Защо не получавам харесвания в Tinder

  • 28 021
  • 525
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 571
Пусни ги тук, за да ти кажем какво не им е наред.  Laughing

# 16
  • Мнения: 12 473
На кое викаш “нормално”?
Най-добре покажи.

И в Тиндър не се виждат харесванията, а само ако ти харесаш и имаш match с този, когото си харесал.

# 17
  • Мнения: 6 930
Покажи се снимката и ще ти кажем какъв е проблема

# 18
  • Мнения: 10
Аз харесвам но от друга страна не получавам харесване и то не само за България и за чужбина също е така

# 19
  • Мнения: 1 698
Ето, харесах те тук, за да не ти е толкова мъчно! Mask

# 20
  • Мнения: 12 473
Ако не искаш да покажеш снимка - поне “копни” представянето си. Може там да е издънката..Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 9 911
Е какъв е смисълът да си прави специални снимки с кучета, котки и сърнички, когато идеята на Тиндър не е да си пишете 100 години, а да се видите бързичко с цел физическо общуване. Така че, ако не те харесват на снимка, на живо какъв е шансът? Зависи вече и авторката какво очаква, де
Не знам защо хората мислят че това е приложение (изцяло) за бързи свалки...

# 22
  • Мнения: X
Не търси проблемът в теб, много по-комплексен е. Имах честта да разцъквам профила на една приятелка и веднага след това изтрих моя, след като видях как действа отсрещната страна и колко spoiled са жените в този app.
Няма смисъл да се правиш на маймуна, запази профила си така, както ти харесва или го изтрий направо ако имаш по-интересни неща за правене. Мисля, че дори гнусното гепиме е много по-добра алтернатива за целите ти. Не забравяй, че в тези приложения няма да намериш по-различни жени от тези навън - един и същ мат'риал са 😃

# 23
  • Мнения: X
Това с животното ми хареса....
Барем ако не харесат него, поне да харесат животното Simple Smile))

# 24
  • Мнения: 10
Това с животното ми хареса....
Барем ако не харесат него, поне да харесат животното Simple Smile))

за какво да качвам снимки за да харесат само животното

# 25
  • София
  • Мнения: 9 911
По добре да пробва със снимка в/пред бегачка (кола)

# 26
  • Мнения: X
за какво да качвам снимки за да харесат само животното
Снимка с животно показва грижовност и отговорност. Жените харесват грижовни и отговорни мъже.
Все пак каква ти е целта в Тиндър, еднократен секс или трайни отношения?

# 27
  • Мнения: 6 930
За лайкове се бори човекът JoyНе знам защо се хабим, след като нито каза как си е написал профила, нито снимка показа. За да няма съвпадения явно и двете са зле. Снимките са много важни, но и представането не е за подценяване.

# 28
  • София
  • Мнения: 9 911
А какво правим когато си супер на снимките, а на живо е по-зле? 🙄 Има ли смисъл... защото в доста случаи на живо са по-зле нещата (фотогеничност или не актуални снимки... Или високи очаквания).

# 29
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 064
Хеле пък и с всички тия филтри, дето ги има от няколко години насам.. Някои са наузнаваеми. Joy

Общи условия

Активация на акаунт