Размяна на парфюми - тема 60

  • 55 091
  • 744
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 28
Здравейте,

Имам за размяна следните:

1) TRÉSOR, LANCOME 30 ml l'eau de parfum, нов неразопакован
http://www.perfume2order.com/Perfume/1440/0/%20/LANCOME/TRESOR-L-EAU.html

2) Calvin Klein BEAUTY, 50ml, нов неразопакован.
http://www.fragrantica.com/perfume/Calvin-Klein/Beauty-8840.html

3) Creation The Vert Ted Lapidus 100 мл., само пръснат веднъж за проба, купувам от Бг сайт
http://www.fragrantica.com/perfume/Ted-Lapidus/Creation-The-Vert-5515.html

4) Moschino Funny! около 60-70 мл. подарък ми е за р.д.
http://www.fragrantica.com/perfume/Moschino/Moschino-Funny--1215.html

5) Jil Sander Pure 30 ml само пръснат, купуван от летище в Германия.
https://www.fragrantica.com/perfume/Jil-Sander/Jil-Sander-Pure-2715.html

Много искам Herba Fresca Aqua Allegoria на Guerlain, Un jardin apres le Мousson и Un jardin sur le Nil на Hermes. Искам също и Porshe Woman.
Готова съм да дам по-голямо количество, за да бъде честна размяната.

# 436
  • Мнения: 697
Внимавайте с I walk alone , изпрати  ми имитация на Екслузив на Шанел кологне  75 мл .

# 437
  • София
  • Мнения: 188
Здравейте,

разменям Versahe bright Crystal Absolu, EDP, 90 мл.  за Versace bright crystal, EDT. Пръснат е няколко пъти за проба, но ми идва по силен.

# 438
  • София
  • Мнения: 338
Внимавайте с I walk alone , изпрати  ми имитация на Екслузив на Шанел кологне  75 мл .


Да, внимавайте наистина, тук никой не ме познава и не знае какво предлагам Joy
А в http://www.placevendome.be/home/ от където съм го купувала, само имитации продават Satisfied

# 439
  • Мнения: 31 245
Аз познавам лично и съм разменяла хиляди пъти I walk alone. Тя купува само от невероятен луксозен бутик в Белгия мисля и всички знаем това.
Не вярвам грам да е изпратила менте.

# 440
  • Мнения: 697
Защо тогава не пишеше едт ли е , едп ли е ? Много ясно , че ще ме нападнете след , като засягам нечии интереси ...

# 441
  • Мнения: 31 245
Защо тогава не пишеше едт ли е , едп ли е ? Много ясно , че ще ме нападнете след , като засягам нечии интереси ...
А той ЕДП ли е ЕДТ ли е? Защо смяташ, че е менте? По какво? Познаваш ли го?
Никакви интереси не засягаш, просто това е потребителка, която от много години пазарува от един и същи супер луксозен бутик, където и изпращат специални колети с огромна доставка и проби на всичко най-ново излязло преди дни дори и всички знаем това. За мен тя е един най-сигурните хора въобще в темата.

# 442
  • Мнения: 697
Предполагам Densi имате ексклузиви на Шанел и знаете , че отзад на гърба на  етикета пише  едт, едп и разни други в зависимост от парфюмът. Не говоря за дъното , а за самия бял етикет на бутилката . Никъде не пишеше нищо , дори и на самата кутийка , отказах парфюмът, дамата ме попита защо . След , като и отговорих на въпросът не ми беше отговорено, предполагам , че е знаела какво ми изпраща. Не казвам, че на Вас е изпратила имитация , казвам само какво получих аз.

# 443
  • Мнения: 31 245
Да, имам много. Мога да ги снимам и покажа какво пише и как изглеждат.

# 444
  • Мнения: 697
И аз имам и зная , затова го върнах ... На нейния не пишеше абсолютно нищо никъде едт ли е , едп ли е , просто гол бял лепнат етикет . На кутийката му също нищо не пишеше.

# 445
  • Мнения: 4 405
Може ли да прехвърлите обясненията на ЛС? I Walk Alone e потребителка, която не само е изключително коректна, но и невероятно учтива в комуникацията във връзка с размените. За разлика от многи други потребителки, които не могат да бъдат и на нивото на най-ниската от претенциите си.

# 446
  • София
  • Мнения: 3 861
И аз имам и зная , затова го върнах ... На нейния не пишеше абсолютно нищо никъде едт ли е , едп ли е , просто гол бял лепнат етикет . На кутийката му също нищо не пишеше.

Няма да се напъвам да защитавам I walk alone, приемам това за безсмислено! Разменяла съм с нея, точно защото зная, че не купува от случайни и измислени места и сайтове.
Колкото до https://www.fragrantica.com/perfume/Chanel/Les-Exclusifs-de-Chan … Cologne-7130.html - ами да, етикета е бял и не пише нито edt, нито edp, защото той не е нито едно от двете, а е ... колон. Пише го на черното дъно на кутията.

