Забременели след ин витро - Тема 45

  • 66 210
  • 747
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 10 642
Violeta, в изследванията няма нищо, което да е претеснително и да изисква спешно лечение.
Хемоглобина е малко нискък, но не толкова страшно.
Така, че спокойно си изчакай да се свържещ с докторката, спешност няма.

mariposa841, напълно е възможно да е от лекарствата. Когато пускаш АСАТ и АЛАТ, пускай с тях и ГГТ

# 256
  • Мнения: 222
Благодаря Нандин! Ами аз изобщо не знаех какво ми е пуснал доктора. Видях чак като излезнаха резултатите. Другият път ще поискам ГГТ, знам, че е свързано, защото и на мъжа ми винаги му го пускат с асат и алат.

# 257
  • Мнения: 177
Благодаря нандин, бъди жива и здрава .
Аз съм много , търпелив и корав човек , но и стриктен и отговорен . 17 години чакам чудото да се случи , и господ ни благослови със двоен радост .  Знам че не съм единствената и не съм само аз ,  но ще моля да не ми се налага , спешност и тя да си изключи тел , както днес по нейна заръка .

# 258
  • София
  • Мнения: 10 642
Violeta, mariposa, всичко ще е наред.
От тук на татък притесненията ще са ви редовен спътник, няма да изчезнат и с раждането. Но така сме майките.
Да са ви леки и безпроблемни бременностите до термин.

Последна редакция: чт, 23 май 2019, 19:32 от Nandin

# 259
  • Мнения: 19 687
Подкрепям Нандин. Марипоса, ти в коя клиника се следиш?

Виолета, следващия път поговори със Стоянова. Сподели, че се чувстваш притеснена и директно попитай дали има опция за по-лесен контакт с нея.

# 260
  • Мнения: 222
Кристи, в Селена съм🙂

# 261
  • Мнения: 19 687
Не мога да помогна с гастро тогава, но наистина, стойностите не са повод за безпокойство.

# 262
  • Мнения: 87
Здравейте момичета,  аз все още не съм бременна, но се надявам скоро да съм - след ин витро оплождане. Моя опит сега ще бъде в Турция и се питах има ли момичета, като мен тук, и къде и при кой си следите бременността? Чета за д-р Сигридов, но там било сложно записването.Чувам че не всички лекари гледат с добро око, че ходим там за ин витро. Благодаря ви

# 263
  • Мнения: 2 999
Не те съветвам да се следиш при Сигридов! Има достатъчно добри специалисти при които да се следиш. Успех.

# 264
  • Мнения: 936
Здравейте момичета, искам да ви попитам,че много се притеснявам. На 30.05 ми направиха редукция на единия ембрион, на 31.05 ме изписаха, от тогава съм повръщала само 2 пъти, а преди това беше и сутрин и вечер така.Нормално ли е да е спряло повръщането, или нещо не е наред с другите две?
Вас кога започна да ви боли гърбът? Аз съм 12 седмица, обаче гърба днес и вчера много ме боли, 🙄
Благодаря предварително на отговорилите💚

# 265
  • Мнения: 510
Не помня точно в коя седмица започна да ме боли гърбът, но беше сравнително в началото, може би около 3-4 месец. Болеше ме само от едната страна и мислих, че ще трябва да го търпя през цялата бременност, но след около месец мина ей така, без аз да правя нещо. Явно бебетата се бяха наместили кофти и затова болеше, не знам. Сега тежи повече, но не боли. Можете да мажете с Арнигел, но не знам доколко ще помогне. Почивайте и не се притеснявайте. Повръщането или липсата му според мен не е признак за нищо. Доста хора ми бяха казали, че понеже съм бременна с близнаци, ще повръщам едва ли не ден и нощ. Е, до сега само 5-6 пъти, като 2-3 от тях съм си виновна сама - задавих се с хапче.
Ако пък ще се притеснявате и ще го мислите, по-добре отидете на преглед. Simple Smile

# 266
  • София
  • Мнения: 10 642
В 8 месец почна да ме боли гърба

# 267
  • Мнения: 319
Здравейте момичета, искам да ви попитам,че много се притеснявам. На 30.05 ми направиха редукция на единия ембрион, на 31.05 ме изписаха, от тогава съм повръщала само 2 пъти, а преди това беше и сутрин и вечер така.Нормално ли е да е спряло повръщането, или нещо не е наред с другите две?
Вас кога започна да ви боли гърбът? Аз съм 12 седмица, обаче гърба днес и вчера много ме боли, 🙄
Благодаря предварително на отговорилите💚
между 12 и 14 седмица гаденето и повръщането отминават, не се притеснявай.

# 268
  • Мнения: 936
Благодаря ви момичета!

# 269
  • Мнения: 50
Момичета здравейте, да попитам и вас. Бременна съм с близнаци 12 г.с. Преди 2 дни получих доста силни болки/спазми/в целия корем и съм в болница от тогава на системи. Докторите казват, че било нормално, защото се разтягала матката и  всичко останало, но аз съм доста притеснена. На някоя от вас да и се е случвало нещо подобно? Sladur4e7, радвам се, че при теб всичко е наред и лека бременност 🤗

Общи условия

Активация на акаунт