Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 789
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 1 350
  • София
  • Мнения: 23 093
Ами да купува по 2 кила домати, че да й стигат за 5 дни поне и да не хвърчи тоя хеликоптер за тоя що духа. Joy
Айде да ражда вече, че голямо напрежение ме обзе. Grin

# 1 351
  • Мнения: X
Кой я знае, може френски кроасани да са и се дояли. Няма да е първата, на която и носят хляба всеки ден от друга държава.

# 1 352
  • Мнения: 4 076
Няма да е първата, на която и носят хляба всеки ден от друга държава.
Много звезди поръчват по въздуха храни,води и напитки от специални ресторанти,ферми,извори,на първо четене се сещам за Е.Тейлър,Мадона....та Мегън няма да е първото парвеню(ако е истина).
Много е писано за кошмара на асистентите и служителите им да им търпят фасоните,оттам текучество и недостиг на персонал.
Иначе плачат по протокол пред световната бедност и болести.

А може и да е изсмукано от нечии жълти пръстчета...

# 1 353
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Ако Хеликоптера снабдява от някои ферми ми звучи малко по приемливо, да носи закуска смешно.
Това, че спрягат името и във връзка с всяка простотия която е хрумнала на някой жълтописец не значи, че е вярно според мен поне Simple Smile

# 1 354
  • Мнения: X
Едва ли нещата са точно, каквито ги пишат. Все пак не е кралицата, ноооо да не забравяме, че във всяка лъжа има известна доза истина.

# 1 355
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Сетих се пак за титлите ... Лейди и т.н. Мегън нали ще го отглежда малко gender-fluid. Трябва да измислят нова титла, напр. Лейорд.

# 1 356
  • Мнения: 8 578
Това gender-fluid нещо, потвърдиха ли го?
Не мога да си представя да се превърне в реалност и детето да не го наричат тя или той.

# 1 357
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Това gender-fluid нещо, потвърдиха ли го?
Имаше много статии за това, че ще оставят детето да си прецени. Но може да са само клюки.

# 1 358
  • Мнения: 8 578
Според мен са си клюки.

# 1 359
  • Мнения: X
Ако Хеликоптера снабдява от някои ферми ми звучи малко по приемливо, да носи закуска смешно.
Това, че спрягат името и във връзка с всяка простотия която е хрумнала на някой жълтописец не значи, че е вярно според мен поне Simple Smile

+ 1
Преди време имаше една статия, определено не жълта, че Чарлс отглежда собствена селскостопанска продукция някъде из кралските замъци и семейството яде от неговите продукти само. Ако е така, би трябвало да си имат регулярни доставки, а не да се занимават с поръчки от ферми посред нощ с хеликоптери.

# 1 360
  • Мнения: 4 381
Няма начин дългогодишни служители изведнъж да напускат масово за толкова кратък период от време и това да е пълна случайност. В документалния филм за войната между двете херцогини многократно се спомена, че недоволните служители си казват, че са недоволни, така че слуховете, че напускат заради трудния характер на Мегън едва ли са греши. Ставала всяка сутрин в 5, започвала деня с йога и след това заливала служителите с имейли с изисквания това да се направи и онова да се направи. Сега на нея като не й се спи, и другите ли да будуват още от 5 часа и да тичат да й изпълняват ''заповедите''? Нормално е да реагират и в един момент да им писне. Явно тя не показва достатъчно желание да се впише в семейството, а иска да прави кардинални промени по свой вкус, което не се приема добре от служителите.

# 1 361
  • Мнения: 6 873
Мооли линк към този филм?

# 1 362
  • Мнения: 8 578
И филм ли има? Леле...😂😂
Според мен много се преувеличава неразбирателството Кейт-Меган. Дори да го има, те не са длъжни да се харесват. Освен това имат свободата да се виждат само по официални мероприятия, не е като да живеят в една панелка.
Цялото представяне на Меган като лошата новодошла, която едва ли не разбутва монархията ми е смешно вече. Кой знае какво не е направила. Това, че стилът и не е съвсем както трябва и ръцете все не знае къде да си сложи е поправимо. А и да не го оправи, голяма работа. 😅
Всеки служител сам си преценява. Доколкото разбрах никой не е уволнен, а всички са напуснали доброволно. Какви са истинските причини можем само да гадаем.

# 1 363
  • Мнения: 4 381
Нямам линк към целия филм, но намерих тези два откъса:

https://www.youtube.com/watch?v=rm1bs9U6QRM

https://www.youtube.com/watch?v=JjlQML6qjHA

# 1 364
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Цялото представяне на Меган като лошата новодошла, която едва ли не разбутва монархията ми е смешно вече. Кой знае какво не е направила. Това, че стилът и не е съвсем както трябва и ръцете все не знае къде да си сложи е поправимо. А и да не го оправи, голяма работа. 😅
Аз не мисля, че някой я представя като разбутваща монархията. По-скоро е карикатура, която няма място в монархията. А и тя много им помага де!

Лошото е, че е и карикатура на феминизма. Не знам, кое е по-зле.

Ако искаше да е донякъде адекватна, тя трябваше да направи всичко възможно, за да избегне каквито и да е било компромати. По-добре да си мълчи и да не се показва много-много, да не бие на очи и да се държи мило с абсолютно всички ..., особено с домашните помощници и служителите около нея.

Общи условия

Активация на акаунт