността на серията. Wink


За този сайт го знам питам дали ги няма  в свободен достъп като Академията на Долината има само първата книга а Другите две само откъси питам дали някъде не се намират другите две на долината  без да се купуват. Щото в момента нямам възможност да ги купя. 🙂

# 653
  • Мнения: 3 610
Здравейте някой дали може да ми прати на емаил : el_jo93@mail.bg  Долината на Драконите целите три книги и Катриона Принцеса за специални операции цялата*. от Елена Звездная на български. Благодаря предварително!
Вземаш си ги от тук на български: https://biblio.bg/%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE%D1%80/%D0%95%D0%BB%D0 … D0%B0%D1%8F-17267

...
* Реално преводът на заглавието трябва да е "Катриона 1: Принцеса с особено/различно/ предназначение", ако се гледа същността на серията. Wink


За този сайт го знам питам дали ги няма  в свободен достъп като Академията на Долината има само първата книга а Другите две само откъси питам дали някъде не се намират другите две на долината  без да се купуват. Щото в момента нямам възможност да ги купя. 🙂
Само на руски.

# 654
  • Мнения: 371
Здр. Търся братята уокър 3 на Лиза Рене Джоунс. Моля някой ако я има да ми я изпрати на.... doridimitrova79@gmail.com

Последна редакция: пн, 03 юни 2019, 16:36 от Dori dimitrova

# 655
  • Мнения: 18 549
Момичета, започнахте ли да четете "Чернобилска молитва"? Изтеглих я от линка, където казвате е цялата книга. Но след едни определени страници е страшно разбъркана и разместена. При вас така ли е? Качих я и на четеца, и на телефона - една и съща работа.
https://yadi.sk/d/FZX3muOx6j07Sw
Чернобилска молитва във всякакви формати и надявам се качествени файлове.

# 656
  • Мнения: 7 055
Бор_яна, много благодаря за линка. Тъкмо идвах да попитам дали някой я има в друг формат, освен ПДФ.

# 657
  • Мнения: 88
Чернобилска молитва е налична в mailbooks.

# 658
  • Някъде тук
  • Мнения: 168
Здравейте, търся Лейди Хариет на Елоиза Джеймс във FB2 или EPUB формат? Благодаря предварително!
radi84@mail.bg

# 659
  • Мнения: 38
Здравейте приятели, някой има ли следната книга в ел. вариант Свети вълк на Елена Алексиева. Ако я има нека да ми пише на лично или да ми я пусне на пощата thedon@abv.bg

Общи условия

Активация на акаунт