Мебели "Виденов" – 4

  • 86 969
  • 677
  •   2
Отговори
# 555
  • Мнения: 1 460
Това легло се е коментирало и друг път, и съм останала с впечатление, че се харесва.
Ние бяхме взели друг модел спалня. Разочаровани останахме от качеството, начина на сглобяване също не беше ок, писала съм за нея. Но на вид беше много хубава и мекичка. Още страдам за това легло..
Върнахме я в крайна сметка.

# 556
  • София
  • Мнения: 5 205


Елия IV , доволен съм. За тези пари по-добро не намерих. Не евтинее на живо, относително твърд е което ми харесва и исках.
Не обръщайте внимание на тапетите 😅 Мострени са да видя как стои като ефект, тепърва ще лепя отгоре подходящ десен.

# 557
  • Мнения: 2
Здравейте!
Искам да попитам за мнение за спален комплект “Жаклин S”. След дълго търсене се спрях на него,но след прочетеното за мебели Виденов се прокрадна съмнение, та ако някой може да сподели мнение ще съм му много благодарна!

# 558
  • Мнения: 22
Здравейте, харесала съм си диван във Виденов, но се чудя как го доставят? Смисъл на части и си ги сглобяваш или цял? Моля ако някой може да ме насочи.

# 559
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Към всеки един продукт има и монтажна схема на нещата. По принцип идват на две части. Зависи какъв е дивана. Има на които се слагат само крачета, а на други и да се монтират и подлакътници.

# 560
  • Мнения: 19 505
За мен златно правило при поръчка на каквото и да било е да върви с монтаж. Щото иначе....върви го разбери и разчитай ти на монтажна схема.

# 561
  • Мнения: 1
Эдравейте,
Таэи година си вэехме кухня по-поръчка от тях и сме много доволни от крайния реэултат.Като цяло обслужването им в магаэините в София е много эле , но в магаэинът им в Пловдив и тоэи в Слънчев бряг бяха доста отэивчиви и ни консултираха.Ние поръчахме кухнята с качване и монтаж и отделно си викнахме ВИК и електротехник тъй като Виденов не предоставят теэи услуги.Като цяло ги препоръчвам.

# 562
  • София, България
  • Мнения: 3 596
Брей, рядко се вижда някой с отзиви за кухня. Ще се радвам да се върнете след време в темата и да споделите как върви ползването ѝ и как се държи като цяло. Защото обикновено (и разбираемо) хората в кухнята влагат най-много пари и правят по поръчки при дърводелци и т.н. Така че ще ми е интересно да споделите опит след някакво време ползване Simple Smile

Аз периодично се вкючвам да споделя и пак - вече.... може би 6-7 години ще станат, откакто спим на легло Виденов, ползваме гардероб, скрин и секция на Виденов и изобщо не са мръднали.

# 563
  • Мнения: 865
Имате ли отзиви за протекторите за матрак?

# 564
  • Мнения: 6 305
Имате ли отзиви за протекторите за матрак?
Ползвам ги вече 4 месеца
 Ами стават. Леко изкуствени ми идват, но е важно, че не ми се пързялат чаршафите и да не пропускат. Не съм ги мокрила, така че не мога да кажа дали са ок в това отношение.

# 565
  • Мнения: 430
Здравейте.
Знаете ли трапезните столове от Виденов ли се произвеждат или от друг и те само ги продават?

# 566
  • Мнения: 3
Някой купувал ли е модулна кухня от Виденов или от Нов дом ?

# 567
  • София
  • Мнения: 5 205
Някой купувал ли е модулна кухня от Виденов или от Нов дом ?
От Виденов, да.
Трябваше ми съвсем малка и нямах много избор. Но тогава ( преди 3 години ) модулна 160 см излизаше по-скъпо от готова на 200 см .

# 568
  • Мнения: 4
Здравейте,
Някой да изкаже мнение за ъгъл Терано?
Също така тези дивани с покет пружини дали са за предпочитане спрямо повечето, които са с пяна, дунапрен и тн.

# 569
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 827
Ние си взехме Тоскана (голям). Той ни хареса най-много от всички, които пробвахме и които ни бяха важни като размери. Засега сме доволни. Гледам, че дори сега цената му е с 200 лв. надолу от тази, на която го купихме преди 2 седмици. Smirk
Терано е красив, но на нас ни идваше твърд.
Най-важно е да седнете и да го пробвате, иначе аз не бих се решила да си купя само по картинка. Ние дори ходихме в друг град, за да пробваме диван, който ни предложи служителят в нашия офис. Е, остана този, който си харесахме първоначално.

Общи условия

Активация на акаунт