Дюни Роял Ризорт

  • 57 930
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 683
Deny, не мога да кажа, защото нашият няма годинка и седим на плажа и релакс басейна докато спи. Не знам колко големи са децата, но по-детската част на пързалките е страхотна.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 676
Ще съм благодарна някой да сподели от първо лице количеството и вида на плодовете, има ли разнообразие, свършват ли, на всяко хранене ли ги има?

# 47
  • Мнения: 18
Ще съм благодарна някой да сподели от първо лице количеството и вида на плодовете, има ли разнообразие, свършват ли, на всяко хранене ли ги има?

Сутрин банани,портокали и ябълки,на обяд нектарини,каисии и ябълки,не е имало случай да няма.

# 48
  • Мнения: 683
Има и праскови, и портокали в ресторанта на плажа.

# 49
  • Мнения: 1 695
Друга година е имало хубави череши, диня, пъпеш... жалко, че сега липсват.
Явно нивото пада.
Но и предишни години когато сме резервирали там, сме мислили, че правим един от най-доброите възможни избори за България, тази година направих резервацията с усещане за компромис.

# 50
  • Мнения: 683
И диня има. Череши и пъпеш - не.

# 51
  • Мнения: 13
Бихте ли ми казали по подробно как стои въпроса с кафето. Има ли някъде в комплекса експресо от професионална машина?

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Бихте ли ми казали по подробно как стои въпроса с кафето. Има ли някъде в комплекса експресо от професионална машина?
На всички барове правят еспресо. Не се плаща.

# 53
  • Мнения: 19
  Здравейте, и ние ще сме на Дюни за първа година, в Холидей Вилидж. Искам да попитам как е водата в басейните, че малкия няма да можем да го извадим от там. 😊

# 54
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Водата е чиста и топла, но ние ходим винаги в началото на август. До ХВ най-близо е релакс басейна, детския и аквапарка - идеално местоположение Peace. На плажа също има басейн - там провеждат водната аеробика. Басейн има и към хотел Пеликан. Тези са басейните, които можете да ползвате, иначе има още един - на Марината, но той е само за гости на този хотел.

# 55
  • Мнения: 19
Благодаря, ние ще сме там от 29.06. Надявам се водата да е топла.

# 56
  • Мнения: 13
Ние пътуваме утре и ще сме за първи път там. Някой може ли да ми даде информация за анимацията, защото отиваме с дете и определено с цел на него да му е приятна ваканцията на морето. А и за храната към момента как е.

# 57
  • София
  • Мнения: 5 865
Ние пътуваме утре и ще сме за първи път там. Някой може ли да ми даде информация за анимацията, защото отиваме с дете и определено с цел на него да му е приятна ваканцията на морето. А и за храната към момента как е.
Едно време, бяхме още само с 1вото дете, тръгвайки към Дюни, баща му му казваше: Отиваме в Дюни, там е най-добрата детска дискотека по цялото Южно Черноморие. Grinning
То бяха сандалки, роклички и прически на малката. Много смешно ставаше с това "контене" за дискотека Grinning Та ще му хареса ваканцията, Мини Клуба също е готин.

# 58
  • Мнения: 160
Така, сега да Ви информирам за моите впечатления от 9 /деветото/ ни море на Дюни. Нивото не спада, напротив, има много нови неща и подобрения. Сцените на Амфитеатъра и на Аквапарка са изцяло професионално оборудвани- лед екрани, озвучаване, осветяване и т.н. Ресторант Созопол е преоборудван изцяло с нови витрини, нови шоу кукинг, пекарна, , масите са нови и модерни. Марина Бийч е боядисана изцяло фасада. Хората се стараят много. Алеите са осветени вечер навсякъде, анимацията е много по-добра от минали години. Пристигнаха около 20 младежи аниматори, които репетират и ще се включат във вечерните програми. В идния петък ще има детско шоу в Амфитеатъра. Ще участвата деца на туристите по желание. В понеделник в Кидс клуба започват записванията и репетициите.Има нова акробатка, която прави страхотни номера, като ластик е жената. Апартаманта , в който ни настаниха в Белвил е супер просторен и обзаведен в стил Версаче. Много, много ни хареса всичко. Чадърите на плажа, независимо, че са мрежести, правят сянка и на нас никога не са ни били проблем.Детските столчета имат колани, за да не се измушкват децата и всички хора си ги закопчават. Досега не съм видяла някой да се притеснява, че със сложен колан детето може да падне. Ако на някой не му харесва това , което предлага комплекса, да си посещава други.   

# 59
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Огромно благодаря за отзива:heart:!!!
Нямам търпение да отидем, но сме чак началото на август. Все пак преди това ще забегнем без щерката за четири дена на Еврика Бийч, та ще имам какво да сравнявам:stuck_out_tongue_winking_eye:

Общи условия

Активация на акаунт