След Kayıp... Аслъ Енвер, Мете Хорозоолу - нови проекти, колеги, екип #18

  • 40 722
  • 746
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4 571
Много хубави снимки от Невестата!

Изгледах си Сблъсък. Джансъз освен Зейнеп, уби и жена си, майката на Кадир, Асийе. И още много народ се изби в тоя сериал.Накрая все пак Кадир го гръмна. Имаше много слаби моменти в последните 4 епизода, но като цяло беше добър сериал. Поревах си. Добер че, не гледам и Невестата, щото уикенда щеше да ми е много тежък от към емоции.

# 226
  • Мнения: 4 571
Гледам Ичерде по Btv.  Ча, въпреки че се казва Сарп в сериала, изобщо не ми е мъжествен, много ми е дечко. Арас Булут Йенемли го харесвам много от Времето лети, но и той си е като бебе.
Селим Гюр, бащата на Джемре от Сблъсък, можеше поне за Сблъсък да си обръсне брадицата. Много ми е противен вече този актьор.
Дано ми стане по-интересен сериала.

# 227
  • Мнения: 8 412
 Hug Hug Hug
Хелънче той бащата на Джемре в в Ичерде е с хубава роля не се настройвай срещу него.Аз мисля ,че съм го гледала този артист и в още два сериала и все  си е с брада тъй ,че човека явно така си ходи  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
За Сблъсък ами ,че той Джансъз уби майката на Кадир преди две серии newsm78 , в смисъл убива ама не на юруш всички ами по етапно да има за всяка серии да е гадно хем на Кадир хем на зрителите на сериала  smile3511Още не съм гледала последната серия защото като знам какво се случва някак  ми се убива желанието ама ще я изгледам няма начин . smile3518
Хелънче изгледах и аз 1 епизод на Ичердето по бтв не е зле положението обаче ако имаш възможност гледай със субтитри защото се губи част от интересното така с дублажа.Някои от героите като Джелил ,Хасан ,помощниците им имат много колоритен начин на изразяване и е забавно като ги гледаш в оригинал .
Ели мерси за линковете за преведените епизоди на Невестата и Пазителя,голямо мерси и на преводачите  bouquet bouquet bouquet



Последна редакция: пн, 03 юни 2019, 23:01 от Eny87

# 228
  • Мнения: 12 815
Кой е този  сериал дето коментирате newsm78 ,,Вътре,, ли newsm78
Аз съм свалила първите епизоди и така и не го изгледах.
Не ми се гледат подобни сюжети.Гледа ми се нещо леко.
Дават някаква реклама ,че започва нов сериал. Гледах фрагманите и ми напомня на КА като настроение.

,,Навсякъде ти,, или ,,Само ти,,  го превеждам с руския превод

,,Sen Her Yerde,, с  Furkan Andich и  Aibuke Pusat

https://vk.com/video-132999259_456243668


 --------------------------
А Аслъ вече релаксира. Турските вестници пишат ,че Мурат я сюрпризирал с  вила някъде на морския бряг , човекът я обича Laughing

# 229
  • Мнения: 8 412
Ели да за "Вътре" коментирахме.Наистина му е тежичък сюжета ,но пък е хубав сериала.А този новия с Фуркан и Айбуке и аз съм си го харесала ,но ако го превеждат на български ,че в жегата ме мързи да си превеждам от руски  Joy Joy Joy Joy Joy
Много хубава снимка на Аслъ си ни донесла  Ели smile3521усмихната и позитивна и красива Аслъ както винаги  txtloves
Водя ви две красиви гостенки smile3521





и нашато си момиче   smile3521


Последна редакция: пн, 03 юни 2019, 23:53 от Eny87

# 230
  • Мнения: 12 815
Мерси Ени:hugs:

Много са хубави и двете гостенки. Тъкмо четох при рускините интервю с Бурджу. Така както се описва- темпераментна, енергична, живот кипи от нея много ми напомня за Хулия от ,,,Песента на живота,,.
Нейният екстравагантен съпруг работи като рекламодател. Предложил и да се оженят и тя му отвърнала, че още малка. Изчакват с детето, защото искала малко да ,,улегне,,, да не е избухлива и да порасте. Да расте , нищо че на 4 май отбеляза 30 годишнината си.
 Четох и интервюто с Елчин, обича си Дефненце от Ашка.
Хубаво и че са приятелки двете.

