Боледуване на децата ни - тема 65

  • 39 671
  • 738
  •   1
Отговори
# 450
  • shumen
  • Мнения: 18 116
И аз това си помислих така като сте писали.
Женята,да се оправя скоро детенце и да се приберете за Нова Година.Моето дете,а и аз все Декември-Януари се разболяваме и влизаме в болница с пневмонии и бронхеолити.Знам какво ти е,но заради детето стискай зъби.

# 451
  • Мнения: 35 140
Сега излязох крива ама според мен има значение дали се лекува само дете или майката. Всеки се повлиява различно. От така написаното разбирам , че и вие и детето ви сте се усложнили , к се е наложило да сте в болница , за да ви лекуват. Дано детето скоро се оправи и повече да не влиза в болница.
През новата година да имате най- вече здраве и повече спокойствие, за да не се засягате от думите на хората.

# 452
  • Мнения: 4 393
Даже не ми се и отговаря. Доста часове съм навъртяла в тоя форум, та да знам какво сте имали предвид. През новата година ви желая, ако нямате съвет, да не отговаряте на пост във темата за боледуване на децата.

А иначе по темата: сега умувам над варианти как да избутваме до пролетта вкъщи, без да пращаме малчо на ясла. Явно той не успява да изхвърля секретите и слизат надолу, а януари и февруари обикновено е пикът а гриповете и вирусите.

# 453
  • Мнения: 5 988
Женя, бързо да оздравявате и повече никакви болници!
Момичета, които наскочихте - от 7 години съм в тази тема, от старите кучета комай само аз съм още тук, понеже сега второто ми детенце е малко и още ме вълнува темата, та съм запозната горе-долу кой как пише и се изразява. Ама точно вие, Дани и Пийк, не сте най-подходящия коректив, че да се изживявате като такъв точно в тази ситуация, айде няма нужда...

# 454
  • София
  • Мнения: 7 277
Не си само ти, Ралиии Hug , но съм съгласна с изводите ти Simple Smile

# 455
  • Мнения: 5 988
Ха, Аш, добра среща, сестро Hug Не съм те срещала тук отдавна, и по-добре де, дано сте здрави и да нямаш нужда да пишеш точно тук!
Момичета, здрави и щастливи дечица ви желая през новата година!

# 456
  • Мнения: 423
Женя и това ще мине! Казвам ти го като майка изкарала 4 години по болниците, но малко по-малко и с много упоритост нещата се случват. Щом си решила да не го пускаш тези месеци е добре, а и ти знаеш кое е най-доброто за детето ти. Дори да не се приберете за 31ви, най-важно е детенце да се оправи, а като се приберете ще си спретнете хубав празник. Знам тежко ти е, плачи щом ти се плачи...

# 457
  • shumen
  • Мнения: 18 116
Женя,как е детенце?
Елена,а твоето дете как е сега?

# 458
  • shumen
  • Мнения: 18 116
Женя,как е детенце?
Елена,а твоето дете как е сега?

# 459
  • Мнения: 4 393
Много ми е притеснено, все още вдига температура, а е на два антибиотика - уназин венозно и клацид през устата.
Лекарите казват, че е нормално, но за мен не е. Днес на сутрешната визитация ще питам какво смятат да предприемат, тъй като според мен вече трябваше да се оправяме, две нощи минаха.

# 460
  • София
  • Мнения: 7 277
Две нощи са малко, но е нормално да се притесняваш като майка. Още малко време трябва да мине. Ние последно през февруари бяхме с тежка пневмония с каката и няколко дни беше с температура и на венозен АБ.

# 461
  • Мнения: 423
Женя, ако имаш достъп до кръвните виж црп. Ако е високо е нормално да вдига.
Дани, вече сме по-добре. След една година пиене на АБ през ден вече трети месец е без антибиотици и на мощта имунистимулация. Но истината е, че трябваше време и то ни отне с точната диагноза и лечението 2 години.

# 462
  • shumen
  • Мнения: 18 116
Женята,малко са два дни на венозен АБ.Изчакай още малко и ще има подобрение детенце.
Елена,радвам се,че е по добре детенце.

# 463
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 677
И аз да кажа - докато не си израстнат болестите ни побеляват майчините коси, после пък други грижи... Въобще...

Здраве момичета, през Новата година! Здраве за децата и за нас, и здрави нерви, да понесем каквота ни е писано!

# 464
  • Мнения: 1 874
Отдавна не съм се вясвала тук...Много нови мамчета, а от преди дето пишехме редовно тук почти никой не останал... Та израстват се болестите, само търпение трябва! Доживях да го кажа това Joy Макар че сега е малко болен моят, но очите на лекарката не помня от кога не сме виждали. Понеже не боледува сериозно, а някакви незначителни хреми и покашляния. Снощи ми дигна 38. 5 температура и толкова, само го боли гърло.Да видим таз вечер ще вдига ли.
ПОжелавам най-вече здраве на всички дечица през новата година!

Общи условия

Активация на акаунт