Дюни Роял Ризорт

  • 58 303
  • 746
  •   1
Отговори
# 630
  • Пловдив
  • Мнения: 2 032
И аз от Холидей Планет.

# 631
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 560
Аз резервирам през Съни турс !

# 632
  • Мнения: 257
Някой, който е почивал скоро в комплекса, може ли да сподели впечатление от базата ? На снимките ми се вижда доста амортизирано, мебелите в стаите не са нищо особено (особено в Холидей Вилидж тръбната мебел над спалните ме убива). Разгледах и е Белвил и Марината,еми и там не е нищо особено. Не казвам, че съм от Париж и съм кифла, но поне от представените снимки ми изглежда много basic обстановката. Дано поне е чисто...

# 633
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 560
Мога да ти отговоря само за Марина Палас и Марина бийч . В другите хотели не сме били. Но в тези които бяхме обстановката си отговаря на снимките. Все пак комплекса не е чисто нов , а съществува от доста години. Но мръсни стени, очукани мебели и амортизирана баня не съм видяла.

# 634
  • Мнения: 10
Ние бяхме в Белвил през септември 2020. По мое мнение е доста амортизирано, стаите не са големи, храната не беше нищо особено.
Но като цяло комплекса ми харесва и тази година пак натам ме тегли. Плажа е хубав, детето се забавлява на аква парка, може да обядваш на плажа, има къде да се разхождаш в комплекса. За анимацията нямам мнение, ние бягаме от такъв тип забавления.

Да добавя за хигиената- стаята и банята бяха чисти, но някак всичко беше толкова овехтяло, че постоянно се съмнявах дали е чисто. В ресторанта (основния) много често масите лепнеха, на закуска съм намирала ориз по столовете. очевидно останал от вечерята.

Последна редакция: пт, 19 фев 2021, 12:09 от avonita2

# 635
  • София
  • Мнения: 6 023
Вие на почивка ли отивате, т. е. да е чистичко, смяна на бельо, къпеш се спиш и цял ден навън, или отивате на оглед и да търсите кусури? . Сами си скапвате собствената почивка. Честно, не разбирам защо се коментира непрекъснато това. Като почне някой да снима някое бледо петно на завесите, да плаче и обяснява. Или малко мухъл в ъгъла на банята? Ами морски имот, на близо до плажа винаги има влага. Stuck Out Tongue Winking Eye Отделно много хора ползват комплекса, амортизира се. Има супер лукс, ама на други места и за 10 и повече пъти над цената на Дюни. Ама и там има кусури нали, цената?

Последна редакция: пт, 19 фев 2021, 12:23 от Cabo San Lucas 40

# 636
  • Мнения: 10
Всеки има различни критерии за почивка, за хигиена и т.н.
Аз гледам да не се застояваме в стаята, когато сме на почивка и Дюни ме устройва идеално. Сравнявам за себе си например със Сънрайз Обзор- големи стаи, ново обзавеждане, супер чистота, хубава храна. Поради ред причини няма да повторя там. Ценовия диапазон е горе-долу същия.

# 637
  • Мнения: 19 525
Какво лошо има като си на почивка да обръщаш внимание на хигиената и мебелите, както и на спалното бельо? Няма как да съм по  цял ден на плажа и по ресторантите, след обяд например си почивам. Точно когато камериерката искаше да чисти. Позахабено е в Белвил, потвърждавам. Отделно не смятам за нормално да се взирам в телевизорче от преди двайсет години с кинескоп. За подмяна на мокет и завеси си има задължителни нормативи съобразно категорията на хотела. Чадърите също са им поизбелели, фасадата на хотелите и тя.  Озеленяването пък е много приятно. Въобще не смятам, че за цена за двама души от 300 лв на ден не може да имаме претенции относно комфорта и освежаването на интериора. Имам сериозни забележки и по поддръжката на плажния ресторант, там просто не може да се нахрани никой нормално от разляти чаши, неизбърсани маси и хвърчащи салфетки. Аргументът, че на други места е по-скъпо не ми се струва състоятелен. Всъщност в Дюни не може да се нарече евтина почивката на семейство с две деца тийнове например - излиза към 600 лв на ден в топ сезон.

