Елчин Сангу, Баръш Ардуч и колеги - проекти- настоящи и минали - тема 76

  • 55 443
  • 726
  •   1
Отговори
# 135
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Не ти ли го отваря  newsm78

"Онзи ден е днес! Ръфат Билгин ще си плати за всичко!"


Нищо не се отваря - изписва error. Ама може грешката да е при мен...

А на постера пише: "Ръфат Билгин ще влече в затвора!" Hands V

# 136
  • Мнения: 9 540
Нище не се отваря - изписва error. Ама може грешката да е при мен...


Другото видео от тази случка, когато Боре пее на някаква и я целува, ама кака бе на съседната маса, а момичето с него бе леко рижаво  Mr. Green Mr. Green Не го намирам другаде онова видео, затова пускам това  Whistling



https://www.youtube.com/watch?v=IapLARKBotc&start_radio=1&am … LARKBotc&t=24

# 137
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Въй, това не съм го гледала, много приятно Баръш притиска девойката Joy

# 138
# 139
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Не ми прилича на мен на Боре това момче. Нали с бялата риза, на заден план? При това така ачик-ачик награбва девойката и я целува, не вярвам толкоз да е смел, зад гърба на кака. Вгледайте се, челото и погледът му е друг, като се обърне анфас.

# 140
  • Мнения: 8 476
Борьо е това, имаше много снимки с тази шапка и облекло. Нали той си ходи с едни дрехи дълго време, та няма как да го сбъркаш, но за момичето аз мисля, че си е Кака. Няма как пред нейните очи да натиска друга. Mr. Green

Темпи, рижаво виждаш ти, дано не мислиш, че е Елка...? Whistling

# 141
  • Мнения: 1 339
Здравейте,
късно влизам, серията започна, загубих някои моменти - но шивача каза на Кузгун - че за 1 път е действал не със гняв а със ум.

# 142
  • Мнения: 1 973
Здравейте!

Не можах да видя началото, но и да бях дали щях да разбера неща? Joy Joy Joy
Дила обяви пред прокурора кой е убиецът?
Севгито Hugпомагай, моля. Ако ти е удобно, направи някакъв съкратен преразказ на случващото се до тук.  Praynig Praynig

# 143
  • Мнения: 1 339
Гледам го на пресекулки, май днес няма да съм много полезна.
Дила доколкото разбрах е представила друг за убиеца.

Мерйем каза на Дила, че Бора я отвлече и т.н. И каза, че иска иска едно добро от нея - да накара Кузгун да се отдалечи от семейството и и работатата им.

Дила обеща на Бора, че ще пропъди Кузгун от семейството. А Бора няма да се занимава с Мерйем и семейството и.

Дила предлага на Кузгун всичко което има да му го прехвърли - но той да си тръгне. Не е в безопасност и няма да бъде. Докато си тук, до баща ми - никой няма да е добре - семейството ми, семейството ти, аз, бъди сигурен и ти. Помисли над предложението ми - му каза Дила.

Бащата на Кузгун като е починал - е имало неизпратено писмо в него - и сега сестра му търси на кого е писал баща и. Дали ще стигне до шивача?

Бора каза на сестра си, че всъщност убиеца е Кузгун.

Кузгун в момента се опитва да прави някакъв удар на Руфат - ама мен ми идва в повече напрегнато - и все си мисля, че му правят номер на Кузгун да го пробват ама знам ли....

# 144
  • Мнения: 1 973
Какво да пиша като нищо не разбрах, но по картинки, което разбрах, ама не знам дали е вярно, че Дервиш и той е бил в някакъв подземен бизнес. Пристигна като бос на мястото, където беше отвлечен малкият Кузгун, наверно да го спаси, но не успяха и двете страни, нито отвличащите, нито намиращите, защото детето избяга. Значи затова бяха думите на Дервиш пред Кузгун, че баща му е искал услуга, която Дервиш не е могъл да направи. Така разбрах, ама с превода ще се изясни.
Ако някой е разбрал нещо повече от тази серия нека напише Praynig

Наивна ми беше сцената  в това заведение дето Кузгун упои Дила,  взе картата за отваряне кабинета на Ръфат и после се върна "ни лук ял, ни лук мирисал". И от миризмата му  Joyтя се събуди. Чак ми бе глупаво.