# 447
  • Мнения: 915
Може ли да прехвърлите обясненията на ЛС? I Walk Alone e потребителка, която не само е изключително коректна, но и невероятно учтива в комуникацията във връзка с размените. За разлика от многи други потребителки, които не могат да бъдат и на нивото на най-ниската от претенциите си.
Може ли да прехвърлите обясненията на ЛС? I Walk Alone e потребителка, която не само е изключително коректна, но и невероятно учтива в комуникацията във връзка с размените. За разлика от многи други потребителки, които не могат да бъдат и на нивото на най-ниската от претенциите си.
наистина и аз имам комуникация с  I walk alone и не мисля, че е ок да бъде нападана, защото е върнала продукт, това е нейно право, а и просто има добър опит:)

# 448
  • София
  • Мнения: 338
И аз имам и зная , затова го върнах ... На нейния не пишеше абсолютно нищо никъде едт ли е , едп ли е , просто гол бял лепнат етикет . На кутийката му също нищо не пишеше.

А колко по-лесно щеше да чукнете името в Гугъл и да сравните снимките...

https://www.google.com/search?q=chanel+eau+de+cologne+75+ml& … =1920&bih=920



Някаква разлика да намирате? Парфюма вече замина и няма как да снимам дъното на кутията, но ако много държите ще помоля човека при който е, да ми изпрати снимка. Не Ви отговорих, защото прецених, че нямам излишно време и нерви за губене. Достатъчно ми е, че поискахте парфюма, а след това го върнахте, и дори не ме уведомихте и трябваше аз да ви пиша за да разбера какъв е проблема. Както и да е, бутилчето вече е при ценител който го заслужава,   а Вие друг път преди да поръчвате се постарайте първо да се запознаете с парфюма, ако не като аромат, то поне на снимка Wink

Последна редакция: нд, 07 юли 2019, 23:25 от I walk alone

# 449
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
Актуалните ми предложения:
 - 50 мл запечатан продукт от новия Guerlain - Mon Guerlain Bloom of Rose
 - 50 мл запечатан продукт Narciso Rodriguez - Pure Musc
За горните два предпочитам Коко Мадмоазел Интенз в адекватно количество.
 - 50 мл запечатан продукт Kenzo - Flower by Kenzo Eau de vie

 - 90 мл тестер с кутия и капачка от новото дамско Gucci Guilty Eau de Parfum
 - 60 мл тестер с кутия и капачка Armani - Code Profumo for men
 - 75 мл тестер с кутия и капачка Mont Blanc - Lady Emblem L’eau

Количества:
 - 30/40 мл продукт с капачка Giorgio Armani - Si Le Parfum
 - 45/100 мл тестер с капачка Guerlain - La Petite Robe Noirе Legere
 - 28/30 мл продукт с капачка DSQUARED - Wood for Her
 - 50/100 мл тестер с капачка Chanel - Chanel-No-19-Poudre
 - 48/50 мл тестер Estee Lauder - Modern Muse Chic
 - 48/50 мл продукт с капачка Versace - Versace Pour Femme Dylan Blue - ЗАПАЗЕН
 - 35/50 мл продукт Hermes Kelly Caleche - цвета на течността вътре е леко променена, като това не е повлияло на качеството на аромата
 - 35/75 мл тестер с капачка Dolce&Gabbana Dolce-Garden - ЗАПАЗЕН
 Предпочитам основно, но не само:
Скрит текст:
 -Lacoste Eau de Lacoste Sensuelle
 -Guerlain Le Parfum du 68
 -Elie Saab : Le Parfum Intense, Nuit Noor, Girl of now Forever
 -Just Cavalli Gold for Him
 -Roberto Cavalli La Notte
 -Roberto Cavalli Oud Edition
 -D&G The one Royal night
 -Е.Arden 5th Avenue Royale
 -Givenchy L'Interdit 2018
 -Cartier La pantere Noir absolue
 -Valentino Uomo Noir Absolu
 -YSL Parisienne EDP
 -Chanel Coco Mademoiselle Intense
 -VC&A Collection Extraordinaire Precious Oud
 -Alaia Parfum Blanche/Nude
 -Donna Karan Liquid Cashmere Black

CHANEL:
 -Allure Eau De Parfum
 -Chance Eau De Parfum
 -Coco Eau de parfum

 -Versace Pour femme
 -Bvlgari Goldea The Roman night/Absolu
 -Hermes Kelly Caleche EDP
 -Sisley Eau de 3
 -Mugler Angel EDT и крем за тяло или лосион
 -CH 212 VIP Rose
 -Givenchy Dahlia noir L'eau
 -YSL Belle d'Opium
 -Anna Sui La vie de boheme
 -Valentino Valentina всички лимитирани цветни бутилки,като с предимство са POUDRE и BLUSH

С УДОВОЛСТИЕ БИХ ПРИЮТИЛА РАЗНИ МОНТАЛ-И... Реших, че е време да ги опозная. Ще ги отбирам само по прочетени нотки във Фрагрантика, тъй че съм отворена за предложения!!!

Също така търся и капачка, ако някой има излишни. Ще се реванширам подобаващо.
За този

Общи условия

Активация на акаунт