# 638
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 560
Ами скъпичко си е в Дюни ! Особенно в Марина Палас и Марина Бийч  ,  и то в активния сезон. Смятам ,че щом давам една торба пари , няма нищо лошо, да имам накакви претенции относно  стаята . И пак повтарям - аз забележки нямам , за тези два хотела .

# 639
  • Мнения: 264
Аз резервирах през Съни Турс за Пеликан. Мои приятели през Дива Холидейз пак за Пеликан. Отговорили са им, че има вероятност Пеликан да не отвори и ще бъдат настанени в Белвил най-вероятно. Някой получавал ли е нещо подобно? Харесвам комплекса, но предпочитам Пеликан за хотел.

# 640
  • Мнения: 19 525
Защо предпочитате Пеликан пред Белвил? На мен ми харесва само, че ресторантът там е една идея по-спокоен.

# 641
  • Мнения: 9 702
Ние бяхме Август 2020 в Белвил. Да, малко е амортизирано. За мен това не беше проблем, но лично аз имах големи съмнения в почистването на стаите. Няколко пъти сменях кърпи и чаршафи на рецепция, защото или бяха с петна, или прокъсани. Смятам, че такива консумативи могат по-често да подменят с нови. Той ММ е много ларж и само разправяше "Еее, кво, просто някакво петно дето не може да се изпере", ама за мен това си е недопустимо. Иначе от всичко друго сме доволни в комплекса, но по споменатата вече причина няма да повторим. Иначе в другите хотели може и да е различно, не знам.. От ресторант Созопол съм доволна, но в другия - до плажа, винаги беше голям мазаляк, мръсни маси, омазани машини за напитки и около тях. Но пък просто не си взимахме нищо оттам, така че и това не ни беше голям проблем.

# 642
  • София
  • Мнения: 6 023
Отивате на Дюни да гледате телевизия? Да лежите в стаята и да оглеждате и да търсите какво не ви харесва?
И някой бил разлял чаша на масата? Ние ходим на Дюни непрекъснато и почти всяка година, гадно и мръсно на плажния ресторант не съм видяла. Даже не знам какъв е телевизора в стаята, абсурд е да ида на море за една седмица и да гледам телевизия. Ако искате перфектно си стойте по- добре у дома, ако там изобщо е перфектно,
И с тази нагласа и 50 лева е много да се дават на вечер. Като си скапвате почивката от всичко наоколо.

Как няма да се впечатля от разлята чаша в ресторанта, че била съм я видяла...  Grinning и това да го коментирам 1-2 години по -късно. Кога? Ми ако така мисля и оглеждам и се гнуся, ще си стоя у дома,,, и 50 лева няма да дам... няма смисъл. Много хора се хранят в един и същи момент, все в един момент става така, че не е почистено на мига... айде... ще се гнуся и ще си скапвам почивката ли?. Ами то и след вашето хранене ако аз седна и аз ще имам забележки. Хиляди души персонал няма как... да чистят в миг

Последна редакция: пт, 19 фев 2021, 13:11 от Cabo San Lucas 40

# 643
  • Мнения: 9 702
Защо да си стоим у дома? Има места, които ни харесват и такива, които не. Изборът не е само Дюни и вкъщи все пак. Аз пиша моите впечатления, всеки си преценява за него кое е проблем и кое не, кое може да приеме и кое не.

# 644
  • Мнения: 19 525
Може ли да не ми се дава наклон какво да правя през почивката си? На мен висенето на плажа нон стоп изобщо не ми харесва, нито е здравословно, но не го коментирам, щом някой друг го е избрал. Да, гледам новини всеки ден представете си, дори на почивката. То иначе пък трябва да се виси или на плажа или на алеите по цял ден /не посещаваме аквапаркове/. И да - хигиената в ресторанта на плажа не е добра и го споделих. Това че някой не му е обърнал внимание може би се дължи на различните му критерии за чистота например или в този период да е било почистено. А това да си стоя у дома въобще пък не знам как да го коментирам. Значи или дай шест стотака на ден и много не мрънкай,  щото е евтино, или си стой у дома. Яко! От такива "незабелязващи" нередностите и премълчаващи си се стига до смърт при настъпен проводник на тротоара, щото сме над тези неща и не ги отразяваме.

Общи условия

Активация на акаунт