На море в Поморие 2019г.

  • 45 972
  • 795
  •   1
Отговори
# 495
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
Обявиха, че Сънсет Резорт няма да работи този сезон.

# 496
  • Мнения: 4 600
Благодаря за отговорите. Flowers Hibiscus
А някой може ли да ми препоръча добър хотел с басейн?

https://grandhotelpomorie.com/

# 497
  • Асеновград
  • Мнения: 1 381


Ето това за цените за тази година за шезшонг и чадър, по 3,50 и 1,80 в зависимист от плажа. За интерхотел поморие, мога да споделя била съм преди 3-4 години и ми хареса, не е нещо уау но е съвсем прилично (в новата част на хотела) процедури не съм правила но хората с които бяхме те си правеха и бяха сравнително доволни правеха процедури според нуждите на всеки човек. В стаите със спални и терасите към яхтеното пристанище е страхотно, чисто беше, а другите стаи с две единични легла беше по старичко, а бяха на една цена мисля, бяхме с много хора тогава, та огледах хубаво поне 4-5 различни стаи😄😄 храната беше хубава, и гледката най вече към морето. Всичко това се отнася за новата част. Процедурите се правят някъде посредата между новата и старата сграда, като за всяка част си има ресторант. Ресторанта на новата част на хотела не е в новата част на хотела а в старата и имате около 5 минути път от стаята до ресторанта, само това беше малко досадно😄 и се минава през ресторанта за хората в старата част, демек от стаята минавате през асансьори, коридори, стълби или пак асансьор, после се минава през стария ресторант където хората ядът и те гледат как минаваш през тях за да стигнеш до другия ресторант който е съвсем различен нов и модерен, а стария ресторант е с дървена облицовка и столове и маси от соца. И това ми беше единствено гадно, защото сякаш едните хора са от простолюдието, а другите минават през тях защото нямат друг избор да отидат да се наядът. И преди да влезем в ресторанта има една жена която ни гледаше гривните, и за коя част сме, и се подписвахме в една книга. И минаваш сякаш от 19-ти век, в 20-ти от единия в другия ресторант. Иначе имаше маса за пинг понг, басейни вътрешни и външни, плажа е близо, и на 1 минута от центъра. Бая се отплеснах ако имате въпроси питайте😁

# 498
  • Sofia
  • Мнения: 3 840
Яна, двата малки плажа пред Гранд хотела (с черния пясък) се водят "Поморие централен", нали?

# 499
  • Пловдив
  • Мнения: 100
Яна, двата малки плажа пред Гранд хотела (с черния пясък) се водят "Поморие централен", нали?

И аз си мисля така-защото миналата година бяха по 3.60- сега нали намаление 50% поне би трябвало да е той

# 500
  • Sofia
  • Мнения: 3 840
Поне така са ми казвали стари Поморийци. 😀 Лично аз много го харесвам този плаж (не този пред Гранда, а съседния, откъм Военния санаториум). Не е пренаселен, морето е плитко, кафето ти е зад гърба. Еххх размечтах се. 😀😀😀

# 501
  • Мнения: 361
Здравейте!Бихте ли ми дали насоки, като за човек, ,който за първи път ще ходи в Поморие. Двама човека, без никакви специални изисквания, без кола, за 2 -3 нощувки...Семейно хотелче (квартира със спалня и тераса близо до плажа), хубава кръчма и кой плаж? Благодаря предварително!

Последна редакция: пт, 12 юни 2020, 09:35 от kikokolin

# 502
  • София
  • Мнения: 6 024
Хубав ли е Южния плаж на Поморие? Или има по-хубав
Имам предвид да е плитко, широко с хубав пясък и да не е пренаселен със 10големи хотела, че аз в Поморие скоро не съм била

Последна редакция: пт, 12 юни 2020, 12:54 от Wooden Cuckoo Clocks

# 503
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
На Южния плаж са точно големите хотели, но пък този плаж е по-хубав. Говорим за плажа в новия град.
https://beaches.bg/destination/%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B8%D0%BD%D0 … 0%BB%D0%B0%D0%B6/

# 504
  • Асеновград
  • Мнения: 1 381
И аз не съм сигурна но мисля че плажа срещу гранд хотела е централен. Но по спомен миналата година там шезлонга и чадъра бяха по 5 лв. Ние сме двама човека, чадър и два шезлонга бяха 15 лв.
Само ме притеснява ако е по 1.80лв и е толкова евтино дали няма всички да отидат на шезлонг и чадър тази година и да няма мястоза всички.. трябва да обикаляме плажовете или да чакаме някой да стане.. като в Гърция😃😃

# 505
  • Мнения: 189
Никъде не намерих инфо за Марина Холидей.Ще ви бъда благодарна да споделите,ще сме там от 24.08 с две деца

# 506
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
Наши приятели почиваха миналото лято в Марина Холидей.Върнаха се с разстройство и повръщане. Не знаят на какво се е дължало, дали на замърсена храна, вирус, море...

# 507
  • Sofia
  • Мнения: 3 840
Здравейте!Бихте ли ми дали насоки, като за човек, ,който за първи път ще ходи в Поморие. Двама човека, без никакви специални изисквания, без кола, за 2 -3 нощувки...Семейно хотелче (квартира със спалня и тераса близо до плажа), хубава кръчма и кой плаж? Благодаря предварително!
Хубава кръчма Свети Никола, (страхотна храна), но ви трябва резервация, масите са малко и винаги е пълно. Намира се на ул.Рибарска“ 9, Поморие, точно зад плажа, мисля, че беше втората пряка като вървиш от станцията на Софарма в посока към американеца. Готвят уникално вкусно 😀

# 508
  • Мнения: 3 593
За първа година ще почиваме в Поморие, през юли, с надеждата, че няма да е претъпкано - от рускоговорящи - и че ще ни хареса.

Прочетох интервю с кмета, че тази година нямало да има зона за паркиране и паяци (в насърчаване на туризма).

Видях снимки на плаж с много черен пясък. Къде се намира?

Аквапаркът работи/ще работи ли?

# 509
  • Sofia
  • Мнения: 3 840
Плажът е близо до Гранд хотела. 😀

Общи условия

Активация на акаунт