Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 май 2019, 13:10 ч.

Преди денят на овулацията

• 313
  • 3
  •   1
Отговори
Колко дни преди овулацията започвате да усещате  симптомите за нея ?Чувала съм че жени я усещат няколко дни преди  това а други изобщо. Аз сякаш я усещам 2 дни преди настъпването й Simple Smile
Споделете.

# 1
Аз я усещам в самия ден, рядко и предната вечер.  Simple Smile

# 2
В последната една година уж я усещам, ама не съвсем май.
Не съвсем, защото ме болят и двата яйчника винаги. Не е ли логично да ме боли този, който овулира?!
Но все пак, почти всеки път имам тежест, но не съм сигурна дали е овулацията, тъй като не винаги съвпада с вида на ЦС и БТ. На мен вече ми се вижда много сложно да правя такива предположения и още миналия месец се отказах да се вглеждам толкова..
Следващия месец ще направя фоликулометрия, ако нямам резултат до тогава, де Simple Smile
В заключение да кажа - колкото повече търсиш нещо, толкова повече се изгубваш ти самата в собственото си тяло и объркването става още по-голямо.

# 3
Аз усещам , че наближава , когато получа белтъкообразна цервикална слуз . В деня на О , имам много силни болки в яйчниците и долната част на корема , сякаш нещо силно ме натиска . Това продължава средно 12/24 часа . Но да уточня , че започнах да я усещам чак след второто раждане . Преди това изобщо нямах толкова характерни белези .

Общи условия

Активация на акаунт