Бебешката количка - цяла наука за второ висше №42

  • 52 855
  • 758
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 1 338
Аз се чудя за Кика Бо Дивайна. Мнения за нея?

# 331
  • Мнения: 3 983
Интрига и аз съм се спряла на нея,гледах я в магазина много ми допадна на визия и ми е компактна,вие 2. В 1 или 3в1 сте харесали?

# 332
  • Мнения: 2 891
Момичета, нали не мислите, че амортисьорите изглеждат единствено по този начин?



Могат да изглеждат и така:



В момента на пазара не знам дали съществува количка без амортисьори. Може и да има, но са единици.

# 333
  • София
  • Мнения: 1 338
Гледам 3в1, защото чакаме зимно бебе и искам да съм сигурна, че няма да му е студено.

# 334
  • Мнения: 38
Момичета, нали не мислите, че амортисьорите изглеждат единствено по този начин?



Могат да изглеждат и така:



В момента на пазара не знам дали съществува количка без амортисьори. Може и да има, но са единици.


Амортисьора си изглежда винаги по един начин, просто има колички с 2, 4 или без амиртисьори
На самата инструкция или ревю на количката са показани колко са и къде се намират

Здравейте момичета!
Аз се колебая между Kikka boo Allure 3in1 и Adbor Zarra 3in1! Мнения?
Единият вариант при нас беше Зарата, отпадна само защото не я видяхме на живо, взехме ултимо която е подобна на зара, 4 амортисьора, големи гуми, отдолу на коша за новородено има врътка и можеш да изправиш бебчо когато зачочне да се оглежда да не е съвсем легнал,  и отвор за проветряване, голям кош, набор от аксесоари,
Това е за Зара, за другата нямам наблюдения

Последна редакция: сб, 06 юли 2019, 15:13 от AnMary

# 335
  • София
  • Мнения: 2 734
Здравейте! Някой, който има наблюдения върху колички Mima може ли да сподели, сребристата и черната рама паралелно ли се поддържат, или сребристата е по-старият вариант и е заменена с черната?

# 336
  • София, България
  • Мнения: 3 595
Какви подложки за колички против изпотяване ползвате?

# 337
  • Мнения: 101
Може ли да споделите мнение за Mutsy i2 ?

# 338
  • Мнения: 4 705
Момичета, влизам с молба, имам ABC Design 3tec, но ми се прецака летния кош, ще трябва да взема друг. Търся запазен такъв втора употреба, но в ОЛХ и Базар няма моята разцветка. Дайте идея къде другаде да търся на нормална цена или ако някоя мама тук е решила да продаде своята такава Hug
Търся варианта с черно, черно и бяло, черно и златно, черно и оранжево.

# 339
  • Мнения: 688
Какво ви е мнението за количките Evado, Adbor? Търся количка до 800 лв

# 340
  • Мнения: 416
Вчера в Икеа ни показаха Буба Белла - цената за 3 в 1 е 800 лв. Прелагат се в 6 цвята. Допадна ни като резервен вариант. Направи ни впечатление, че кошовете са доста по-големи и широки, в сравненение с Дада парадисо, която ни беше допаднала като модел. Като цвят обаче не успя да ни грабне нито една. Много ми се иска да видя на живо модели на Микадо, Камарело и Естел, но във Варна все още не сме успели да ги намерим. Някой ако е ги мяркал в близък град,  моля да сподели.

Последна редакция: пн, 01 юли 2019, 18:08 от JenN_87

# 341
  • Мнения: 55
Някой с мнение за тези колички, дори незнам каква марка са, харесах ги чисто визуално
[/b]

# 342
  • Пловдив
  • Мнения: 146
Какви подложки за колички против изпотяване ползвате?
Аз имам на Минене и mamas&papas и от двете съм доволна. Тези дни гледах, че Минене имат намаление в официалния сайт.

# 343
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета.
След като си купихме безкрайно скъпата Mima Xari и отгледахме първото дете с нея, а сега чакаме второ и няма да купуваме нова количка. Дали някоя от вас знае, къде се ремонтират тези колички, къде се сменят гуми, капачки и т.н. Безкрайно ще съм ви благодарна

# 344
  • Мнения: 1 471
Може ли да споделите мнение за Mutsy i2 ?
Ние сме с Mutsy evo . Много си я харесвам, но има голям минус и това са плитките сенници и на двата коша. На i2 гледам са същите. Не обичам чадърчета и допълнителни сенници, но се принудих да си взема. На “летния “ кош дори да са разкопчани циповете пак е плитък, ако е в легнала позиция коша.

Общи условия

Активация на акаунт