Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав - бъдещи проекти & Vuslat ~117~ тема

  • 32 682
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Несли ми се струва оклощавяла, но може да е от снимките. Но ме кефи. Аз ги харесвам по-фините мацки.

Вие сте се влюбили в тая двойка във Фатиха. Но мене по онова време вятър ме е вял на бял кон нейде отвъд Вала с Троновете и сие.

Аз, докато гледах Карато по нощите, попаднах на клипче от сватбата на двамцата ... и направо сА захласнах. Голяма рядкост е да видиш такава красива и тотално куул двойка сред артистите. Хубавите мъже все са с едни крокита, а хубавите жени са все с едни динозаври.

Ей тука ви слагам в скрит текст доказателства:

Скрит текст:










Айде и нещо за оправяне на вкуса от скрития текст:





Забравих да пусна линк към една песен, която вчера много харесах в Hercai:



Невероятна!



# 691
  • София
  • Мнения: 13 726
Васе  Ели   Hug Hug
Много са хармонични нашите патрони  Peace
Толкова са един за друг и визуално и като темперамент и като интереси  Heart Eyes
А сватбата им беше уникална, такова настроение създадоха двамата, без излишно позиране, както обикновено го има при много от другите звезди. Двамата сияеха от щастие и любов  Heart Eyes







Васе, този колаж е много интересен, добре са ги съчетали  newsm10

Последна редакция: сб, 30 мар 2019, 14:07 от БлагаВест

# 692
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
О даааааааа, това са може би най-искрено ухилените младоженци, които съм виждала в нета. Кадир на 7-мото небе ... направо разтопен от щастие.

Ей тая булка също много я харесвам, щото и тя се хили като зелка, а не седи като препариран лебед:

Скрит текст:

Най- най-много ме кефи, къв танц му дръпнаха Несли и Кадир на онази рап песен. Няма такива други шемети, честно.




# 693
  • Мнения: 10 486

Ей тая булка също много я харесвам, щото и тя се хили като зелка, а не седи като препариран лебед:

Скрит текст:

И аз ги харесвам тез двамцата Laughing Още малко остана и ще се насладим на последния сезон Laughing

# 694
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
И аз ги харесвам тез двамцата


Нали? Много ме кефят хора, които искрено се усмихват и искрено се забавляват.

Щото ... аз не съм така. Възпитавали са ме да се държа като пън на обществени места и да моем се държим естествено. Затова много ме кефят хора, които са толкова неподправени.

# 695
  • София
  • Мнения: 13 726
Още един много красив колаж  Peace
От интервюто на Неслихан за списание Elle Türkiye:
"O, hem eşim, hem sevgilim, hem dostum, hem hayat arkadaşım"
"Това е моят мъж, моят любим, моят другар, другар за цял живот..."



---------------------------------------------------------------
Попаднах на много хубава мисъл от сериала Вуслат за мъчението. Ето какво казва татко Салих още във втори епизод за квадрадчето, когато се падна мъчение:
"МЪЧЕНИЕ" - мъчението, това е работа, това е доказан опит, това е преживяното, това е огорчение, това е мъка. Мъката, това значи да преодолееш самите мъчения. Това е тежко, трудно е. Ако ти вече си тръгнал по този път, то ти вече си обречен на мъчения. Ти си мислиш, че сам избираш своя път, но в действителност пътят те избира теб. Ти си мислиш, че сам избираш любовта, но всъщност любовта избира теб. Любовта - това е съпругата на настроението ти. За събирането,  всяка частица в тялото ви ще се превърне в отделен път към любовта...

Последна редакция: сб, 30 мар 2019, 17:58 от БлагаВест

# 696
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Дайте съвет, какъв сериал да загледам с Кадир, освен Вуслат и Фатиха.

# 697
  • Мнения: 22 261
Ели, Научи ме да обичам - Bana sevmeyi anlat  Peace

Привет, момичета  Hug Hug Hug

Ще има репортаж с Кадир  Peace много е готин  Heart Eyes

# 698
  • София
  • Мнения: 13 726
Дайте съвет, какъв сериал да загледам с Кадир, освен Вуслат и Фатиха.
Ели препоръчвам ти да изгледаш "Sevdam Аlabora"  или "Моя любов Алабора". Много хубав сериал, нищо че го спряха без време. Тук Кадир игра прекрасно. Заедно с Елчин направиха много хубави образи.

# 699
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Ели, Научи ме да обичам - Bana sevmeyi anlat  Peace

Еве, Hug Hug Hug

Кадир става по-хубав с времето. Много е куул.


Ели препоръчвам ти да изгледаш "Sevdam Аlabora"  или "Моя любов Алабора". Много хубав сериал, нищо че го спряха без време. Тук Кадир игра прекрасно. Заедно с Елчин направиха много хубави образи.

Гледах, че е участвал в този сериал. Но не харесвам актрисата, момичета. Не ми се сърдете на капризите Hug

# 700
  • София
  • Мнения: 13 726
Ели, Научи ме да обичам - Bana sevmeyi anlat  Peace

Еве, Hug Hug Hug

Кадир става по-хубав с времето. Много е куул.


Ели препоръчвам ти да изгледаш "Sevdam Аlabora"  или "Моя любов Алабора". Много хубав сериал, нищо че го спряха без време. Тук Кадир игра прекрасно. Заедно с Елчин направиха много хубави образи.

Гледах, че е участвал в този сериал. Но не харесвам актрисата, момичета. Не ми се сърдете на капризите Hug

То честно да си призная и аз особено не я харесвам, но го гледах заради Кадир.

# 701
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946

То честно да си призная и аз особено не я харесвам, но го гледах заради Кадир.

Много много красиво момиче. И изглежда готина в реала. Но не може да играе. Не се научи да говори нормално значи. Загледах я в Сблъсък. Тц ... не става.
Ама то и на мене угодия нЕма.

# 702
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Аааа не - Ели чок сме ти сърдити! JoyJoyJoy Как може да не я харесваш?! Stuck Out Tongue Winking Eye
Няма проблем - не може всички да харесваме едно и също.

# 703
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Аааа не - Ели чок сме ти сърдити! JoyJoyJoy Как може да не я харесваш?! Stuck Out Tongue Winking Eye


Благодаря ви, момичета Hug Hug Hug

Като не ми харесва играта на някого, си го казвам. Иначе, признавам, че Елчин е много красива жена - различна е и има много приятно излъчване на готин човек в реала.

# 704
  • Мнения: 22 261
Да си пусна Вятърчето 3 Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт