Къде в Пловдив??? - тема № 80

  • 33 140
  • 740
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: X
В Капана има тапицерско ателие. На ъгъла на ул. Княз Богориди и ул. Фредерик Ж. Кюри. Трябва голяма машина за такава работа. Питай там.

Да кажа за пектина, ако на някой му трябва. В два Триумфа бях, на щендерите с диетичните храни само етикет имаше, но не и пектин. Днес продължавам търсенето. Може би е най-разумно да отида до голямото Лекси.

Последна редакция: чт, 20 юни 2019, 06:28 от Анонимен

# 511
  • Мнения: 6 937
Откъде в центъра мога да купя етерични масла? Икаров и Ривана не ми вършат работа.

# 512
  • Пловдив
  • Мнения: 40 746
Откъде в центъра мога да купя етерични масла? Икаров и Ривана не ми вършат работа.
в ДМ провери.

# 513
  • Мнения: 5 597
От офиса на Етерика на Волга. Има адреса им в сайта

# 514
  • Мнения: 6 937
В ДМ имат много малък избор. Ще проверя Етерика, благодаря!
А дали из био магазините се предлагат Zoya goes pretty?

# 515
  • Мнения: 1 775
В ДМ мисля, че имат само на Ривана масла.

# 516
  • Пловдив
  • Мнения: 40 746
В ДМ мисля, че имат само на Ривана масла.
имат и тяхна марка.

# 517
  • Пловдив
  • Мнения: 641
Точно до здравната каса - в ляво от входа е магазина

# 518
  • Мнения: 4 127
Днес ми са залепили фиш за 20 лв на стъклото за неправилно паркиране. Само в Кат ли мога да я платя?

# 519
  • Мнения: X
Виж кой е издал фиша. Дали е от КАТ или от Общинска охрана.

# 520
  • Мнения: 4 127
Ами махнах го без да погледна
Мислех че само кат издават

# 521
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Онези тиквеници от общинска охрана ще са. И на мен ми бяха лепнали на една квартална уличка.....Платих на каса в голямата община. В една катакомба при две депресирани жени. Предвид обстановката и аз се депресирах. Пази си касовата бележка. Като видях, че там всичко е отпреди потопа.....кой знае какви са им системите на обмен на информация.

# 522
  • Пловдив
  • Мнения: 5 934
Преди 2-3 години и на нас ни бяха лепнали. Мъжът ми 3 пъти ходи до Общината и все му казват,че при тях все още не е излязла. Така и не я платихме-да ходя да ги гоня,за да им дам пари,айде няма нужда Simple Smile

# 523
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Точно до здравната каса - в ляво от входа е магазина

За мое голямо съжаление, магазинът се премести преди около месец на ул. Калофер 12 - зад водната палата се пада.  Peace

# 524
  • Мнения: 4 127
Онези тиквеници от общинска охрана ще са. И на мен ми бяха лепнали на една квартална уличка.....Платих на каса в голямата община. В една катакомба при две депресирани жени. Предвид обстановката и аз се депресирах. Пази си касовата бележка. Като видях, че там всичко е отпреди потопа.....кой знае какви са им системите на обмен на информация.
Точно пре мол плаза
Трябва да отида в община тракия или в която и да  друга??
Ще ходим в гърция следващата седмица,на границата засичат ли ги?

Общи условия

Активация на акаунт