Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 795
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 1 395
  • Мнения: 4 125
Също така казват, вижте колко сме близки с Кралицата, а ако гледаш на другите постовете все едно са някви далечни роднини. Grinning Всяко действие се прави само, ако им носи полза, иначе не биха си мръднали пръста. Тези лигави неща можеха да си й ги кажат на нея, а не да ги пишат. А пък тези Кеймбриджови въобще имат ли деца? Никакви благодарности няма от тях, значи не съществуват. Grinning Друго си е нероденото(роденото) Съсексово бебе да честити в Инстаграм. Тези двамата дали ще му направят личен Инстаграм?

# 1 396
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
Някои изказвания, особено пък на Цветница/Великден са по-грозни от персоната, която коментират. За Ън то вече е ясно - грозните думи са й присъщи по темата Меган.
Учудвам се и на това, че е позволено да се обиждат обсъжданите особи, а забележки/намеци за това към съфорумки са повод за възмущение, докладват се и се трият Yum


Честит рожден ден на Елизабет ІІ



# 1 397
  • Мнения: 9 697
Имам няколко познати ( и преди съм писала) мъже, които работиха във Фрогмор Котидж по време на ремонта. И двамата казват, че на живо и в движение, без камери и т.н. е ''stunning, amazing, absolutely gorgeous and he's the luckiest man ever.''
Не се наемам да коментирам, защото не съм я виждала на живо, освен в каляската на сватбата от сериозно разстояние.

# 1 398
  • Мнения: 3 632
Възможно е.
На снимки не е чак толкова ''stunning, amazing, absolutely gorgeous ..."

# 1 399
  • Мнения: X
Е какво да кажат хората, нас като ни питат за шефките да не казваме - нахална, средностатистическа попрезряла кака с връзки. Може и да е истина, макар че в такова описание и Кейт не вкарвам, въпреки че я харесвам повече.

# 1 400
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Какво мисля за красотата на Мегън ще си замълча 😂, заради Цветница 🌸.

Но в тази тема съм чела, че Грейс Кели е най-обикновена женичка, нищо особено 🙄, а за Даяна, че е грозна..... 🙄
Хората виждат и възприемат красотата по различен начин, няма нужда от уроци по морал.

# 1 401
  • Мнения: 31 173
 Помислих, че бебето се е родило, а вие пак се карате.  Не ви ли писна?!
Грозна Мегън не е въобще, красива също. Сласка и чаровна е.

# 1 402
  • Мнения: 10 400
Nature Sparkles Планът* на  сър Дейвид Манинг, специален съветник по конституционни и международни  въпроси на двамата принцове е точно в десетката* с дипломатична точност..
..и наистина може би точно сега се разбра Тайната* как и защо Кралицата даде съгласието си за този брак..
..Хари винаги е казвал че от малък обича Африка ..там се чувства добре и често я посещава..
 ..сега заедно с благотворителната дейност с която се занимава ще стане и  постоянен представител на Кралското семейство и въпросите на Британската общност в Африка.. заедно с Меган няма по-подходящ за това..
или както казваме по нашенски  - " По-добре пръв на село отколкото втори в града.." всеки на мястото си
което му се полага по рождение, когато му дойде времето, както казваше и Симеон Сакскобургготски,
нищо случайно не става  там ..Hands V

# 1 403
  • Мнения: X
Абсолютно вярвам на мнението на G&B (или на хората, които цитира, работили във Фрогмор). Мегън има много миловидни , хубави и правилни черти и изящна фигура и макар, че харесвам и Кейт, то в лице повече ми харесва именно Мегън ( е, в тяло пък ми допада повече Кейт, като изключим твърде високия ръст).
Снимката в ляво публикувана от някой по-горе е на майката на Мегън или нейна роднина, но не и на самата Мегън и това е видно, а за луничките съм съгласна с пояснението за настройките по-горе.

# 1 404
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
нищо случайно не става  там ..Hands V
Няма! Има само илюзия за случайност, която е за нас.

# 1 405
  • Мнения: 15 543
Меган със сигурност не е грозна. Даже е красива. Проблема й е, че излъчването й я прави противна.

# 1 406
# 1 407
  • Мнения: 8 578
Аз я намирам за хубава. Нито красива, нито грозна. Изобщо красотата е нещо много субективно и не винаги е свързано само с физическата външност.
От днес.


Още:
https://www.gettyimages.com/photos/royal-family?family=editorial … lycorrection=true

# 1 408
  • Мнения: X
Излъчването й е твърде тип Californian girl, но в изминалата година трябва да й се признае, че положи усилие да възприеме много от англ. култура и традиции, вкл. и в облеклото (отказа се от типичния за Холивуд секси небрежен шик). Е, не е характерната English lady, но не мисля, че от кралското сем. изискват това. Изглеждат широкоскроени и не очакват всички да са клонинги един на друг.
Честита Цветница и от мен

# 1 409
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
И темето на Хари съвсем се е оголило.

Прекрасна Кейт.

Общи условия

Активация на акаунт