Лидл 126 - Априлско-ваучерна

  • 91 522
  • 1 587
  •   1
Отговори
# 1 245
  • русе
  • Мнения: 1 317
Няма и следа от белите яйца.😩😩😩

# 1 246
  • софия
  • Мнения: 25 615
Тези дни гледам начини за избелване на кафявите яйца - варят ги с оцет и после с грубата част на гъбата се сваля цвета. Аз харесвам кафявите, получава се по-наситен цвят и няма да се занимавам да избелвам.
Йованка, ще ходя да търся сирената. Взела съм левурда и ще дойдат тамън за песто.

Последна редакция: вт, 23 апр 2019, 21:03 от zvаnchе

# 1 247
  • Мнения: 25 786
Имаше Лаваца днес останала при нещата от стари промоции.
Ето снимах я

Бели яйца нямаше обаче.

# 1 248
  • Мнения: 68 954
Ми няма...сега ги мият Stuck Out Tongue Closed Eyes

Аз взех в понеделник. В К също има тази седмица кора от 30бр.
А и в лидл може да заредят още веднъж...

# 1 249
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 593
Взех сребристите сандали . И се чудя на панталона , този оранжевия стреч дето е. Взех и ориз от РС  .

# 1 250
  • sofia
  • Мнения: 183
Привет,издирвам от минали(отдавна) брошури пейката-ракла(бяла)
Според вас,дали ще я пуснат отново?
Благодаря ви

# 1 251
  • софия
  • Мнения: 25 615
Привет,издирвам от минали(отдавна) брошури пейката-ракла(бяла)
Според вас,дали ще я пуснат отново?
Благодаря ви
Да, ще я пуснат, но не знам дали някой може да каже кога. Поне веднъж годишно пускат.

# 1 252
  • Русе
  • Мнения: 7 072
Ето тази пия аз и ми харесва.

Тази е по-различна на вкус от единично опакованата и естествено ми е по-гадна. Излъгах се веднъж да купя 4 х 250 и веднъж 2 х 250 и от тогава видя ли ги, подминавам. От месец-два минах на кафе на зърна. Няма нищо общо с мляното, има страхотен аромат и вкус. Аз също пия кафе на джезве и го харесвам силно.

Как няма бели яйца в Русе? Вчера беше пълно, но ги отложих за четвъртък. Дано заредят!

# 1 253
  • Мнения: 10 267
Не се ядосвайте за белите яйца. Нарочно не взех такива в понеделник, имаше, но имам наблюдения, че при тях има много по-висок процент пукнати яйца на една кора спрямо кафявите, с по-тънка черупка са сякаш. И освен това могат да се намерят (е за Лидл на съм сигурна, но на други места има) опаковки от по 10 бели яйца, ако искате да имате и такива сред кафявите.

# 1 254
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 026
При нас от 25 ще е азиатска седмица. Някои неща ще си взема пак, че ми харесват.

# 1 255
  • Русе
  • Мнения: 7 072
Така или иначе ще боядисвам и бели, и кафеви яйца. Ако няма в Лидл, Кауфланд и Метро са ми резервните варианти. Не ми се щеше да вземам 30 бр. бели, за това реших да са от Лидл, че там са 20.

# 1 256
  • Мнения: 4 841
Не знам кой цвят яйца се чупят повече, но последните две години купувам по една кора да се радват децата да боядисват и накрая 60-70% брак. Тази седмица съм заскладила две кори домашни и ще видя има ли разлика между сегашните кокошки и тези от едно време Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 257
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 301
за здравината на черупките важна роля играе храната на животните.

# 1 258
  • Мнения: 4 015
Аз взех 1 кора бяли яйца вчера,  и чакам да ми донесат поне 20 домашни кафяви и ще видя от кои колко брак ще падне.
Взех за подарък на 1 рибар от стойката за въдици, дано е сполучлива, казаха че има 3г гаранция.

# 1 259
  • Мнения: 15 364
Момичета има ли агнешко в Лидъл. Миналата година агнешкото им беше страхотно и искам тази година да купя пак за празниците, ама не съм чула нещо да "тръбят", че има агнешко,  а и тези дни не съм наобикаляла Лидъл да видя кое как е, та викам да попитам вас.

Общи условия

Активация на акаунт