Какво повече НЯМА да купя - 15

  • 88 458
  • 736
  •   1
Отговори
# 360
  • софия
  • Мнения: 2 463
Аз си ползвам обикновените гъбки за латекса - тези 10 бройки за 90ст - забърсвам с меката част и минавам веднага с малко хартия. За чистене не разчитам на гъбата, а на препарата. Тези магическите са ми пълна пародия.

# 361
  • Мнения: 2 081
Много съм доволна от магическите гъби , купувам си ги от Алиекспрес , 100 бр излизат под 20 лв

# 362
  • София
  • Мнения: 9 850
Дали да не прекръстим темата на "За и против магическите гъби"?
По темата - няма да купя Fairy за чинии от БГ повече. Имам един, купен от БГ и един от UK. Уж еднакви, ама българския не мие добре.

# 363
  • Мнения: 7 848
Какво пране и изтискване на тези гъби? Аз веднъж попаднах на такава, използвах и изхвърлих. Тя не бе годна за повторна употреба. Пак си трябва търкане, поне аз нищо магично не открих у тая гъба.

# 364
  • Мнения: 10 212
Много съм доволна от магическите гъби , купувам си ги от Алиекспрес , 100 бр излизат под 20 лв
Е, това ми беше първоначалният апел - доволните да бъдат така любезни да споделят от какво точно са доволни. Дидка обясни, Арденза обясни, иначе само лозунг няма смисъл.

# 365
  • София-Младост
  • Мнения: 23 374
Дали да не прекръстим темата на "За и против магическите гъби"?
По темата - няма да купя Fairy за чинии от БГ повече. Имам един, купен от БГ и един от UK. Уж еднакви, ама българския не мие добре.
То винаги има за и против, но като се отплесне тирадата, става малко в повече. Simple Smile
За мен Fairy пък е най-добрия препарат за миене на съдове...само от тук съм купувала:)

# 366
  • Мнения: 2 285
Дали да не прекръстим темата на "За и против магическите гъби"?
По темата - няма да купя Fairy за чинии от БГ повече. Имам един, купен от БГ и един от UK. Уж еднакви, ама българския не мие добре.
Подобни наблюдения тук. От една година съм на чужбинско Fairy - страшно е икономично, а разликата е силно осезаема.

# 367
  • София
  • Мнения: 673
по въпроса за гъбите: магическото им за мен е, че чистя без препарат. А това не е за пренебрегване. Изцяло премахнах препаратите.

И за да не е чист спам: разочаровах се от прясното мляко на Олимпус. Изобщо не се развали повече от 10 дена. А ми беше любимо....

# 368
  • Мнения: 10 212
Изобщо не е спам, а който не иска, да не чете. И мен не ме интересуват всички обсъждани в темата продукти, но не мрънкам. Всъщност гъбата е напоена с нещо и ако си чела инструкциите, не трябвало да се бършат плотове, на които ще се поставя храна..и още маса други инструкции имаше. По-зле от добре подбран препарат.

# 369
  • Мнения: 25 795

По темата - няма да купя Fairy за чинии от БГ повече. Имам един, купен от БГ и един от UK. Уж еднакви, ама българския не мие добре.
Не мие добре в сравнение с чужд, я пробвай с медикс да видиш как ще си харесаш Феърито.  Laughing

# 370
  • Мнения: 5 278
Много съм доволна от магическите гъби , купувам си ги от Алиекспрес , 100 бр излизат под 20 лв
Под 10лв.*(струват ≈$5) за 100бр.
Всъщност гъбата е напоена с нещо и ако си чела инструкциите, не трябвало да се бършат плотове, на които ще се поставя храна..и още маса други инструкции имаше. По-зле от добре подбран препарат.
Пише ли с какво е напоена? Именно, че не пише, защото не е. Единственото, което съдържа е меламинова пяна. https://en.wikipedia.org/wiki/Melamine_foam
Сигурно тези инструкции са с превантивна мярка, понеже гъбата се разпада и не се изплаква изчистеното с нея. По този начин може да бъде погълната частичка от нея.

# 371
  • София
  • Мнения: 30 204
Аз пък съм доволна от Fairy Espuma Activa. Икономично е и добре измива.

# 372
  • Мнения: 10 212
Кутийката не е при мен, за да бъда точна, но този нейонен сърфактант какво е?

# 373
  • Sofia
  • Мнения: 26 500
Отвратителна заквасена сметана Саяна Angry   има вид и вкус на гадно кисело мляко Close

# 374
  • Мнения: 2 081


От тези лакове Голдън Роуз - не са покривни , съхнат бавно и въпреки топ лака не са трайни .

Общи условия

Активация на акаунт