Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 11

  • 86 071
  • 752
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: X
Никой не дава отзиви Joy ...

# 676
  • София
  • Мнения: 3 895
Азиатската козметика не е подходяща за бялата раса. Различен тип кожа са. И азиатската е специално разработена за техния тип кожа.

# 677
  • Мнения: 2 156
Като гледам каква активност има в темата за азиатската козметика, масово поръчват, в т.ч. от чужбина. Но вероятно има доза истина в това, което казваш. Аз засега се въздържам, но чета положителни коментари за техните (азиатски) слънцезащитни кремове, като съотношение цена - качество.

# 678
  • Пеликания
  • Мнения: 2 498
Този пълнител става ли за Airwick?

# 679
  • Кърджали
  • Мнения: 276
MarieSt да, като го гледам мисля че ще стане.

# 680
  • Мнения: X
Става, аз имам три машинки и си ги зареждам само с ароматизаторите на Denk mit.

# 681
  • Мнения: 1 715
Става, аз имам три машинки и си ги зареждам само с ароматизаторите на Denk mit.
Ароматът траен ли е?

# 682
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Имат ли неароматизирана?
Синята е неароматизирана.  Аз не обичам да ми мирише. За другите на ДМ не мога да гарантирам, но мисля, че също са неароматизирани.  Днес точно бях там да взема, но видях,че имат нова, някаква лимитирана, Shea love, плътна, 16 бр. за 10 лв. Реших да я пробвам. Чудесна е.

Минусът на тази хартия е,че са по 150 парчета хартията, което значи по -леки ролки. Гледайте да е поне 200 къса.

# 683
  • Мнения: X
Става, аз имам три машинки и си ги зареждам само с ароматизаторите на Denk mit.
Ароматът траен ли е?
Не е много по-различен като трайност от скъпите марки. През лятото, на отворени врати не се задържа много, но през студените месеци се усеща. А и зависи на колко минути са настроени да пръскат машинките. Аз ги държа на най-дългия интервал.
Онзи ден купих тези
Скрит текст:

# 684
  • Мнения: 1 171
Става, аз имам три машинки и си ги зареждам само с ароматизаторите на Denk mit.
Ароматът траен ли е?
Не е много по-различен като трайност от скъпите марки. През лятото, на отворени врати не се задържа много, но през студените месеци се усеща. А и зависи на колко минути са настроени да пръскат машинките. Аз ги държа на най-дългия интервал.
Онзи ден купих тези
Скрит текст:
Цена?

# 685
  • Мнения: X
Не помня точно, купувах много неща, но 4 лева и стотинки.

# 686
  • Пеликания
  • Мнения: 2 498
Този синия беше около 3 и нещо, а другите видове 4 и нещо. Не беше голяма разликата.
И имат много приятен аромат. Радвам се, че успях да намеря добър заместител.

# 687
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 838
Скрит текст:
Имат ли неароматизирана?
Синята е неароматизирана.  Аз не обичам да ми мирише. За другите на ДМ не мога да гарантирам, но мисля, че също са неароматизирани.  Днес точно бях там да взема, но видях,че имат нова, някаква лимитирана, Shea love, плътна, 16 бр. за 10 лв. Реших да я пробвам. Чудесна е.

Минусът на тази хартия е,че са по 150 парчета хартията, което значи по -леки ролки. Гледайте да е поне 200 къса.
Мда, и аз си го мислех като я купувах, но реших да я пробвам. Оказа се,че тази, която е 200 къса е някак си по-тънка. Тази от 150 стои по-плътна. Simple Smile а това също оказва влияние. Simple Smile

Последна редакция: пт, 30 авг 2019, 16:35 от AnMary

# 688
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Виждали ли сте този тоник в бг филиалите?
Хубав състав и на прилична цена. В нашия филиал има голям избор от тази серия, но тоника го няма.

# 689
  • Пеликания
  • Мнения: 2 498
Има го, даже оня ден като ходих пак го видях.
Имам го, но не е нещо уау за мен.

Общи условия

Активация на акаунт