Псуват ли мъжете ви?

  • 5 992
  • 121
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 629
Мъжът ми по принцип не псува. Аз се изпускам с по някоя лоша" дума пред детето  Crazy

# 76
  • Мнения: 678
Не съм го чувала - поне пред мен не псува !

# 77
  • София
  • Мнения: 2 227
Рядко, защото гестапо (в мое лице) винаги слуша  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 4 371
Псува, и аз псувам.

Е, като почне детето да разбира, няма да е така, предполагам.

1:1 с daffodil   Blush
Никол, не мога да си преставя,че от твоята уста илизат лоши думи, честно Crazy
Иначе ние у дома по-скоро употребяваме обидни епитети, отколкото да псуваме, но се случва, де.

# 79
  • Варна
  • Мнения: 1 306
И аз така се опулих сутринта- гледам тема за свирки с автор Никол!  Shocked

# 80
  • Мнения: 5 647
Псува рядко, когато нещо много го е ядосало. Но от време на време и аз пускам по някоя тънка, дълга.... Embarassed Embarassed Embarassed

# 81
  • София
  • Мнения: 787
Псува много. Като кара най-много. Гадното е че и пред детето се случва да псува. Close

# 82
  • Мнения: 8 917
Откакто отказа окончателно цигарите преди 2 седмици започна да пуска по някоя благословия като кара и някой нахал се изяви newsm78

# 83
  • Мнения: 8 505
Не повече от мен Whistling

# 84
  • Мнения: 2 675
моят мъж по принцип не псува, като шофира и се изнерви псувнята му е "смотаняк" Grinning по-солидни не е пускал, такъв му е и характера - по-благ.
Виж аз доста епитети слагам, единствената ми псувня е "майка ти стара" - ама рядко, като нещо "не ще да стане" Wink

# 85
  • Мнения: 341
Аз псувам три пъти повече от него. Тука се смята, че ако някой псува значи е мнооого ядосан и мноого му е писнало. Беше много смешно в началото като започнех да псувам компа или подобни уреди, всички се втурваха да ме успокояват. После мъжа ми също научи българските псувни един път нещо се бях ядосала и казах "ама вярно п. ти м." и той си запомнил и следващия път като псувах той допълваше "вярно", пък и детето на сестра ми горкото от мен се научи, и да говорите и да не говорите в къщи е все едно улицата и детската градина няма да го пощадят, винаги ще дойде момента в, който ще ви посрещнат с майката. Съжалявам, но това е реалността.

# 86
  • Мнения: 819
Не съм съгласна! Това, че тепърва ще чуват псувни отвсякъде не означава непременно,че и те ще псуват.В групата на дъщеря ми има доста деца,които псуват, но тя не го копира.Знае,че това не е възпитано и ми го казва.

# 87
  • Мнения: 1 800
Псува, особено когато шофира. Правя забележки да се съобразява пред детето да не псува, но засега нямам особено голям успех, той го прави импулсивно.

# 88
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 Naughty
Много рядко, ако е бесен, но засега / 5 години/ съм го чувала веднъж-два пъти, само за служебни неща  Hug

# 89
  • София
  • Мнения: 270
Равносметката е, че са много малко мъжете, които са се променили ( ако въобще има такива). Или искат и не могат или изобщо не си правят труд да се променят Tired

Общи условия

Активация на акаунт