# 231
  • Мнения: 8 412
Да Ели на 30 стана Бурджу.С Елчин ми се струват с горе долу сходни характери и двете са усмихнати и позитивни ,само че Бурджу малко по дива в смисъл по експанзивна ми се струва поне от това което съм чела като интервюта от двете и съм ги гледала в разни видея.
Не знам дали си гледала това клипче от рождения ден на Бурджу ,правят и сюрприз на сета на Кузгун.Много е сладка Бурджу и как само се радва като малко дете и е такава позитивна и се вижда колко добре се разбира с всички и с Баръш също.Двамата имат много хубава позитивна енергия по между си, имат си и химия абе супер са и в реала и в сериала  smile3521

 https://www.instagram.com/p/BxE3Uf7ivW_/

# 232
  • София
  • Мнения: 6 287
Привет!  Hug Hug Hug

Е, приключи и Невестата.
По инерция си чаках понеделник-вторник фрагман, ама бързо се усетих.  Joy Joy
Финалът ми хареса. Особено частта, в която ги видяхме всички около вече кръглата маса, с децата на горния етаж и накрая около пианото. Обичам такива големи и сплотени семейства.  Heart Eyes
Това беше и мечтата на Есма - да останат всички заедно, да не се делят и да се подкрепят.
За мен финалът в този му вид е и в голяма част жест към зрителите, които не искаха Сюрейа да убива Есма, а Яз да мрази до края на живота си майка си.
Събирането на целият екип накрая не е новост, преди време видяхме това и на финала на "Времето лети".
Единствената празнота бе липсата на Мурат. Беше логично да се появи поне на погребението на майка си, но съм наясно, че за липсата му е виновен актьорът, който се е разделил с екипа не много мирно.

Романът "Момичето от прозореца" на Гюлсерен Будайъджъоолу, авторката на романа, по който е направена Невестата, ще се адаптира за малкия екран. Ха, каква изненада.  Mr. Green Laughing
Заплануван е да се появи през октомври 2019-та. Продуцент отново са O3 Medya, които са поверили адаптацията на Ейлем Джамполат.

http://www.ranini.tv/haber/36835/1/camdaki-kiz-televizyona-uyarlaniyor

# 233
  • Мнения: 12 815
ЗараниPeace
Аслъ с кученцето си и вероятно Мурат заедно на яхта.
Скрит текст:

Мурат със същото кученце


Хелънче Hug водя ти двама водещи за да им се насладиш.
 
Пишат си в Туитър,ама нищо не разбирам.




Скрит текст:
Още sarp akkaya ретуитна Rıza Kocaoğlu
Hoşgeldin kardeşim. Şimdi sıra istemeyenlere izletmek. Bu mühim yolda çabamız gayretimiz eksik olmasın. Arz ederim... 🌪 @RizaKocaoglusarp akkaya добави,

Rıza Kocaoğlu

Потвърден профил
 
@RizaKocaoglu
Следване Следване на @RizaKocaoglu
Още
Sarp naber,geldim ben 🧚‍♂️ @akkayasarp  izlemek isteyenler izledi mi zaten ❤️
İç Gece | Bölüm 4 | Oyunun Ortası - Sarp Akkaya, Rıza Kocaoğlu

https://youtu.be/vqR7JuLjM-A  @YouTube aracılığıyla

# 234
  • Мнения: 4 571
Мерси, Ели. И аз нищо не им разбирам от радио предаването. Но много се смеят, значи е майтапчийско. Сарп е на някъв остров с жената и приятели.

# 235
  • Мнения: 12 815
Ами и Сарп и Ръза са си хора широко скроени. Много позитивни и умеят да се забавляват заедно. Усеща се че са различни за тяхната си среда в добрия смисъл.
Не случайно Бубето е в тяхната компания, МЙ така и не се вмести с тях. Има и защо де, той е различен от тях. Не останаха приятели след Сускунларските времена.

И какво ли не се ,, изля,, върху Бурчин. Раздялата им отвори очите за много неща , както и на много фенове на Мурат.


Пълен релакс прави Бубето Heart Eyes


Истанбулска невеста - еп.86 Бг.субтитри
и тук 👉🏻https://ok.ru/video/1165685295678
и тук 👉🏻 https://cloud.mail.ru/public/34Bj/Wjn69jwop
и тук 👉🏻 https://cloud.mail.ru/public/WrV5/3fuVta6CF
и тук 👉🏻 https://youtu.be/SLQjVMFDaZk
и тук 👉🏻 https://cloudvideo.tv/1ycd37quzpd5


Благодаря на екипа за превода!

Последна редакция: чт, 06 юни 2019, 18:31 от eliNIM

# 236
  • Мнения: 8 412
 wavey wavey wavey
Зарани HugЕли HugХелънче Hug
Охоооо тази екранизация по романа по които е екранизирана и Невестата ще бъде голяма драма ако следва стриктно историята от романа.Добре ,че при нашата Невеста не беше така и си изгледахме един много хубав сериал smile3521
Ели той Мурат по принцип май не поддържа приятелски отношения с колеги.В едно интервю си спомням беше казал ,че не завързва приятелства с колегите си с които снима ,всичко е на професионално ниво и толкова,след това идва нов проект и нови колеги .А Бурчин тя си е общителна и отворена и си поддържа приятелства с някои артисти от дълго време.Със Синем Кобал ,с Джансу Дере ,с братята Аккая има сигурно  и още за които аз не се сещам в момента.А за помията ами тя не се изля само върху Бурчин ,Онур Сайлак и той получи своя дял ,а Мурат и Туба нямат  вина в крайна сметка ,че имат фенове които не могат да намерят границата между реалността и сериала  smile3521
Като стана дума за Мурат ще ми се да го гледам вече в нещо ново .Имаше някакви слухове ,за нов сериал с Хатидже Шендил ,май така се казваше актрисата ,но после се замълча  newsm78дали няма от новия сезон да почнат  newsm78На него добре  му дойде да води турския Стани богат ,хем е на екран ,хем е в харесвано предаване ,хем не се занимава с разни рейтинги и си му е рахат.Но сериалите и филмите там е истината другото си е просто за запълване на времето така че дано да почне нещо ново ,интересно и хубаво.







