Русе - 12-а тема

  • 11 788
  • 269
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 811
Към 15:30 ще съм по центъра с Ади.
Има ли желаещи за кафенце?  Simple Smile

Според мен вече няма да вали  Rolling Eyes (но не съм много сигурна  Joy)

# 181
  • Мнения: 5 391
Честит имен ден на Влади на кака Ивка!  bouquet

# 182
  • Мнения: 811
Честит имен ден на Влади на кака Ивка!  bouquet

Ъъъъ, не е ли Юлиановден днес? Поне така пише на началната страница  newsm78

Ако е сбъркано, то тогава Честит имен ден и от нас на малката сладуранка Влади   Heart Eyes

# 183
  • Мнения: 696
мацета много много благодаря за 4еститките,

ама отдавна се каня да кайа 4е в русе живея баш на пъпа на града(до блок мелник) и съм завуршила немската 2000 година,та ако има някой с които се познаваме ама не сме разбрали да свирка!!!!


ами може и да ме познаваш, ама от '98 до 2001 бях в немската (по друго направление обаче)

адке7, не спря да си сменяш никовете, еййй!

# 184
  • Мнения: 166
ЗДРАВЕЙТЕ!Може ли да се присъединим и ние в РУСЕНСКАТА темичка.Simple SmileЖивеем във 'Възраждане"и почти всеки ден сме по центъра,ако има желаещи за кафенце сме на линия Hug
Само,че днес сме заети,ще ни слагат дтк ваксината.
Лек и слънчев ден   Nature Sunny

# 185
  • Мнения: 14 133
Може, може!!!Добре дошли!!! Лек и слънчев ден и на вас!!!!

# 186
  • Русе
  • Мнения: 768
Здравейте момичета. Аз се казвам Ралица. От доста време следя форума за благотворителни акции в Русе и все не намирах такава информация. Днес писах в Движение на българските майки, по повод на това, че се свързах с "Дом майка и дете" за да им занеса станалите ни малки вече дрехи и играчки и от там ми показаха адреса на форума за Русе. Така стигнах до вас. Приемате ли нови мами във вашата група? Ще се радвам да се запозная с вас момичета! Simple Smile

Последна редакция: вт, 18 юли 2006, 00:40 от ralnik

# 187
  • Мнения: 14 133
Приемаме!!! Laughing Добре дошла!!!!

# 188
  • Мнения: 275
Я виж ти - 2 нови попълнения.

Добре дошли мами!
snoopy-taz къде по-точно живееш във Възраждане? Има и други мами от там  Hug

# 189
  • Русе
  • Мнения: 768
Хора, знаете ли дали има някъде в Русе плуване за деца с треньор през лятото?

цвети, казаха ми, че на закрития басейн зад строителния техникум има детски групи с треньор. взимали и малки деца (имам предвид, колкото големия ти син).

Мерси, Зайке. Георги Димитров имаш предвид , нали? Ще отида да питам дали има през лятото и ще сведа информацията, ако някой се интересува.

Здравейте момичета!Темата ви е отдавна, но аз сега преглеждам форума и тъй като съм минала по този път се надявам да съм ви полезна, ако все още ви интерисува. Когато решихме да записваме големия ми син на плуване преди 2 г. разбрахме, че има два басейна, които работят с деца- при корабния техникум и Спарки(бивш Г.Димитров). В корабния искат децата да са над 10 г. и за нас той отпадна. В Спарки с начинаещите работят 2 треньори- Сашо и Найденова. Записахме сина ни при Сашо, защото е по- млад, мъж е и решихме, че ще се справи по-добре. Но не бяхме доволни- за тази 1 г. Сашо нито веднъж не влезе във водата да покаже нещо на децата. И миналото лято прехвърлихме сина ни при Найденова. Въпреки, че е на възраст разликата е огромна- тя работи с децата. Единственият недостатък, който ни притесни, е че тя изисква да се ходи всеки ден първите 3-4 карти, а една карта е 30 лв за 8 часа(дни). Но когато детето се научи го прехвърлят към клуба и таксата е 20 лв на месец, като няма ограничение на посещенията- може да ходи всеки ден. Съжалявам, че нямах информация когато записвах моя син- впоследствие разбрах от родителите докато чакаме децата, че много деца започват при Сашо и след това се прехвърлят. Успех в начинанието!

# 190
  • Мнения: 166
Аз миналата година ходех на плуване и бях при Сашо,готин човек е ,но наистина не влиза в басейна,верно имаше много деца при него,също така ми направи впечатление,че не може да обръща внимание на всички,което си е нормално,но за тези пари 30 лв да си пращаш детето и да не ти го наблюдават, така както трябва(ами да наемат още двама и готово)  аз нещо не съм съгласна smile3549
Хайде каня ви на  cheers в парка има ли желаещи??

# 191
  • Мнения: 1 059
Добре дошли на новите мами и от мен

# 192
  • Мнения: 811
Добре дошли на snoopy-taz и ralnik  wavey

# 193
  • Мнения: 5 391
Честит рожден ден на инфинити!  bouquet  bouquet  bouquet

# 194
  • Мнения: 435
ЧРД, Криси! Бъди здрава, щастлива и много обичана  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт