Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 659
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 119
На мен пък точно как щяла да ражда другаде, за да не копира Кейт по никакъв начин ми е някаква жълтурска измислица. Жената може да има сто причини да роди някъде другаде, ако ще не с дула, а с шаман, то точно тази причина ми се вижда тъпа.
То си е жълтина и е леко нелогично. Пишат, че Меган щяла да развали 40-годишна традиция. Даяна и Кейт раждали там, а тя не. Но всъщност не разваля нищо, защото другите две раждат престолонаследници, а тя не. Всичко, което пускам не са потвърдени новини, но и всеки може да си прецени кое е истина. Горе-долу нещата са 50 на 50.

# 91
  • Някъде там
  • Мнения: 16 013
И кое всъщност е вярното?
Меган иска да е постоянно под светлините на прожекторите. Иска да си показва ръката на корема и за това вика папараците сама за да хващат "тайните и излизания" уж случайно или Меган плаща да махнат снимки от тайните и излизания и е с неподходяща възглавница и се опитва да скрие това?
😆😆😆😆

# 92
  • Мнения: X
Едно е сигурно: темата оживява едва, когато има материали за Меги и Хари. По другото време едва крета.
Света Кейт не е интересна на мнозинството и това ще се засили, когато бебе Съсекс се роди.
Затова и не се учудвам на слуховете, че Уилям се дразни от брат си и Меган. Просто в момента те са звездите.

То и Кардашянките са постоянно в жълтините. Това прави ли ги важни личности?

# 93
  • Мнения: 321
TinoTino,
моето мнение е, че наистина е бременна.  The ant is...   сподели с нас в предишната тема тази статия:    https://www.tatler.com/article/meghan-markle-mania, която е поредното място (за мен), в което се споменава, че:
"And did the Queen veto Meghan’s plans for a sleeveless wedding dress? The rumours may be false, but not as false as the speculation Meghan was pregnant on her wedding day – ‘that’s why the dress was so baggy,’ one young woman assured me – and certainly not as false as the rumour that theirs is an IVF baby."
За мен това е добро обяснение за тази сватба, както и за така набързо обявения годеж. (В Тъмблър, където четях, имаше доста коментари и единомислие, че годежът е обявен много набързо. Разбира се, вие може да не сте съгласни. Има и други статии, които могат да ви звучат по-достоверно.)

В цитираната статия пише и за триенето на публикации за Меган.

The ant is... ,
благодаря за инфото и моля, когато попаднеш на нещо интересно, пак да споделиш.

За да не пускам още един пост.
Аз пък имам интерес към ПР съветничката на Хари и Меган, която е работила за Хилари - защо се спряха точно на нея.
Ако някой попадне на инфо по тази тема, моля да го сподели.

# 94
  • Мнения: 3 629
оуу много хубава тема ! Ще я следя с интерес..
Добре дошла на Тъмната страна. Имаме бисквитки.
Попрочети и предишни теми, да се ориентираш  в обстановката и двата лагера Innocent


s11s11, ако е била бременна на сватбата, вече щеше да е родила.
А ПР на Хилари не й помогна особено през 2016, така че и за мен е странен избор.
В royaldish Мегън и Хари са абсолютен оф топик и сега ми е по-трудно да им следя изявите.

Последна редакция: вт, 02 апр 2019, 12:18 от The ant is...

# 95
  • Мнения: 9 605
оуу много хубава тема ! Ще я следя с интерес..
Добре дошла на Тъмната страна. Имаме бисквитки.
Попрочети и предишни теми, да се ориентираш  в обстановката и двата лагера Innocent
С английски чай посрещаме, моля, моля! Coffee Cookie
Вили, спасявай се докато можеш! Joy

Джорджи не е възхитен от футболните умения на мама.

# 96
  • Мнения: 40
хахаха лагери ?  Довечера като се прибера от работа започвам да чета. Стана ми интересно за "фалшивата" бременност на Меган, та със сигурност ще се поровя по темата тук Simple Smile) Имаше една рокля , каято и мен преди време ме накара да се замисля дали всичко не е фалш

# 97
  • Мнения: 2 030
По темата мисля, че си е бременна Мегън, просто наистина е в широки дрехи и е приведена за това и изглежда
по-малък корема.

Последна редакция: вт, 02 апр 2019, 13:56 от Не се сърди, човече

# 98
  • Мнения: 4 119
Някой ще ми обясни ли действията на медиите в последните часове? Щом не е така както аз казвам, как е? Иначе може от сутринта да се пуснат 5 безсмислени статии за Меган, но статия със снимки нямат време да пуснат.

Последна редакция: вт, 02 апр 2019, 13:56 от Не се сърди, човече

# 99
  • Мнения: 321
[quote s11s11, ако е била бременна на сватбата, вече щеше да е родила.
А ПР на Хилари не й помогна особено през 2016, така че и за мен е странен избор.
В royaldish Мегън и Хари са абсолютен оф топик и сега ми е по-трудно да им следя изявите.

Е, то и за Кейт (когато роди Шарлот) се коментираше в един форум, на който засъжаление му "дръпнаха шалтера", че бебето се е родило по-рано. Яд ме е, че не мога да се сетя какво беше точното предположение - една или две седмици преди обявяването на раждането, а и вече няма как да го проверя. Спомням си, че в коментарите сред основанията за това предположение беше забраненият достъп до някакво крило на болницата, както и че полицаи са пазели. Така че, на мен нищо не ми пречи да допускам, че може вече и да е родила.... LaughingLaughing
Аз също мога да бъда пример, че ние тук изразяваме мнението си въз основа на това, което сме прочели и което ни се е сторило възможно. И не е необходимо да приемаме различното мнение като опит да бъдем засегнати лично. Решаването на възникнали спорове, според мен, може да се постигне чрез споделянето на повече източници на информация. Пък който иска да чете - нека го прави.

# 100
  • Мнения: 3 629
Кой каза, че го няма в Дейли мейл?
https://www.dailymail.co.uk/news/article-6876123/Harry-Meghan-vi … f-Numerology.html
Без снимките обаче. Два часа и половина са прекарали там.

От около седмица дори Ад блока не може да се справи с гадостите в ДМ.

# 101
  • Бургас
  • Мнения: 7 284
Ама наистина ли се смята, че годежа им е обявен набързо и Мегън е била бременна , та затова е било цялото бързане? Както и че е била бременна на сватбата? Ако годежа е бил обявен през 2017, сватбата е през 2018, досега все щеше да е родила

# 102
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Лина ама нали и е фалшив корема, може и повече от девет месеца да е бременна  Joy

# 103
  • Бургас
  • Мнения: 7 284
Той,че е фалшив-фалшив е. Ама не вярвам да са толкова прости . То вярно , че бях бременна през 2015,може в последните години да се удължила продължителността бременността

# 104
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Абе и 2016 беше девет месеца, ама за сега не знам  Joy

Общи условия

Активация на акаунт