Модни консултации 39

  • 38 235
  • 733
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 768
Е, на 20 бях решила, че много искам да съм с огнено червена коса и фризьорката не успя да ме разубеди, че не е моето, естествено Simple Smile Убедих се сама в последствие, но 2 години ходих като идиот, докато това избиващо над всеки цвят огнено "чудо" израсте Simple Smile

Последна редакция: сб, 04 май 2019, 14:46 от Light Beam

# 151
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Момичета,харесвате ли  диадема с мрежа,нещо от този тип например?




А какво ви е мнението за носенето на тиара?



Въпроса ми е харесват ли ви,бихте ли ги носили и по какви поводи?
Тези тиари са изработени от българска дизайнерка

# 152
  • Мнения: 19 848
^ Аз лично не бих носила подобни диадеми. Тиарите – също. Леко ми инфантилеят – не съм момиченце, което си играе на принецеси вече. Simple Smile
За мен и моят стил идват твърде тежки, претрупани, кичозни и финтифлюшкови. Но съм сигурна, че имат поддръжнички.
Мрежата на лицето се нарича воалетка и ми харесва, ако е тънка фина и бих носила с определен тоалет с шапка. Но това си е май направо мрежа. Определено не. Simple Smile

Последна редакция: сб, 04 май 2019, 14:57 от Базила

# 153
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Не съм фен на диадемите.
Тиара .... идва ми в повече, Първо ще изчакам да получа благородническа титла....

# 154
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Аз носих зимата ето този каскет с мрежа(казвам мрежа,защото идва по-едра от тази на воалетките) и получих много комплименти.Все ме питаха от къде е.

Много се замислям за диадемата с перлите,като мрежата не е задължително всеки път да е спусната над лицето ми.

Последна редакция: сб, 04 май 2019, 15:17 от Nina_Z

# 155
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Хепи, като каза "психично болна с нощница, веднага се сетих за една рокля - простилка, която си купих наскоро Joy
Бях със сестра ми в магазина и тя ме изгледа доста странно с една вдигната вежда, но има нещо, което ме привлече. Може би защото такава още нямам.

Българските тиари са невероятно красиви. С някой тоалет от ревютата на Долче и Габана и натеуфени обеци бих се чувствала много красива, но за къде, по дяволите, да се облека така? Просто не виждам приложение за някои неща, макар и много красиви. За мрежичките пред лицето важи същото, макар да ги харесвам в американските филми.

Аз като малка си бях бунтар. Майка ми ми даваше пари и пълна свобода да избирам дрехите си. Така в шести клас, на 12 се сдобих с първите си кубинки - 4 см платформа и 8 см дебел ток, тежка, твърда гума на крачета като на шъркел. Ами, яко стоеше с къси полички особено, няма да забравя погледа на учителката по математика, който проследяваше много обстойно краката ми всеки път, като ме вдигаше на дъската. Grinning
Едвам ги мъкнех, но бях много щастлива.

# 156
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Тиара си мислех за клуб или някакво вечерно събитие....с дънки и готин топ,без чанта,с ръце в джобовете.
Не е задължителна роклята към такива аксесоари според мен.

Последна редакция: сб, 04 май 2019, 16:35 от Nina_Z

# 157
  • Мнения: 47 981
Омг, точно тази пробвах, мисля. В момента са навсякъде, но някои нюанси просто не ми седят. Тази ме изми, а не изглежда толкова бледа иначе. Много е хубава, носи си я със здраве
Тиара бих- за фотосесия, примерно. Иначе не.

# 158
  • Мнения: 1 883
Дами,относно тиарите и диадемите да не сме в 16 век Grinning и мрежата пред лицето ,дето е, като за ловене на риба просто за перфектни.Rolling Eyes моделите по подиумите могат да ги носят да,но на улицата ,ако видя нещо подобно ще гледам странно.

