АГ Селена-19

  • 42 435
  • 739
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 559
На първия контролен преглед бяхме при него и много ми допадна, но за втория контролен няма да може при него, тъй като ще бъде в отпуск. Затова се чудех кои други педиатри преглеждат...

# 121
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 824
На кой телефон трябва да звънна да запазя час за контролния преглед за бебчо? Казаха ни, че на епикризата го пише, но аз още не съм ги взела, ще ги взимам направо като ходим на преглед.

# 122
  • Мнения: 2 559
На кой телефон трябва да звънна да запазя час за контролния преглед за бебчо? Казаха ни, че на епикризата го пише, но аз още не съм ги взела, ще ги взимам направо като ходим на преглед.
Това е телефона: 0887 387079 от 08:00 до 14:00ч в работни дни.

# 123
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 824
На кой телефон трябва да звънна да запазя час за контролния преглед за бебчо? Казаха ни, че на епикризата го пише, но аз още не съм ги взела, ще ги взимам направо като ходим на преглед.
Това е телефона: 0887 387079 от 08:00 до 14:00ч в работни дни.
Благодаря!

# 124
  • Мнения: 49
В детските кабинети кои педиатри преглеждат освен д-р Пепеланов? Колко струва прегледът?
Здравейте. За полагаемите прегледи след изписването на бебето не се заплаща. Записва се час на регистратура и толкова. Ако имате предпочитание към определен неонатолог питайте и ще ви запишат според неговия график. Всички неонатолози преглеждат. Не мога да изброя всички,но в момента се сещам за Пепеланов, Нещерова, Чобанкова, Василева, Богданска,ако не бъркам фамилията 😀. На детските кабинети има залепен списък с всички. Частният преглед за дете при техен лекар преди беше 40 лв,но след последните увеличения идея нямам колко са го направили.

# 125
  • Мнения: 2 559
Много благодаря! ❤️

# 126
  • Мнения: 264
Здравейте. Някой има ли информация кои дни приема д-р Апостолова? Когато се записвах за ФМ в 22 седмица си спонням, че ми казаха, че преглежда вторник и четвъртък. Сега отново имам час за ФМ, но този път е за петък и се чудя аз ли не съм запомнила както трябва?

# 127
  • Мнения: 1 472
Звънни на регисгратура да ти подтвърдят часа....за най-сигурно....

# 128
  • Plovdiv
  • Мнения: 86
Здравейте. Някой има ли информация кои дни приема д-р Апостолова? Когато се записвах за ФМ в 22 седмица си спонням, че ми казаха, че преглежда вторник и четвъртък. Сега отново имам час за ФМ, но този път е за петък и се чудя аз ли не съм запомнила както трябва?
Здравей, когато си записвах час за
ФМ при Апостолова - миналата седмица, ми дадоха да избирам между два поредни четвъртъка, нищо не споменаха за други дни. Моя приятелка ми беше каза, че преглежда само в събота, по-добре се обади да ти потвърдят, явно доста често и сменят графика.

# 129
  • Мнения: 264
Обадих се, наистина ми е за петък часа. Може би заради отпуските си променя графика.

# 130
  • Пловдив
  • Мнения: 191
Момичета, помните ли кога бяха консултациите с анестезиолог? Върти ми се всеки четвъртък от 10,но не съм сигурна.Знам,че няма запазване на часове ,а чакаш реда си.

# 131
  • Пазарджик
  • Мнения: 751
Всеки работен  ден между 11.30 и 12.30,поне така ми казаха днес.

# 132
  • Мнения: 2 559
Всеки работен  ден между 11.30 и 12.30,поне така ми казаха днес.
Точно така е!

# 133
  • Пловдив
  • Мнения: 191
Благодаря ви!

# 134
  • Мнения: 843
Здравейте, в цената на раждане нормално/секции включени ли са цените са нощувките или се заплащат допълнително и ако да каква е цената на нощувка

Общи условия

Активация на акаунт