Мебели "Виденов" – 4

  • 86 201
  • 668
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 570
Благодаря ви Hug
Ето го и разпънато. Взехме топ матрак от юск, който едва се събира долу в раклата, защото раклата е плитка, а матракът е 8см.
Не усещаш, че си легнал на диван. Не знам как ще е без топматрак, но тъй като ще се спи ежедневно на дивана, предпочетохме да го направим максимално удобно.

Bubka, ами ние поседяхме половин час на него и ни беше доста удобно, но реших да си го разпъна и да си се просна Joy
Средна твърдост е, не знам, субективно е. Всеки различно го усеща. Важното е, че засега е удобен. Дано да не спихне нещо във времето.

# 481
  • Мнения: 14 784
Ейй Лайка,чуден е! И цвят,и модел,много ми харесва! 😍
Ние доста време ползвахме един Лас Вегас,доволни бяхме.

# 482
  • София
  • Мнения: 3 411
Здравейте Simple Smile

Какво ще кажете за тази маса, някой има ли я?
https://videnov.bg/trapezna-masa-desio

И подходящи столове за нея гледах, но не съм решила. Много ми харесват тапицираните, но не виждам как ще се почистват, а все пак се пипат и местят постоянно, това са столове н които се хранят хора, като знам как възглавничките на дървените ми столове се зацапват и захабяват не смея да си взема тапицирани изцяло. Все пак не мога да напъхам стола в пералнята:)

# 483
  • Мнения: 40 892
Вземаш тапицирани с изкуствена кожа, тя се забърсва и даже мие.

# 484
  • Мнения: 1
"Мебели Виденов" са идеални за планета с много ниска гравитация! След махане на повреден хладилник разбрахме,че са заковали горни шкафове с дюбели за бетон върху гипсокартонова стена! Е,няма как да не падне на планетата Земя!

# 485
  • Мнения: 1
Поръчах си един диван онлайн. Дойдоха два огромни пакета. Платих, но без качване и монтаж. Отворих пакетите и видях че е объркана поръчката. Дали са ми един десен и един ляв детайл от дивана. От виденов обещаха да го сменят с друг. Проблема е че го водят като рекламация, а то реално си е объркан артикул. Срока е 30 дни въпреки че ми обещаха че ще дойде до две седмици. Съмнява ме че ще ме мотаят за след празниците. Може ли да се направи нещо по въпроса и да ги накарам да си свършат работата и да ми сменят дивана по бързо?  Некоректно е да чакам толкова.Поръчваш го и идва за 7 дни, а за рекламацията не може да дойде две седмици.

Последна редакция: ср, 08 дек 2021, 19:49 от Иван863

# 486
  • Мнения: 1 450
Аз все пак поръчах тапицираната спалня Фиорела. Много е мислих, но всеки ден отварях да я гледам и накрая пуснах поръчка.
Обаче в Неделя поръчах, получих имейл, че е приета поръчката, но в профила ми във Виденов все още стои необработена.
Така ли трябва да е ( за първи път поръчвам от там ) ?
В Неделя ми изписваше 7 дни срок на доставка, сега гледам, че са 15 и при всяко положение май след празниците ще пристигне.

# 487
  • Мнения: 14 784
При нас нямаше никакво развитие,та ММ звънна на 6-ти. Казаха му,че щяло да има забавяне,не знам какво си... Той им каза,че отказва поръчката. После му звъняха още 2-3 пъти,та успяха все пак да се организират и на 10.12 беше у дома.

Последна редакция: чт, 16 дек 2021, 20:55 от Anyyyone

# 488
  • Мнения: 1 450
Пристигна днес нашата спалня. Нямам търпение да я сглоби мъж ми, но имаме да боядисваме спалнята и да лепим тапети на две от стените. Та, ще е чак след празниците Sad
Но нищо, де, нали поне е у дома, че бях много нетърпелива да я видя.

# 489
  • Мнения: 1 966
Каква е политиката за връщане. Купихме две легла, сглобихме първото и хич не ни харесва. Поне второто дали ще можем да върнем, то не е разопаковано.

# 490
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Имате 30 дни прaво да върнете мебелите. Обадете се на кол центъра 0892909092 и те ще ви обяснят всичко. И двете ще може да върнете, но вече сглобеното ще трябва да го разглобите и опаковате.

# 491
  • Мнения: 5 994
Здравейте,
В търсене съм на легло и ми направи впечатление ниската цена на следното легло "Изи". Някой има ли впечатления от него. Пише, че е желателно да си закупи допълнително дъно и газов амортисьор, което пък си е допълнителна разправия и съм в колебание. Търся евтино легло, т.к. пък ще купувам скъп матрак.

# 492
  • Мнения: 15 027
Имам го, даже взето за 56 лв преди 2 години. Тъй като не искам да складирам багаж, не съм купувала газов амортисьор и дъно. Само сложихме матрака отгоре. Честно казано нямам никакви проблеми с него.

# 493
  • София
  • Мнения: 5 123
Моята спалня е аналогична конструктивно, но е венге с допълнителна ивица на таблата за ефект, което няма значение в случая.
Газов амортисьор ви е нужен само ако искате да ползвате подматрачното пространство като ракла, но той иначе няма никакво отношение към леглото и/или матрака като такива.
Аз сложих амортисьор и за мен това е голям плюс - огромно количество вещи събира - там са куфари, сакове, резервни завивки и възглавници и т.н.
60 лева беше моята и съм много доволен четвърта година вече.

# 494
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
Със спалня Офелия сме от 10 години, подобна е на показаната. Много съм доволна. Купихме си амортисьор от Виденов и ползвам подматрачното пространство. Вярно е, че матракът ни е много по-скъп от самото легло (тогава купувахме спалня+гардероб+скрин).

Общи условия

Активация на акаунт