Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 28 тема

  • 64 127
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
И аз имам, ако има ретуш си пише.

Някой има ли отзиви от Др Шеф- специално за филър и ботокс.

# 691
  • Мнения: 528
А някой има ли впечатления от дерматологията в Александровска? Що се отнася до премахване на бенки и образувания...?

# 692
  • Мнения: 6 167
Колко мл. филър Aprilline трябва да си поставя на скулите ,за да имам ефект и да премахна бузите си? Доктора ми каза 2 мл,но не са ли много?

# 693
  • Бургас
  • Мнения: 877
Колко мл. филър Aprilline трябва да си поставя на скулите ,за да имам ефект и да премахна бузите си? Доктора ми каза 2 мл,но не са ли много?
Това може да ти каже само лекар запознат със спецификата на проблема ти и с лицето ти, няма точна формула, при всеки е различно, има такива и с по 4-5 мл, зависи от проблема и лицето...

# 694
  • Мнения: 1 804
Здравейте
Много отдавна ви чета и все не мога да намеря време да се регистрирам.
По същество : на 40г съм , имам филър под очите, в скулите, брадичката, ботокс в масетрите за обиране на широчината на лицето. Сега се замислям за бишектомия. Някой правил ли си е ?

По тялото : една липосукция на корем - 600мл . при д-р Ильо Стоянов.
Сега се чудя за мини абдоминопластика, но в Истанбул. Някой има ли предвид конкретна клиника ?

# 695
  • София
  • Мнения: 1 756
Колко мл. филър Aprilline трябва да си поставя на скулите ,за да имам ефект и да премахна бузите си? Доктора ми каза 2 мл,но не са ли много?
Със сигурност не са много. Naughty

# 696
  • Мнения: 1 194
По тялото : една липосукция на корем - 600мл . при д-р Ильо Стоянов.
Сега се чудя за мини абдоминопластика, но в Истанбул. Някой има ли предвид конкретна клиника ?
Може ли по- подробно за липосукцията, че няма много отзиви във форума? Преди колко време сте я правили и има ли ефект?

# 697
  • Мнения: 1 804
Преди две години, при мен имаше ефект макар че самият лекар каза, че е излишно. Беше ми проблемна зона - вече не е . Нищо особено - настаняват те в стационар, чакаш доктора, чертае зоните, пак чакаш. Идва сестрата, влизате в операционна, лягаш, инжектират ти упойката. Събуждаш се в стаята, полежаваш и те пускат след инструкции. Всичко за половин ден - от 8 до 12 си готова. После носиш компресионно бельо три седмици и следва консултация на 6-тия месец.
Сега остана да изрежа кожата със стриите след бременеенето, но много се чака при него. Първо за консултацията, после за операцията. Затова реших Истанбул да разгледам като вариант .

# 698
  • Мнения: 1 194
Благодаря за отговора! А има ли нещо вярно, че мазнините после почват да се трупат по други места?

# 699
  • Мнения: 1 804
Не съм забелязала. Но аз силно държа форма - храня се балансирано и тренирам по 4 пъти в седмицата. Че изтърва ли положението, метаболизмът вече не ми е като на 20 и ще ми е трудно после .
Честно казано като го направих, ме хвана яд, ме толкова време съм отлагала. И съм сигурна, че родните звезди си минават регулярно под ножа и си решават проблемите .

# 700
  • Мнения: 6 167
Здравейте
Много отдавна ви чета и все не мога да намеря време да се регистрирам.
По същество : на 40г съм , имам филър под очите, в скулите, брадичката, ботокс в масетрите за обиране на широчината на лицето. Сега се замислям за бишектомия. Някой правил ли си е ?

По тялото : една липосукция на корем - 600мл . при д-р Ильо Стоянов.
Сега се чудя за мини абдоминопластика, но в Истанбул. Някой има ли предвид конкретна клиника ?
Marrietta каква цена ти излезе липосукцията?

# 701
  • Мнения: 1 804
Не си спомням ама бяха три малки зони, понеже  се плаща капаро от 500 евро и после доплатих. Може би 2300 евро всичко. Той на консултацията обяснява и пише цената.

# 702
  • Бургас
  • Мнения: 877
А след липосукция в коремната област остава ли увиснала кожа?

# 703
  • Мнения: 7 554
Marrietta, къде си поставя филъра в брадичката,колко време ти "държа" и каква е цената ?

# 704
  • София
  • Мнения: 3 880
Направих го този нефертити лифтинг, добре мина. Сега чакам ефекта след около 2 седмици и ще споделя как е. На две момичета, които видях резултата е чуден!

Общи условия

Активация на акаунт