Последна редакция: ср, 20 мар 2019, 22:53 от Dimana-nova1

# 145
  • Мнения: 9 540
Темпи, рижаво виждаш ти, дано не мислиш, че е Елка...? Whistling


Йок артък, луда съм, ама чак толкоз не  Mr. Green Mr. Green предполагам, Боре също  hahaha hahaha ама съмнение няма, че не е кака, не е и Елка  Flutter Whistling явно поредната фенка, искаща автограф  Twisted Evil Joy Joy

Серията интересна, след малко като я повторя, може и да се доизяснят някои неща  Mr. Green Mr. Green

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: ср, 20 мар 2019, 23:14 от tempestad

# 146
  • Мнения: 1 973


Серията интересна, след малко като я повторя, може и да се доизяснят някои неща  Mr. Green Mr. Green

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha



 thumbsupОх, че забавен колаж,Темпи!

# 147
  • Мнения: 9 540
Не видях да е слагано  Crazy Бясната Зейнеп как бързо строи младите и хукна да преследва Кадир  hahaha hahaha



https://www.youtube.com/watch?v=N_kvIegRHjw

# 148
  • Мнения: 8 411
 wavey wavey wavey
И аз изгледах серията ,не можах да разбера някои от нещата ,нооо че Кузгун си отмъсти го разбрах  и то направи много хубаво-умно ,изчистено ,красиво и с финес.Не просташки ,с насилие и с реки от кръв както обича Али или психарски и пак с насилие и кръв както обича Бора ,а  умно и фино ,без да оставя следи и насочено точно към този към когото трябва. smile3521
Сцената с Кузгун и майка му ,тя като го лекуваше беше много хубава ,а също и тази с брат му ,Кузгун като го удари и го занесе до къщи.В туитър пишеше ,че  дипломатично бил решил проблема  с брат си  hahaha hahaha hahaha
С превод като разбера всичко пак ще пиша  smile3521
Аааа и само да добавя ,че Дила беше много красива вечерта в заведението като пееше.Ох ама горката как грачи  Joy Joy Joy Joy Joy JoyДоколкото знам Бурджу мисля ,че може да пее ,та и е било зор да докара това плачевно изпълнение  Joy Joy Joy
Откъса от "Сблъсък" много готин.Зейно каква е ревнивка само Joy Joy Joy Joy ,няма да остави Кадир да се мота сам,така красив и наточен   незнайно къде  по нощите  Joy Joy Joy JoyОх а двете сладурчета Джемре и Керем какви са милички  и как сладко си говорят

Последна редакция: чт, 21 мар 2019, 10:53 от Eny87

# 149
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Добро утро! Coffee

Рейтингът:
Total - 9 място - 4.17% (+0.06%)
AB - 4 място - 4.57% (+0.06%)
20+ ABС1- 6 място - 4.64% (+0.07%)

Може да не се е вдигнал с много, но поне не е паднал Grinning
____________________________________

И обещания превод на песента:

Мое момче

Безброй пъти ще разцъфнат моите розите на твоя път.
Дори да ги откъснеш и захвърлиш, не ще увехне напразно моето сърце.
Студено е без теб, тялото ми твоето тяло жадува.
Изстинах аз, бъди за мене одеяло.

Нека не спираме да се любим през цялата нощ.
Нека сянката на любовния ми огън да падне на твоите коси.
Скрий ме, защити ме, мое слънце бъди, сгрей ме ти!
Нека топлия аромат на твоето лице да остане върху моите ръце.

Сърцето безспир крещи…
Каквото и да направиш, никога не ще мога с теб да се разделя.
Любовта ранява човек, не я подценявай!
Не мисли, че е толкова лесно, мое момче…

Последна редакция: чт, 21 мар 2019, 10:09 от Reni - BG

Общи условия

Активация на акаунт