Модни консултации 39

  • 38 210
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
  • Бостън
  • Мнения: 13 479
Шал!!! А по-нежно нещо от фин и/или копринен шал няма!
Малко джърмън класикс (дневни) от мен, 16 години поне не минава тази мода.
Скрит текст:
Хахахахахах, затова ли толкова ме харесват швабите - аз съм винаги със шал, колкото по небрежно метнат, толкова п-добре - това, че трябва да е небрежен го забързах някога от французойките, да не си личи, че си си дал зор и си се старал Simple Smile)))
Цяло лято мога да ходя с 2 чифта дънки, 3-4 потника и 30 шала... а като почна да комбинирам различни до оргазъм го докарвам Simple Smile))) Един ден щях да душа едни хлапетии, защото влачеха по софийския тротоар любимият ми италиански ленен шал Simple Smile))))))) Шал си купувам дори втора употреба и е любимият ми "сувенир" - диво ненавиждам стандартни "сувенири"!

Имам дилема - коя от двете да задържа....

Малката ми е по-симпатична, но освен един гол телефон и кредитна карта друго не събира - очила, калъф, ключове, пудра - забрави. Но е симпатична!

По-голямата няма проблема на по-малката, но някак не ми лежи на сърце толкова? Вие сте, безмислено е да задържа 2 почти идентични чанти май?
Скрит текст:







Последна редакция: сб, 01 юни 2019, 11:14 от bubanka

# 706
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
На мен Дона Карън ми е по-симпатична от двете. Другото е като клъч с дръжка, няма тежест, форма - абе не е чанта.

За шаловете, когато си купих номер 25, разбрах, че съм започнала твърде много да се интегрирам Grinning

# 707
  • София
  • Мнения: 38 475
По-голямата. Аз имам подобна черна, с капси и много си я нося

# 708
  • Мнения: 31 153
Определено по-голямата.

# 709
  • Мнения: 19 835
Тайга, с тази разкошна пола Поло ще е супер елегантно или риза, ако не ти дразни врата, още по шик, ако е с голяма яка или жабо.

Агент, аз съм за Дона Каран чантичката или по-малката. Много е секси и кокетна с това закопчаване (с магнит ли е?), а и верижката ѝ е по-фина, което я прави елегантна.

# 710
  • Бостън
  • Мнения: 13 479
А! Секунда! Аз наричам "Дона Карън"-чето "голяма", защото събира повече благодарение на ширината и. KL-то е тип клъч и сега проверих, като каза ОнДин - няма опция да го нося без дръжакта само като клъч, това би го направило малко по-универсално от носач на телефон и носни кърпички.

За шаловете, когато си купих номер 25, разбрах, че съм започнала твърде много да се интегрирам Grinning
Simple Smile))))))))))))))))))))))) Със сълзи се смея, Евроинтеграцийо!
Историят помни и дори е снимана, че след като се прибрах от първото си ходене в Париж си омотавах врата с огромни шалове дори на плажа, нищо че по това време модерни бяха и всички носехме монокини, но не какви да е монокини, а прашки! Grinning Представете си картинката и се посмейте! На голи цици чифте шалове!



# 711
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
За Дона Карън съм и аз.

# 712
  • София
  • Мнения: 386
Аз бих ги запазила и двете. 😄 Имам страст към всякакви чанти, а тези са разкошни. Едната е по-ежедневна, другата става за разни поводи.

# 713
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Агентче, това с шаловете го помня, защото още първите дни в унито, когато с моите чуждестранни приятелки "клюкарихме/злословихме" по адрес на германките, основна тема ни бяха омотаните им шалове. Като някаква секта бяха. Даже ги бъзикахме на "ти ме мразиш, само защото не нося шал"...После сами се смяхме на себе си че сме се понемчили, като взе да ни харесва Grinning

# 714
  • Мнения: 22 427
Винаги съм харесвала шалове, имам над 50бр във всякакви размери и материи и цветове.
Умирам от яд че тук лятото е жега и е абсурд да тръгна с шал на врата. А толкова много ви се носи точно както в Германия и по студени страни ги носят целогодишно.   

# 715
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Интеграция Blush
И аз в началото намирах стила на испанките за безцветен и скучен....
А сега до такава степен е мой, че докато не проговоря с "екзотичния" си българаски акцент започват да се чудят , че не съм от техните макар, че  си нося никои "славянски" черти. Grinning
Любовта ми към шаловете пламна тук.Това беше есинственото нещо , което ми хареса още от самото начало.
До там съм се докарала, че си имам парфюми за шалове и бижута за шалове(тези поне наистина са за шалове).
Шалове, парфюми и бельо не броя, защото се отчайвам от себе си и осъзнавам че имам нужда от квалифицирана помощ.Grinning

Последна редакция: пт, 31 май 2019, 20:09 от sl

# 716
  • София
  • Мнения: 38 475
На мен все ми е студено на врата и доста нося шалове. Даже днес се върнах вкъщи да си взема.
Наскоро изтървах един с милитъри принт и малко ме е яд.

# 717
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Говори ми, последната година загубих два....Една и съща ситуация Бяха
вързани на  дръжката на чантата , че  нещо ме разсейваха и ми пречеха да мисля и някъде са се развързали докато усилено съм мислела, знавх си аз, че мисленето не е за мен. GrinningБях на ръба да изпадна в депресия,  когато установих липсите  защото са от миналогодишна колекция на неизвестна марка и няма как да си ги купя отново.

Последна редакция: пт, 31 май 2019, 23:12 от sl

# 718
  • София
  • Мнения: 38 475
Аз го казах в смисъл че някой друг го купи, докато му се чудех. Но пък си купих друг. Няма спирачки! 😁

# 719
  • Мнения: 1 872
За чантичките DKNY Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт