На море в Поморие 2019г.

  • 45 654
  • 795
  •   1
Отговори
  • В.Търново
  • Мнения: 6 663
Добре дошли в новата тема!


Няколко акцента от града за тези, които не го познават :


Главната улица " Княз Борис I"  - пешеходна зона


Същото място от друг ъгъл -  хотел "St. George"


Архитектурен резерват "Стари  поморийски къщи" (останали са няколко). Вдясно - църквата "Преображение Господне" - най- старата сграда в града


Манастир "Свети Георги"


Хотел "Сънсет Поморие Ризорт"


Тракийската куполна гробница



Поморийското солено езеро, източник на прословутата лечебна кал



Стари теми:
ПОМОРИЕ 2016
ПОМОРИЕ 2015
ПОМОРИЕ 2018

Хубаво лято в Поморие!

# 1
  • В.Търново
  • Мнения: 6 663
Добре дошли в новата тема! Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 6 219
Оглеждам се вече, въпреки че май ще заменя Поморие. Не можем да намерим хотел, който да ни хареса последните години.

# 3
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 780
Аз обичам градчето, но да го посещавам в неактивен сезон.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 649
Днес се прибрахме от почивка в хотел и спа Сейнт Джорж, т.е. Свети Георги,който е на втората снимка.
Уникален е! Чисто,топло!Спато е чудесно! Процедурите за рехабилитация също. В ресторанта си обгрижван не от един сервитьор,към когото погледнеш и се отзовават.Ако избереш пакет с платена закуска,обяд и вечеря имаш възможност да избираш от дневно меню-1-2 салати и ,1-2 супи,4-5 основни и 1-2 десерта.
Всеки ден се почиства и се сменят халати и кърпи.Самият хотел предлага различни пакети за отдих.
Та...Поморие е целогодишно....

# 5
  • София
  • Мнения: 6 219
Да, прекрасно в в Св. Георги!
Особено, когато двете селски кръчми започнат да се надсвирват отдолу.
Обожавах този хотел... някога!

# 6
  • В.Търново
  • Мнения: 6 663
Нормално е по морето да е шумно.Спокойствието е към Синеморец, Царево, Черноморец, малките селца и градчета.

# 7
  • Мнения: 9 390
Красиво хубаво градче.
Русалка, благодаря за темата.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 219
Нормално е по морето да е шумно.Спокойствието е към Синеморец, Царево, Черноморец, малките селца и градчета.

Има огромна разлика между “шумно” и това прозорецът ти да се тресе от чалгата на две различни заведения. Особено, когато говорим за хотел с някакви звезди, който предлага добра услуга... беше ми любим.

# 9
  • Мнения: 1 401
Благодаря за новата тема. Харесвам си го Поморие, дано мога един ден да си позволя да имам ваканционен апартамент там. Харесвам Стария град, харесва ми къде се намира самото Поморие на картата...

# 10
  • Мнения: 951
Записвам се и аз, живот и здраве от 14.07  сме в Поморие, на св. Петър и Павел,  поне ни е познат Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 5 885
Аз, тези дни,  гледах варианти за по-бюджето море за децата с бабата и дядото, ама да е хотел на плажа с храна и читав басейн и попадам на това нещо, с много приличи цени на Full Base или как се казва - закуска обяд и вечеря
https://www.booking.com/hotel/bg/blue-bay-palace-apart-complex.b … =1&#hotelTmpl
Някак ми се стори хубаво, въпреки че е на скалата и се катериш от плажа. Вижда ми се ново и чисто, и ако наистина има собствен плаж.. може да е райско там... за евтина почивка
Да има личен опит там някой?

# 12
  • Мнения: 4 527
rusalka1, благодаря за новата тема! Следя с интерес и съм готова да помогна, ако някой има нужда от ориентация или информация относно града.

Yangdze, имайте предвид, че е извън града. Да, мястото е хубаво, намира се в парк ( бивш вече), тихо и спокойно, но доста отдалечено от места за разходка и забавление за деца. Наблизо е само Аквапарка към  Сънсет ризорт, който не става за ежедневно посещение, щом се търси бюджетна почивка.

Последна редакция: пт, 05 апр 2019, 14:24 от daniela.qnkova

# 13
  • София
  • Мнения: 5 885
Да, да, така си мисля и аз и така очаквах, хем нямам представа от Поморие. Но за уединена почивка не става ли? или ще е тъпо вечер. Бабата и дядото ако са с децата няма да мърдар много, не са по харченето на пари и ядовете 😊

# 14
  • Мнения: 3 261
А за апартамент на улица Крайбрежна какво мислите? Не искам хотел, с 2 деца съм, едното е малко бебе. Искам да е чисто, да е на плажа и да не е шумно от кръчмите. Миналата година бяхме в Алекс апартамент на ул. Тутхон, не беше лошо. Чисто, много тихо и с добра локация. Но сега ми се иска да сме още по-близо до плажа.

Общи условия

Активация на акаунт