Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 791
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 570
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Неуместни са сравненията Кейт-Мегън. Нямат нищо общо. Едната ще е кралица някой ден, а другата е доста далече от всичко английско. Мегън може да роди където си иска, но аз ако бях на нея не бих отказала топ гинеколози, каквито би следвало да са кралските. Все едно някой се вълнува къде са раждали Софи или Фъргито. От друга страна Пипа роди в Линдо. Въпрос на вкус.

Аз залагам на момиче и Даяна.

# 571
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
От имената топ 10 - Алис и Грейс ми харесват, както и Александър и Джеймс...

Не забравяйте кой държи залозите, така че все те пичелят Simple Smile

Четох, че може би нямало да изберат традиционно име, а подобни като на Зара и Питър Филипс... в същата статия пишеше, че престолонаследниците ги кръщават с традиционни имена, а другите с по-нестандартни. Факт - Уили и Хари срещу Зара, Беатрис и Южени...

# 572
  • Down south
  • Мнения: 7 680
Почти 40 страници, помислих, че Бебето се е появило  Whistling
Какви бяха предвижданията, този месец?

# 573
# 574
  • Мнения: 21 445
Опитва се да се прави на интересна Мегън. Вкъщи ще ражда, няма да ражда, в тази болниця, в онази болница, с дула, без лекар... дано роди без проблеми 


Ама тия работи тя ли ги казва, или ги измислят журналистите?
На мен ми става все по-симпатична, с тоя безмислен хейт, след като не прави абсолютно нищо лошо. И изглежда доста добре и нищо чак толкова драстично не прави. Реално всички критики са по-скоро дребнави и търсене под вола теле. Съвсем нормално си се държи и облича жената.

Харесвам Кейт повече от двете, но не виждам и що трябва да се сравняват.

# 575
  • Мнения: 10 400
Nature Sparkles Като чета какво иска и какво не иска Мегън нищо ново и оригинално -
всички екстри и кралски блясък който и се полага е добре но когато се стигне
до задълженията които произтичат от тях - тогава не и харесва , имала друго виждане как да "стане.".Joy

Скрит текст:

# 576
  • Мнения: 885
Мегъм най-вероятно и не знае какво е казала, но във вестниците жълтури и бг мама всичко знаят. Даже и какво тя си мисли преди да заспи.
90% от писаниците са ми свободни съчинения.

# 577
  • Мнения: X
Да, тя даже пуска долни слухове на пресата срещу Уилям и Кейт. За да може тя да блесне. Направо сценарий за трилър Popcorn
Някои теории са толкова шантави, че всъщност са забавни.

# 578
  • Мнения: 21 445
Предполагам, че на всички им е ясно, че това са измишльотини и най вероятно нищо общо нямат реално със жената. Явно някои хора просто ги дразни безпричинно, свят шарен. Simple Smile

# 579
  • Мнения: X
Тя като една истинска феминистка не ще се остави някой да и нарежда, как да си кръсти детето. Sunglasses

# 580
  • София
  • Мнения: 10 326

Ама тия работи тя ли ги казва, или ги измислят журналистите?
На мен ми става все по-симпатична, с тоя безмислен хейт, след като не прави абсолютно нищо лошо. И изглежда доста добре и нищо чак толкова драстично не прави. Реално всички критики са по-скоро дребнави и търсене под вола теле. Съвсем нормално си се държи и облича жената.

Харесвам Кейт повече от двете, но не виждам и що трябва да се сравняват.
Абсолютно! Най-се смях на драмата с количката. Бабата не щяла нам си каква количка, все едно Баба няма друга работа и ѝ е от първостепенна важност да си пробута и количката, и собственоръчно изплетените терлички.

# 581
  • Мнения: 4 076
Тя като една истинска феминистка не ще се остави някой да и нарежда, как да си кръсти детето. Sunglasses
Може да го кръсти по американски,например Североизток или Югозапад,ала Кардашянките.Или само с цифра по английски,Бекъм.Или с кучешко име тип Шайло или Шаро.Някое неизвестно племе може да предложи нечувана още звукова комбинация.
Да видим дали ще е традиционно или анти-традиционно.Това е въпросът.А,и пола,ама той нали нямал значение...

# 582
  • Мнения: 6 873
Да хлопваме кепенците на темата тогава, какво има да се пише, като е ясно, че всичко са непотвърдени факти? Или да я обръщаме на чисто историческа тема, или на албум за тоалети. В този и вид с това име всечки слухове са си на мястото.
Все се питам кой залага на тези залагания за пол, име, тегло и пр. Намирам ги за супер тъпи. Как пък ще залагам пари за това как ще изглежда или се казва едно бебе, ако ще и самата Елизабет да го роди, въпреки преклонната си възраст.

# 583
  • Бургас
  • Мнения: 7 311
Шарлийн


Матилде

# 584
  • Мнения: 12 662
Английските журналисти, за разлика от нашите, не си позволяват да си измислят. Във всеки слух има капка истина.

Общи условия

Активация на акаунт