МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 46 тема

  • 41 078
  • 775
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: X
Пристигат, няма проблем, а досега съм поръчвала доста неща от тях. А тониците на Пикси са много, всеизвестният е Глоу версията, с гликолова киселина, както е писала Денси, обаче за лятото не бих.
Аз го ползвах зимата и съм много доволна, пробвах и ретиноловия- не го измазах, така че не ми е фаворит, но зимата пак ще го почна. Като цяло ползвам киселини на Пикси, Alpha liquid gold (мноооого добър), drunk elephant и пробвах Thayers- въпреки, че и в Пикси има witch hazel и съм свикнала нямаше такова изприщване- бях много зле.

# 676
  • Мнения: 30 965
Alpha liquid gold! това е чудо за мен. Ползвам го всеки ден/ вечер от няколко седмици и кожата ми е стъкло. Ще събера впечатление, докато не го похарча или поне още два месеца и ще напиша ревю. Отразява ми се в пъти по- добре от Пикси, но е доста изсушаващ. Аз съм с мазна кожа и за мен това е рай, но Ния ти как го ползваш?

# 677
  • София
  • Мнения: 1 936
Лимитката Оргазъм (не течния, а пресования руж) различава ли се от редовния?

# 678
  • София
  • Мнения: 1 610
Densi, ползвай го през вечер.

Lodsi, за мен се различават, като харесвам повече новия.

# 679
  • Мнения: X
Денси, ползвах го почти всяка вечер, както и Пикси, освен вечерите, в които вкарвам ретинол (веднъж-два пъти в седмицата, кожата ми освен суха е и силно реактивна за разкош). Да, изсушаваше, но не болезнената гадна сухота, а някак опънато лице, което поема каквото му сложа отгоре. Както всеки тоник го слагам под серум и маска, а специално за този зимата пак ще си взема Ланкомското чудо. Много ми липсва тази маска.
Оооо Денси, ако ти се отразява добре тонера, пробвай и серума на линията, но в никакъв случай след тонера, а в други вечери. Жесток е. При мен проблем не е само сухотата, а и лющенето ако се оставя без грижа- от повече от година нямам такъв проблем.

Последна редакция: вт, 18 юни 2019, 07:23 от Анонимен

# 680
  • Мнения: 30 965
Ще ви послушам, благодаря!❤

# 681
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Аз също ще им обърна внимание, че и аз с моята мазна кожа лятото светя по-силно и от уличните лампи.😃 Flowers Hibiscus

# 682
  • Мнения: 3 039
Много му се чудя на новия Оргазъм...Имам на Hourglass, на Бенефит един, който е имитация на Оргазма....

Последна редакция: вт, 18 юни 2019, 14:24 от Seti Beti

# 683
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Аз снощи най-накрая го поръчах в късна доба, в 1:30.😃 Чудих се и за afterglow lip balm, но се отказах впоследствие..Simple Smile)

# 684
  • Мнения: 7 352
Като говорите за тоници и киселини , имате ли отзиви за ? само положителни коментари чета , но май не  е подходящ за лятото.

# 685
  • София
  • Мнения: 1 610
Аз изхабих една малка опаковка от него и съм доволна, определено. Ароматът не е особено приятен - мирише на оцет. Изрично питах козметичката няколко пъти дали има проблем да се ползва лятото, респективно трябва ли да нанасям по-сериозна слънцезащита, тя каза Не. Все пак го използвах само вечер.

# 686
  • Мнения: 1 336
Аз сьщо сьм изключително доволна от него, както и от пигмента. Плзвам го целогодишно от около 10 години и не сьм имала проблем. Пигментът не сьм ползвала лятото, но и за него ми казаха, че може да се ползва целогодишно. На пигмента аромата е по приятен

# 687
  • Мнения: 30 965
И аз го имам, но не съм го започвала все още, заедно с млякото. Просто не смея да махна, Течното злато, защото не съм иомала отдавна по-чиста и хубава кожа с блясък и загладени фини линии.

# 688
  • Мнения: 6 843
Благодаря за мненията по моя въпрос с витамин С. В момента, а и през зимата ползвам тоника с гликолова киселина вечер преди лягане. Есента сигурно ще взема прахчета на Клиник.
Един глупав въпрос... Нанасяте ли слънцезащитен продукт около очите и на клепачите? Вчера за първи път ползвах 50-ти фактор на Clarins, който нанесох и на тях, после си гримират очите както обикновено (база, нюд сенки, очна линия, спирала). Като стигнах на работа след около два часа и се погледнах в огледалото очната ми линия хич не изглеждаше добре. Никога не се е размазвала така, камо ли за толкова кратко време.

# 689
  • София
  • Мнения: 4 736
Аз ползвам p50 от повече от година. Лятото за мен не е подходяща класическата версия, каквото и да ми обясняват; особено ако се излагате на слънце. В период на ваканции препоръчват да се замени с мицеларната им вода. Най-много харесвам версиите p50v p50w и разбира се само вечер, а денем висок фактор. Миришат на оцет всичките ама те и и другите продукти на BR си миришат на суровините им.

Общи условия

Активация на акаунт