# 159
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Аз пък не бих гледала странно.Пълни ми се душата,когато вида хора с красиви дрехи и аксесоари.Обикаляла съм доста места и имам много наблюдения на прекрасни съчетания,които ако цитирам точно ще звучи потресаващо,но на живо са разкош.По този повод се сещам за приказката,че Милано е центъра на модата,но за мен този център е Рим.Оставала съм без дъх,впечатлена от дреха,бижу или аксесоар и от хората които ги носят.Не е въпроса в кой век сме!?Аз приемам по- скоро играта,че всички можем да бъдем кралици и принцеси и достойно можем да носим корони без да сме титулувани или със синя кръв.Разбира се към короната се изисква подбора на дрехите да е с много вкус и с голямо внимание.Много съм далеч от безвкусицата и гротескното,че и без това границата там е мноооого тънка.

# 160
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Е, те тиарите и роклите са едно от нещата, за които можем само да съжаляваме, че не сме в 16 век. Simple Smile

Небрежно с потник и дънки може да е интересно. Аз съм за, защото тук по дискотеките всеки си ходи както иска, различен, смел - носят се неща, които никога не се слагат навън. Днес може да си каубойка с шапка, бял танктоп, бандана на врата и плитки, утре хавайка със цветни слънчеви очила, що пък да не си и кралица. Това е ентъртейнмънт все пак. Не знам обаче в бг как се възприема, там всичко е различно.

Мерси за роклята, аз много се харесвам в такива цветове,макар да ми се сливат. Някои настояват, че аз трябвало да нося ярки цветове, да ми изпъкнели очите (?!), но аз нито ги харесвам, нито ще се чувствам добре с тях.

# 161
  • Мнения: 2 768
Каскетът с мрежа е хубав. Диадемите не съм сигурна в коя реална житейска ситуация са приложими. Тиарите са красиви, но не приложими според мен. Миналата година дъщерята на познати беше абитуриентка. Момичето е изключително красиво - висока и стройна, златисто руса коса и зелени очи. Беше се облякла като римска богиня - с дълга светла рокля в синьо-зелено и на главата си носеше тиара с формата на венец от маслинови клонки. Косата и беше леко прихваната тук-там за тиарата.  Изглеждаше като оживяла римска статуя. Съжалявам, че не намирам снимка да я покажа. В конкретния случай тиарата не стоеше неуместно, но за друг такъв не се сещам.
OnDiNe, роклята е супер! С една идея тен би трябвало да стои чудесно.

# 162
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Много красиво звучи, защо не съм абитуриентка сега?
По мое време бяха ужасните, дълги и прави сатенени рокли, с цепки на единия крак. Моите съученички цяла година ходиха на шивачки да мерят и се надпреварваха на коя цепката да е по-дълбока. Ондин, дето важеше като модна икона, в средата на май влезе в един магазин на главната и отмъкна една еластична, асиметрична рокля с парчета надолу - черна, със дискретно синьо ламе и отгоре напръскани бели точки, малко като танцьорска - за 40! кинта. Joy Ами, обрах комплиментните от връстници до директори и беше адски удобна - горе долу само аз не се преоблякох в разгара на купона в 3 дискотеки в Кушадъсъ. Е, обувките ми бяха за 270, което си бяха пари тогава, но това е отделен въпрос. Бели. Бях с конска опашка, която си направих сама за минутка.

А вие как бяхте на бала?

# 163
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Сигурна съм,че е била красавица,но все пак момичето е съобразило роклята на римска богиня и венеца от маслинови клонки да се връзват тематично.
На мен ми се върти комбинацията от красива тюлена пола,бяла тениска от скъпа материя и диадемата с перлите например.
Пример за пола Nenette
А тази за тиарата

# 164
  • София
  • Мнения: 38 476
Аз оня ден загледах тиари в един магазин, много красиви, с бели "камъни". И цените им бяха поносими. Обаче просто не мога да се сетя къде да я нося.
Както казах - аз ще имам абсолвентски бал, но ще съм с нещо по-коктейлно, отколкото бално.

Общи условия

Активация на акаунт