Забранената ябълка - Yasak Elma ТЕМА 19

  • 32 086
  • 737
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 6 596
Пикльото започва с претенциите си. Иска да остане при майка си, но и Халит да е с тях с тях. А той вместо да му обясни точно защо майка му не живее с тях, се съгласява. Нека му тогава.

Такова симпатично дете беше Емир, а го превърнаха в манипулативен  нахалник.

# 631
  • Мнения: 41 727
Елиф си изля злобата и си тръгна....,мислела че Зейно знаела....

Зейно веднага потърси Алихан,дали е излязъл от съвещанието

--------------

Хайде Алихан се появи и Зейно го подкара....защо не му е казала....

# 632
  • Мнения: 6 596
Типичното поведение на Алихан, държи се сякаш Зейно е виновна, а не той.
"Нали ти казах да не я вземаш на работа." Е това същото ли е като да й каже, че му е бивша.

Изля си яда момичето ни, но проблем няма да има, както и предпполагах.

Хайде, Джанерко е изгонен.
Насила го накара да дойде, а сега го гони уж заради Халит.
Нека му като си не ползва неговата глава.

# 633
  • Мнения: 41 727
Е разбраха се  и се прегърнаха....

реплики на руски....
Скрит текст:
ТЫ МНЕ НЕ ДОВЕРЯЕШЬ ЗЕЙНЕП ? Я НЕ ХОТЕЛ ВОТ ТАКОГО ТВОЕГО СОСТОЯНИЯ ПОЭТОМУ НЕ ГОВОРИЛ ...А ТЕПЕРЬ ВЫ ВСЕ МНЕ НЕ ДАЛИ ВОЗМОЖНОСТИ

ТЫ ВИДИШЬ ЧТО НАДЕЛАЛА ЭЛИФ ? ПОЧЕМУ Я С НИМИ ВОЖУСЬ АЛИ ?

ТЫ ПРАВА ...Я С НЕЙ ПОГОВОРЮ

Хайде Йиит пред фирмата...сблъска се с Кая... Laughing

А Ендер на Джанер- добра и лоша новина... Laughing

добрата-Халит идва...лошата-Джанер да се изнесе  Laughing

# 634
  • Мнения: 4 369
Джанерко ще стяга куфарите

# 635
  • Мнения: 6 596
Халит разпредели дъщерите си.
Лила отива у майка си, а Кухата лейка отивала с нея.
Съобщи им, че се развежда с Йълдъз и двете са не седмото небе. Поръча им да не казват на Ендера.
Лила ме разочарова. Никога няма собствено мнение.

Дъщерите му го питат къде ще отиде Йълдъз, а той казва, че не знае.

# 636
  • Мнения: 41 727
А Джанер нарече Ерим чакал... Laughing

А Лила и Зехра няма да са при Ендер....

Зейно обеща да говори с Алихан,приятели са с Халит

Зейно се чуди как да говори с Хазал...

# 637
  • Мнения: 6 596
Хакан обаче каза на Алихан, че е говорил с Елиф и тя е обещала да не казва на Зейнеп.

Хакан обясни на скъпоценния си син, че е тук само заради него. И че когато се върнат обрано в дома си, Йълдъз вече няма да е там.

Хайде, Ендера пожела да привикат Айсел, а Пикльов веднага каза, че би било страхотно. Еми прав е, ще получи запек от сандвичите на майка си. Joy

# 638
  • Мнения: 41 727
Ендер подслушваше разговора м/у Халит и Ерим


Ендер бърза да поиска Айсел да дойде в къщата.....

Йиит е приет от Тюлин...търси работа...тя каза,че няма...с сега Йиит си показа способностите да запомня

# 639
  • Мнения: 6 596
Майка и син са голям екип.
Кобрендера казва на Халит да съобщи на Йълдъз за Айсел, че да не мрънкала, че са й взели прислугата, а пикльото веднага се включва, че баща й така или иначе се развежда с Йълдъз, та няма значение.

# 640
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 823
Ендер ми е жалка.....не мога да си представя майка, която се грижи за болното си дете да е облечена по този начин в дома си....не сериозно е отиването на цялата кохорта при Ендер, при условие, че Халит можеше да наеме охрана за дома си....А Зехра е жалка в злорадството си към Йълдъз.....Много бързо забрави, че не понасяше Ендер като съпруга на баща си....На Ендер ще и е много трудно да има любовен живот с Кая, ако в дома и се наместят всичките от "семейството"...

Последна редакция: пн, 06 май 2019, 21:54 от gostenka68

# 641
  • Мнения: 41 727
Ендер се появи да злорадства....взема Айсел...Йълдъз не я пуска,но Халит е казал...иначе...излита от работа...

Тюлин каза на Кая за Йиит...цял ден чакал да го приемат...много бил интересен ...да го приеме....

# 642
  • Мнения: 6 596
Ще ми повярвате ли, ако ви кажа, че понякога Зехра ми е по-противна дори от Ендер. Направо не я дишам тази

Тюлин представя на Кая момчето с фотографска памет, което си търси работа в холдинга. А той директно му казва каква е целта му - отмъщение. Не си поплюва.

Тюлин каза на Кая, че този напорист младеж й напомня самия него в младежките му години.

# 643
  • Мнения: 9 530
Според мен Халит в скоро време ще размисли , той видя къде ''се нахендри ''
А Йит дано види майка си в пълния и блясак на лошитията и .
А , и за Джанер ми стана кеф - да види колко е ''важен '' за сестра си

# 644
  • Мнения: 41 727
Халит излиза..отивал на вечеря с Алихан...а Ендер подкара че Зейнеп ще е там и ще говори за Йълдъз...

Лигльото се появи искал сестрите си да види ..и Кая... Laughing

Халит се досети,че са го поканили на вечеря заради Йълдъз...каза на Зейно,че ако Мустафа е бил и неин баща нямало да дойде...

Общи условия

Активация на акаунт