Изпитани сайтове за парфюми - 16

  • 60 816
  • 746
  •   1
Отговори
# 675
# 676
  • Мнения: 1 351
Прибрах си поръчките от elfragrance и Венера.От Венера взех Валентино роза верде,всичко си е наред,бяха бързи и любезни.От elfragrance поръчах Valentino donna acqua,страхотно попадение насляпо много ми хареса,а шишенцата на тези сокчета са просто бижута,красота.Поръчах и мостра на Valentino donna noir absolu,мммм мисля ,че ще си допаднем и няма да е далеч момента в който и той ще попадне в ръцете ми.Довилна съм от покупката,и от сайтовете.

Последна редакция: вт, 09 юли 2019, 15:24 от renji

# 677
  • гр. София
  • Мнения: 54
Здравейте. Дали има реплики на тестери? Поръчах си парфюм на цена 3 пъти по-ниска от тази на оригиналния парфюм, обявен за продажба като тестер.

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 4 533
Здравейте. Дали има реплики на тестери? Поръчах си парфюм на цена 3 пъти по-ниска от тази на оригиналния парфюм, обявен за продажба като тестер.

Откъде поръчахте?

# 679
  • гр. София
  • Мнения: 54
От човек, продаващ във фейсбук.

# 680
  • Мнения: 4 018
Колкото хора,толкова и мнения,за мен Карат е един от най-добрите и различни парфюми излизали последните 5 години,неустоим и женствен.Нищо престояло няма за мен в него, всичко е божествено прелято,има много фенове.Виж в парфюмната тема сме писали много за него и почти само добро,разбира се има винаги изключения.Ако обичаш пролетни цветя с цитруси може би ще ти хареса,но първо тестче.Мии,защитих си Карата,обожавам го!:heart:
Коя е парфюмната тема

# 681
# 682
  • Мнения: 31 331
От човек, продаващ във фейсбук.
Да, менте са ти продали почти 100 процента. Не се пазарува от такива хора.

# 683
  • гр. София
  • Мнения: 54
Не се оплаквам. Беше много приемлива цената. Навсякъде по кутията и опаковката пише, че е мостра, която не е за продажба. Чувал ли е някой за реплики на мостри, чисто информативно ми е интересно.

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 4 533
И сме чували, и сме виждали тестери ментета.Няма как тестер на Армани Приве да е 55 лв.Тия дни и на мен ми излизат такава реклама от търгаши във фейса.

# 685
  • гр. София
  • Мнения: 54
Има и такива значи, благодаря.

# 686
  • Мнения: 1 351
Има и такива значи, благодаря.
А вас само надписите ли ви притесняват?Стана ми интересно,какво получихте,как е аромат,трайност.

# 687
  • Мнения: 31 331
Една много добра оферта за нишов парфюм с код за намаление. Има и безплатна доставка.
https://www.notino.bg/alexandrej/the-collector-mandarine-sultane … mna-voda-uniseks/

# 688
  • гр. София
  • Мнения: 54
Не ме притесняват надписите. За лична употреба е.
 

# 689
  • Мнения: 4 018
Да дам 1 глас за Нотино поръчах си Hermès Eau des Merveilles Bleue, всичко е точно.
Давам глас и за Гет.бг ,рядко се коментира а аз много често поръчвам от там,и никога не съм била разочарована от тестер или продукт. Сега чакам от там на мм Paco Rabanne Invictus.

Общи условия

Активация на акаунт