# 237
  • Мнения: 12 815
Нов филм предстои да се снима.
Преводът е на рускините

Нас ждёт новый фильм!

▪Lanistar Media совместно с Motion Content Group совсем скоро приступят к съёмкам нового драматического фильма под названием «Чудо в камере #7» / «Yedinci Koğuştaki Mucize» Новый фильм покажут в кинотеатрах уже осенью!

Режиссёр: #МехметАдаОзтекин
В ролях: #АрасБулутИйнемли, #ДенизБайсал, #НисаСофьяАксонгюр, #СарпАккайя

Сюжет: Мемо - человек с умственными отклонениями. Он живет в ветхом доме вместе со своей дочерью Овой. Однажды он вступает в конфликт с полицейским, только что купившим для своей дочери последний рюкзак в то время, как Мемо давно собирал деньги на подарок для Овой

После этого случая происходит страшное: дочь этого полицейского умирает в результате несчастного случая - она катается на льду, когда получает удар по голове! По стечению обстоятельств, Мемо проходил мимо и увидел упавшего ребёнка, он попытался оказать ей первую помощь, но прохожий подумал, что Мемо к ней пристает! В результате Мемо несправедливо обвиняют в похищении, убийстве и изнасиловании несовершеннолетнего!

Полицейские пользуются его инвалидностью, они оказывают давление на Мемо и заставляют его признаться в совершении преступлений, имея на то обратные доказательства 🔎 Мемо арестовывают и отправляют в тюрьму, где отправляют в камеру № 7 - самую тяжелую камеру в тюрьме строгого режима!

Поначалу сокамерники относятся к Месо со всей жестокостью, но со временем понимают, что перед ними абсолютно чистый и наивных человек, который не может быть виновен в таком тяжелом преступлении  И даже надзиратель смягчается к Мемо, после того как тот спасает его во время пожара!  Он понимает, что на Мемо просто свалили вину  Тогда он берет Ову под свою опеку и каждый день приводит ее к отцу!

Тем временем комиссар полиции продолжает оказывать давление на Мемо: он угрожает ему жизнью Овы, если тот не «сознается» в преступлении на суде!
Мемо решает пожертвовать собой ради жизни дочери  он признает себя виновным и получит смертный приговор!😱 Его должны казнить 23 декабря, прямо в День рождения дочери! Сокамерники Мемо устраивают для него и дочери полет на воздушном шаре, чтобы отец и дочь могли насладиться последним закатом вместе

Ову удочерит надзиратель, она вырастет и станет адвокатом👍🏻 Ей удастся собрать всех бывших сокамерников отца для дачи показаний в возобновленном судебном деле👏🏻 Ее покойный отец будет оправдан!



# 238
  • София
  • Мнения: 6 287
Охоооо тази екранизация по романа по които е екранизирана и Невестата ще бъде голяма драма ако следва стриктно историята от романа.Добре ,че при нашата Невеста не беше така и си изгледахме един много хубав сериал

А-а-а, не, Ени, става въпрос за най-новия роман на същата авторка, не за нов прочит на Невестата.

Последното, което знам за Мурат Йълдъръм е, че се снима в игралния филм Dumlupınar.
Филм, разказващ за трагедията с турската подводница Думлупънар.
Ето и тийзър:
https://www.youtube.com/watch?v=OJ2YtEWsbME

Премиерата е насрочена за 17-ти януари 2020 г.

Сарп и Ръза разбрах, че си правят реклама на предаването с този шеговит начин.
"Гледа ли... Не гледа ли...", нещо подобно. Признавам, че не съм се задълбочавала  Blush

От летните сериали, ще погледна поне първи епизод на този с Айбюке Пусат.
Нея я исках за партньорка на Илкер, ама не било писано. Засега поне.
Не съм запозната със сюжета, но май не е нещо ново и невиждано.
Продуцентите на Невестата също пускат летен сериал - "Моята сладка лъжа" с девойчето, което игра в "Научи ме да обичам" и "Малки убийства" (дъщеричката на Мерве и Серхан).

Снимките от Невестата, които е пуснала Ени, ме върнаха към финала и песента, която пя Аслъ.
Отлично й се получи!



Последна редакция: нд, 09 юни 2019, 23:05 от zarani

# 239
  • Мнения: 4 571
Зарадвах се са игралния филм със Сарп, но сюжета ме отказа тотално! Драма, драма, драма.
Пък аз много харесах Онур Сойсал в Сблъсък. Да ви кажа изобщо не се впечатлих от Туба в Кара пара ашка. Само там съм я гледала. Може би трябваше да изгледам навремето криминалния й, който се казваше на някаква цифра.

Общи условия

Активация на акаунт