Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 821
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 6 292
Цитат
Какво е това Лондонско око?

Ice queen, сега видях че сме писали по едно и също време..

# 826
# 827
  • Мнения: 6 292
Хари ще си сътрудничи с Опра за предавания за психичното здраве:
https://m.dir.bg/life/shou/prints-hari-i-opra-shte-rabotyat-zaed … entalna-poreditsa

# 828
  • Мнения: 4 125
Официално от Бъкингам- https://www.instagram.com/p/BwHB7TplWaH/
И какво излиза? Май-май таблоидите са писали истини, а тук имаше такива тръшканици, че са лъжи. И май ще е домашно раждане.
Поредните привилегии за Съсексови, всички раждат във болница и показват бебето, само те не.
Е, затова все повече започва да се говори за сурогатна майка, толкова криене не е без причина. И не ми казвайте, че е, защото не били от главните кралски особи. Сара и Софи също са го правили като Кейт.
Искат лично пространство, затова ги гонят из сайтовете да си ходят в Америката.

# 829
  • Мнения: 1 782
Официално от Бъкингам- https://www.instagram.com/p/BwHB7TplWaH/
Поредните привилегии за Съсексови, всички раждат във болница и показват бебето, само те не.
Е, затова все повече започва да се говори за сурогатна майка, толкова криене не е без причина. И не ми казвайте, че е, защото не били от главните кралски особи. Сара и Софи също са го правили като Кейт.
Искат лично пространство, затова ги гонят из сайтовете да си ходят в Америката.
ПР по Холивудски...
От статиите, които качвате тук (да кажем, че има някаква истина в тях) - покрай Меги Хари взе да ми става противен и да го смятам за доста безхарактерен. То взел да медитира всеки ден, не яде вече месо,  не му се дава да ходи на лов... скоро сигурно и за дишането ще пита жена си. Grinning Grinning

# 830
  • Мнения: 16 871
Мисля, че се прави на интересна. Опитва да се открои от другите, като прави точно обратното, напук. Това е, не мисля, че  има сурогатна майка.

# 831
  • Мнения: 4 125
Мисля, че се прави на интересна. Опитва да се открои от другите, като прави точно обратното, напук. Това е, не мисля, че  има сурогатна майка.
Всичко може да е, щом вече има статии и за фалшивия корем. Бил измислех от тролове, хахаха. Това е един вид защитна реакция от ПР-ите. Хората пишат, че щом ги има тези статии, потвърждават за корема и се опитват да го изкарат по друг начин.
Мен ме дразни, че е Рейчъл е ужасен егоист и лицемер. Когато й носеше дивиденти корема постоянно го държеше, сега не й носи и ще раждала лично. Искат хем мекото на хляба по кралски, хем мекото на хляба като обикновените хора. Всичко според ситуацията. Което им е най-удобно.
Била за всичко естествено, натурално, органично, а в същото време си противоречи с тоалети за по 10к
 По противоречива личност в кралските среди от нея няма .

# 832
  • Мнения: 31 181
Идеално, точно това и трябва на Фримата супер противоречива личност, за да се говори за тях.
Даяна я няма отдавна и Мегън сега ще привлича. Справя се добре жената.

# 833
  • Мнения: 6 876
О, да, покрай Даяна само с любов, цветя и рози се говори за кралското семейство. За народа Даяна може наистина да е била страхотна и магнетична личност, ама за кралското семейство - по-вероятно таралеж в гащите.

# 834
  • Мнения: 4 125
И в същото време се борят за лично пространство, но само на думи. Те самите знаят много добре, че с това си действие интересът ще скочи поне 5 пъти, а ако беше всичко нормално като при другите, щеше да е просто раждане на кралска особа.
А Хенри, горкият, го водят на каишка.
Съсексови се имат за много повече от това, което са, но за съжаление към момента няма кой да ги постави на място.
Някои фенки на Съсексови твърдяха, че това им поведение било за малко и скоро щящели да залязат, но тези двамата няма да се откажат никога от това.
Това им поведение ще създаде много проблеми на Кеймбриджови.
Изглежда само Уилям може да се справи с тях след време, щото Кралицата и Чарлз плюят на монархията в момента. Започват да се чуват искания за Република.

# 835
  • Мнения: 6 292
Този профил не е официален.
В royal media center няма нищо такова

# 836
  • Мнения: 4 125
Този профил не е официален.
В royal media center няма нищо такова
Пуснах самата снимка с текста, а не, че профилът е официален.
Новината е навсякъде, няма как да не е официална

# 837
  • Мнения: 3 096
Искаш ли да ти направя същата снимка, само че с твоето име? Blush

# 838
  • Мнения: X
И официален да беше, в него пише само, че събитието ще е за семейството, а не публично.
Никъде няма данни, че ще ражда вкъщи, ще отглежда трансджендър, веган или рептил.

Нали се опасяваха някои хора, че ще се скъса да показва бебето и да се фука?
Ето, сега няма да го показва, трябва да сме доволни, че няма да ни се навира и да търси внимание на всяка цена.

# 839
  • Мнения: 16 871
Аха, те сега хормоните бошуват и не знае какво иска. Днес не иска да го показва, след 3 дни може да реши, че иска.
Ще поживеем, пък ще видим.

Рд на Луи наближава.

Общи условия

Активация на акаунт