МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 46 тема

  • 41 148
  • 775
  •   1
Отговори
# 390
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
До 26ти пише в смс-а.

# 391
  • Мнения: 2 763
До 26-ти е. Аз така и не си избрах нищо този път. Сменили са консултантките в магазина на Дъглас в МОЛ България, където най-често пазарувам и много страдам. Предишните бяха малко по-възрастни и предугаждаха предпочитанията ми безпогрешно, пък и бях свикнала с тях. Винаги си тръгвах с двойно повече неща от предвиденото. За цвят на ФДТ и грим им се доверявах напълно. Парфюми - също. А подаръците ми ги избраха така, че почти всичко съм се върнала да си купя в пълен размер. С новите момичета се чувствам малко като натрапник в магазина и ми е леко неприятно. Компенсирах в бутик на ЕЛ Simple Smile Миналата седмица и там имаха намаление 20% плюс подарък чанта. Сега май е 25%. Покрай парфюма и един  Dowble wear nude забърсах.

Последна редакция: чт, 23 май 2019, 22:36 от Light Beam

# 392
  • Пловдив
  • Мнения: 5 931
Някой мина ли вече през МАС в Пловдив?

# 393
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Аз. Купих си някои неща, които бях набелязала предварително и отдавна исках да имам ей така между другото, но аз не съм особен фен на MAC (предпочитам Сефора). Няма промоции и нещо кой знай колко интересно. Не са маркирани цени върху стоките и за всяка се пита, нещо което ненавиждам. Абееее 🤔...
Магазина е в дъното на десния коридор, до Стената и шоколадовите изкушения.

# 394
  • Мнения: X
Подозирам, че съм се разглезили откъм сенки. На почивка съм със силно ограничен багаж и не си взех палитра с мен- само 1 матова единичка на МАС и една глитър на ърбан. В сравнение с другите ми любимци, матовата единичка няма блендване. Скъса ми нервите и в крайна сметка се оказах с доста опушен грим вместо лекия, морски, който бях планувала. Щастлива съм поне, че явно има смисъл да си купувам палитри, тъй като единичната сянка на Мак в съотношение количество/цена,  не излиза по-изгодно от палитра на Анастасия примерно. А качеството е неизмеримо за мен. Отдавна не бях ползвала Мак сенки, бях им голям фен, но или са ми се сторили вълшебни спрямо дрогерийните преди тях, или от тогава са променили формулата на матовете.

# 395
  • Мнения: 31 128
Купих си розовото червило и пигмента Роуз от колекцията Аладин Мас и много им се радвам.

# 396
  • Мнения: 2 763
Аз съм си забранила да влизам в магазин за козметика поне 2 седмици напред.

# 397
  • Мнения: 31 128
Трябва си.
Аз прибрах освен Аладин, случайно и една палитра сенки от новата колекция Диаманти на Смашбокс и неслучайно, а очаквано златния молив от Троновете и UD. Едва се въздържах да не платя и хайлайтъра, и сините капки от същата колекция на Смашбокс. Не се знае дали няма да ги купя все пак, познавам се.

# 398
  • Мнения: 619
Купих си розовото червило и пигмента Роуз от колекцията Аладин Мас и много им се радвам.

Ох как ги искам и аз, да са ти честити 🥰 Днес смятам да намина, ако спре проливния дъжд  😬

# 399
  • София
  • Мнения: 3 849
Аз вчера се разходих до The Mall, не съм го правила отдавна и нищо не си купих Grinning
По принцип МАС никога не са ме привличали, не харесвам тъмницата в тези магазини, не ми допадат тези безброй продукти от един вид. Преди няколко години влязох в техен магазин в Брюж, там беше светло и широко, но единственото, което грабна вниманието ми бяха лаковете за нокти и си купих един. Предполагам, защото бяха не повече от 10 вида.
В Дъглас за пореден път Силвето от Ести и Клиник ме запозна с разни нови за мен неща на Glam glow и ми даде мострички. Изключително впечатлена съм от тази жена с какво желание работи професията си и би било хубаво да има повече консултанти като нея. От мострите много харесах един тоник и една нощна грижа, направо ми влизат в  листата за покупки. Лилавата маска на Glam glow пробвах още снощи и нея също обмислям, макар че в момента имам на Сисли с розата и любимата на Ейсенберг, а съм се зарекла да не трупам.
Някой питаше скоро за несесер. В момента при покупка на червило (не разбрах точно от кои) на Ести дават много сладък, розово-коралов несесер, а при покупка на парфюм има много сладка чанта в същия цвят.

# 400
  • Варна
  • Мнения: 1 463
И аз си купих Princess incognito и един от глосовете. Видях бронзъра и червилото friend like me, тях съм ги поръчала и ще дойдат около 30 май.

# 401
  • Мнения: 31 128
Купих си розовото червило и пигмента Роуз от колекцията Аладин Мас и много им се радвам.

Ох как ги искам и аз, да са ти честити 🥰 Днес смятам да намина, ако спре проливния дъжд  😬
Ааа побързай, трябвало е дори вчера още. Пигмента в Мак Парадайз беше една! бройка.

# 402
  • Мнения: 2 763
Да, кораловите несесери на ЕЛ са много симпатични и щеше да ми се върже чудно с чантата, но от новите червила не можах да харесам нито едно. Цветовете ми идват фрапиращо ярки или поне нанесени на мен.

# 403
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Аз пък съм разочарована от Princess Incognito червилото. Онзи ден го получих, нищо общо с pinkyrose. Определено има оранжавенеещ, керемиден подтон. Колко суочове изгледах, повечето се оплакваха, че е твърде розово, а не кафяво. За мен няма нищо общо с розовата гама. Friend like me обаче много ми харесва, Whole new world взех също, но дали ще се престраша да го нося, не знам. От палитрата цветът Princess Jasmine например, нанесен на окото, губи синкавия си оттенък.
От Дъглас исках да видя и евентуално взема палитрата и хайлайтъра на Smashbox, но разбира се, че във Варна не са заредени и трябва насляпо да поръчам, за да хвана остъпката.

# 404
  • София
  • Мнения: 3 849
Да, кораловите несесери на ЕЛ са много симпатични и щеше да ми се върже чудно с чантата, но от новите червила не можах да харесам нито едно. Цветовете ми идват фрапиращо ярки или поне нанесени на мен.

На мен няколко цвята ми харесват, а Силвето вчера ми даде трети да тествам - номера е 111 и още на място ми хареса, но когато излязох от подземния паркинг и се огледах на дневна светлина, ми хареса още повече. Само цената в БГ не ми харесва и не разбирам защо така са я надули от Ести.

Честита чанта! Много е сладка и е чудесен аксесоар за пролетта и лятото.

Последна редакция: сб, 25 май 2019, 21:32 от veka

Общи условия

Активация на акаунт