Боледуване на децата ни - тема 65

  • 38 798
  • 738
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 35 069
И моето направи 3 седмици и сега тази хрема.. Да не кажат, че съм безотговорна като го пусна така Cry

# 601
  • София
  • Мнения: 360
И моето направи 3 седмици и сега тази хрема.. Да не кажат, че съм безотговорна като го пусна така Cry

Аз като го заведох с хрема носех бележка от ЛЛ, че нищо му няма и мед. сестрата каза, че нямало нужда и били на ясно, че с това време сополите са нормално явление. А те като си познават децата могат да преценят болно ли е наистина или не. Ако ти е притеснено вземи една бележка и толкова.

# 602
  • Мнения: 35 069
Май ще го оставя 2 дни у дома, така и така ще ги платя , че е бил на ясла.. поне да го закрепя и да съм по- спокойна

# 603
  • Мнения: 496
Моя син изкара един вирус само със сополи. Но толкова обилна секреция не бях виждала. Сега ние с баща му караме същия вирус плюс суха кашлица. Просто е ужасно.

# 604
  • Мнения: 698
Моя син изкара един вирус само със сополи. Но толкова обилна секреция не бях виждала. Сега ние с баща му караме същия вирус плюс суха кашлица. Просто е ужасно.
И моето дете го изкара. Минаха 10 дни, вече има само сутрин някакъв секрет, но такава хрема никога не е имал.

# 605
  • Мнения: 35 069
Пуснахте ли секрет, за да се ориентирате в лечението?

# 606
  • Мнения: 496
Да, аз бях писала. Стрептококи изолираха, обаче откачих докато излезе секрета.

# 607
  • Мнения: 462
При нас малката ходи 3 дни на ясла и вчера почнаха стабилни сополи. Мислех, че ще се разминем само с тях, но цяла нощ вдигаше температура, която стигаше до 39.Ужасна работа

# 608
  • Аз ще се вмъкна в теб, ще разбъркам в теб, ще разхвърлям душата ти аз, ще се влея във теб, ще кипя във теб, ще взривя покоя ти!
  • Мнения: 3 654
За градина в София - в петък ми казаха, че няма да са в грипна ваканция. Работят нормално.
За разлика от училищата.

# 609
  • Мнения: 2 532
Те винаги си работят градините през време на грипни ваканции май. Само уж засилват филтъра и ограничават достъпа на външни лица. Ама пък обикновено при нас събират групите.

# 610
  • Мнения: 2 532
Аз почвам да си мисля, че антибиотикът ни не действа... Вече трети ден пие(5ти прием беше на обяд) и все още вдига температура. Не е като първия ден да редувам Нурофен и Панадол, но все пак мисля, че трябваше вече да спадне...
Иначе УНГ се изказа, че ухото било по-добре от вчера🤔

# 611
  • shumen
  • Мнения: 17 902
Палитре,на какъв АБ е?При нас като беше с отит ни пратиха в болницата на венозен АБ.

# 612
  • Мнения: 2 532
Панцеф пие. Иначе от вчера към 9 вечерта до днес следобед не бях давала Нурофен. Определено е разредил, но не знам дали да се успокоявам от това. Като взе да вдига следобед, пък ухото спря да тече🤔 И до утрешния преглед ще съм на тръни сега... Че съм и на работа и ще има да го мисля🤯

# 613
  • София
  • Мнения: 1 408
Мили мами, можете ли да ми препоръчате детски гастроентериолог с ехограф в София? С/без направление-няма значение.
Много благодаря предварително, ако някой се отзове на моя въпрос!

# 614
  • Мнения: 752
Здравейте.синът ми от вчера два пъти е приел антибиотик, това пречи ли да се пусне ПКК и црп- да видим дали е повишено. Гърлен и носен предполагам, че няма как да се пуснат, тъй като е вече на антибиотик?
И друг въпрос- може ли да се спре антибиотикът според ВАс след втори прием, тоест хубаво ли е ( детето е видимо добре и температурата спря още по време на първия прием вчера, тоест май избързахме) или да си довърши ? Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт