Интересна ситуация - какво мислите вие?

  • 6 317
  • 169
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 212
Ето отговорът - да не допуска да го канят, а той да покани пръв - щото ако тя го покани, ще е тъп сухар, а ако той я покани - истински кавалер  Mr. Green

И в първия случай, ако е точно така, че тя е приготвила само вино и нищо друго, няма да е той сухар, а тя - недосетлива  Laughing

И като истински кавалер с принципи сигурно никога не чати, но ако все пак има ай-си-кю...  Embarassed Whistling

Туй последното, шЪ мЪ прощаващ не го разбрах.... Какво общо има чатенето, кю-то или каквото е там с кавалерството и принципите  newsm78 и все пак за протокола, има и кю, и скайп, и...всичко си има  Mr. Green

# 121
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Всеки с принципите си  Whistling
Естер - сипи си чаша винце и си пийвай по малко цяла вечер, ей така - за бласък в очите  Flutter. Пък нека той остане трезв, да си води коректно записки Mr. Green

П.П: Къде ги намирате тези трезвеници бре???  #Crazy...ето защо за мен не остана даже и един  ooooh!

# 122
  • Мнения: 2 212
И за мен този господин е абсолютен темерут! Ужасявам се какви ли други принципи има, от които не отстъпва грам.
Сигурно яде риба само в сряда, прави секс само ако не е ял свинско и ако се случи събота, не ходи на плаж, ако е след 10, 25 сутринта и други такива дивотии. Това, което аз разбирам  ( от тази съвсем бегла ситуация) е, че господинът не прави компромиси. Това съсипва всяка връзка и накрая господинът си живее с майка си, която най-добре знае колко секунди да му вари сутрешното яйце, за да е рохко, ама не баш.


Кенгич, с цялата ми радост,че се връщащ в пълната си сила...сигурно има и такива господа, но въпросният мой приятел не е такъв ни най-малко, уточнявам, защото е важно да се знае!

# 123
  • Мнения: 3 146
И за мен този господин е абсолютен темерут! Ужасявам се какви ли други принципи има, от които не отстъпва грам.
Сигурно яде риба само в сряда, прави секс само ако не е ял свинско и ако се случи събота, не ходи на плаж, ако е след 10, 25 сутринта и други такива дивотии. Това, което аз разбирам  ( от тази съвсем бегла ситуация) е, че господинът не прави компромиси. Това съсипва всяка връзка и накрая господинът си живее с майка си, която най-добре знае колко секунди да му вари сутрешното яйце, за да е рохко, ама не баш.


Кенгич, с цялата ми радост,че се връщащ в пълната си сила...сигурно има и такива господа, но въпросният мой приятел не е такъв ни най-малко, уточнявам, защото е важно да се знае!


Бих се радвала да не е такъв, ама някои признаци трудно мога да ги объркам.

# 124
  • Мнения: 2 212
Шани, то аз с мойто пиене и аз съм една сухарка, не ти е работа... пия и аз веднъж на високосна, ама се правя тука Simple Smile Пак казвам, касае за мой приятел, просто приятел, с гаджето сме на една вълна относно пиенето - само по случай и то нищо твърдо, а само така за кеф да не казвам, че една бира не изпиваме заедно

# 125
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650

 На вас, хората с железни принципи, никога ли не ви се е случвало да направите дребен компромис, щом с това ще направите някого щастлив?

Точно това се питам и аз!


Аз да уточня, че не съм от тези с железните принципи, но в случая не бих отстъпила.......

# 126
  • Мнения: 1 581
И като истински кавалер с принципи сигурно никога не чати, но ако все пак има ай-си-кю...  Embarassed Whistling

Туй последното, шЪ мЪ прощаващ не го разбрах.... Какво общо има чатенето, кю-то или каквото е там с кавалерството и принципите  newsm78 и все пак за протокола, има и кю, и скайп, и...всичко си има  Mr. Green
аа, аз не че нещо, аз понеже заради виното, иначе съм женена, пък и не съм дама  Crazy
Въпросът беше, че има дами, дето се ядосват на кавалери, които чатят, затова, ама много сложно, ще търся друг въздържател  Crazy Heart Eyes

# 127
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Абе хора, не става дума за някакви грандизони неща като нарушаване на принципи. Става дума за първа среща - баси колко ще е романтично и приятно ако въпросният човечец се заинати и каже: "Няма пък, няма"  - ако както казва Анда това стане с чувство за самоирония, с няк'ъв хумор О.К.
 За мен обаче както и за още няколко персони това е очевиден знак за повишено внимание. Както всички знаем от най-малки детайлчета можеш доста да научиш.
 За мен също си е пълна загадка къде ги намирате тез дето не пият хич, ама явно има. Аз не само мъже, ама като се замисля и жени непиещи не познавам Mr. Green

# 128
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
След като не може да направи компромис относно тази на пръв поглед дребнозначима ситуация, този мъж няма да е готов на сериозни компромиси във вр ъзката си Naughty

# 129
  • Мнения: 7 186
След като не може да направи компромис относно тази на пръв поглед дребнозначима ситуация, този мъж няма да е готов на сериозни компромиси във вр ъзката си Naughty

Ееее много психолози, много нещо се навъди... ooooh!
Спрете се бе хора, дайте му още един шанс на момчето Hug, направо е смешно от нещо толкова дребно да се правят такива генерални изводи! Crazy

# 130
  • Мнения: 1 581
И на мадамата дайте някой шанс де, някой и друг компромис и тя да направи все пак...

# 131
  • Мнения: 2 212
След като не може да направи компромис относно тази на пръв поглед дребнозначима ситуация, този мъж няма да е готов на сериозни компромиси във вр ъзката си Naughty

Ти го познаваш човека и знаеш, че ако говорим конкретно за него не е така, а ако говорим по принцип - може ... незнам  newsm78

# 132
  • Мнения: 30
След като не може да направи компромис относно тази на пръв поглед дребнозначима ситуация, този мъж няма да е готов на сериозни компромиси във вр ъзката си Naughty

Ееее много психолози, много нещо се навъди... ooooh!
Спрете се бе хора, дайте му още един шанс на момчето Hug, направо е смешно от нещо толкова дребно да се правят такива генерални изводи! Crazy
Тук всички са с ph.d. по психология и дори от начина, по който слагам интервалите в този постинг ще познаят какво ще се случи не само на първа ами и на десета среща.
А пък горкото момче - ма всъщност - защо горкото - аз като гледам що изкукал народ ще избяга от него на първа среща - де тоз късмет и за нетрезвениците Whistling
И на мадамата дайте някой шанс де, някой и друг компромис и тя да направи все пак...
Да  бе да - тя мадамата първо -моменталически се е почувствала обидена и засегната от такава груба и некавалерска постъпка и веднага е изгонила момчето или - второ - толкова изолирана и неразбрана се е почувствала, че направо се е метнала от ужас през прозореца или - трето - вече вижда как живота и минава като в казарма и внезапно скача от масата пищейки "Не,неееее!" и така е уплашила момчето, че докато се усети той си е изнесъл твърде принципната персона от романтичния и дом.
Майко мила.

# 133
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Абе хора, не става дума за някакви грандизони неща като нарушаване на принципи. Става дума за първа среща - баси колко ще е романтично и приятно ако въпросният човечец се заинати и каже: "Няма пък, няма"  - ако както казва Анда това стане с чувство за самоирония, с няк'ъв хумор О.К.
 За мен обаче както и за още няколко персони това е очевиден знак за повишено внимание. Както всички знаем от най-малки детайлчета можеш доста да научиш.
 За мен също си е пълна загадка къде ги намирате тез дето не пият хич, ама явно има. Аз не само мъже, ама като се замисля и жени непиещи не познавам Mr. Green


 какво ще кажеш ако в тази ситуация става въпрос за  цигара....кофти е единия да пуши, а другия- не.......
И ако кавалера се дърпа и отказва до последно...какво.....е дърво ли?

Изтривам си примера, защото е неуместно да използвам форума, за да коментирам семейни ситуации....още повече клюкарника......

Но всички сме пропушили или пропили заради някаква компания, нали.......пубертетски истории.......какво да кажа друго.........

Последна редакция: сб, 01 юли 2006, 09:04 от secretgarden

# 134
  • Мнения: 2 047
  Алко-балко така ни е навлезнал в живота, че се явява като показател за характера на човека.   Crazy

 

Общи условия

Активация на акаунт