Парфюмни размисли и страсти - 226

  • 65 800
  • 727
  •   1
Отговори
# 180
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Аз не и също не го разбирам. Пръскам директно върху кожа, дрехи и коса, като върху последното по-отдалеч и към краищата, че иначе тила ми се дразни.
За мен пръскането във въздуха и минаване през облак, си е чисто разхищение на парфюм. Smiley

# 181
  • Мнения: 515
Аз обичам да нося по-дискретно парфюма си, така няма нужда даже да избирам дневен или вечерен а нося каквото ми се носи, дори и по-тежък парфюм но само по едно пръс от двете страни на шията ми е достатъчно.
Така и не възприех пръскането във вуздуха и  минаването през парфюмния облак. Някой от вас пръска ли така?
Понякога.Това е единствения начин  например, с който ползвам Coromandel EDT. Напръскан директно върху кожа или дреха иначе ми идва по- мухлив отколкото ми се иска.
Парадоксално, но Angel Muse го харесвам най- много пролет и лято, нанесен с една- две апликации. При мен стои доста  прибран, кожата ми не го излъчва особено, (както и повечето парфюми) и точно тогава се загубва леката горчивина, шоколада се усеща по- млечен, а в базата ми носи усещане за масло от ший:yum:

# 182
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Еее,Сънче,ти ще бъдеш добричка,няма да ме обгазяваш с Музи и съответно няма да ти се разсърдя,хахаха.Kissing HeartKiss А относно Angel Muse не само мъже не го харесват тоя парфюм,а и жени,пробвахме го доста хора още като излезе и никой не го възприе.Аз си признавам,че Ангели и Музи са ми прекалено хард,не са за мен категорично,аз съм нежна душа и си падам по нежности и прекрасности,хаха.И аз не пръскам във въздуха,често пръскам в косата,така излъчва силно и влачи хубав шлейф.

# 183
  • Мнения: 2 823
И аз съм от групата на нежните души и много от парфюмите си нося с по половин фъс на тила или само минавам през облака пръснат във въздуха. А Ангела, не с половин, с по една трета от сила на на радпръсквача. За това и уточних  - две щедри пръскания, до край натиснах спусъка и горко съжалих. Навън беше що-годе поносимо, но като ме напече слънцето в автобуса и като се разлетяха ония ми ти Ангели, превзеха автобуса на аборадаж. Сега ми е смешно, но тогава ми се дорева, идеше ми да сляза в движение, умрях от срам. Лошото е, че слязох с половината от Ангелите, останалите подозирам, че са тормозили пътуващите до последната спирка. Rage

# 184
  • София
  • Мнения: 3 835
Благодаря за препоръките на Rawaa Al Haramain, много ми харесва. Напомня ми на два други любими мои парфюми: Madonna Truth or Dare Naked и Molinard Secret sucre.

# 185
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Еее,Сънче,ти ще бъдеш добричка,няма да ме обгазяваш с Музи и съответно няма да ти се разсърдя,хахаха.Kissing HeartKiss А относно Angel Muse не само мъже не го харесват тоя парфюм,а и жени,пробвахме го доста хора още като излезе и никой не го възприе.Аз си признавам,че Ангели и Музи са ми прекалено хард,не са за мен категорично,аз съм нежна душа и си падам по нежности и прекрасности,хаха.И аз не пръскам във въздуха,често пръскам в косата,така излъчва силно и влачи хубав шлейф.

Няма да е с музи, с други ще е, музата ми е средна хубост и трайност хаха... ти пък няма да имаш време за сръдня, защото ще си постоянно в парфюмна кома хаха...Kissing Heart
Да, моята версия е едт и ми мирише малко на печен шоколад, странен е, ама Мюглер ще.. Smiley Получих го от майка ми, защото на нея й дойде водичка...Joy

Коко Мадмоазел Интенз нежности ли е?  Grinning

Добре де, как успявате леко да натискате пулверизатора? Аз като го натисна леко и пръсва една струйка, а не хубавата гъста мъгла. Rolling Eyes

Не се срамувайте, момичета, носете си съкровищата с кеф и както на вас ви харесва. Hug

# 186
  • Мнения: 2 963
Кой каза срам?!?!?Аз си очаквам поредния/трети мисля/,в случая,Нощен Скандал и ще си го пръскам като до сега ,с кеф и обилно.....когато не съм с него хората ми казват,че не мириша на себе си....хахахха

# 187
  • Мнения: 31 165
И аз не съм от срамежливите, пръскам се сериозно, но абсолютно винаги съобразявам с място, време, събития и хора. Избор Господ дал!

# 188
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Интересувам се от  Интенз Чери на Монтал,какво ви е мнението,траен ли е,харесва ли ви?Нямам къде да го тествам,а много ми харесва по пирамида.

# 189
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
Sysly  , човекът може да се е преместил отсреща ,  за да разгледа музата. Grinning

Аз истински се натравям с някои  по-силни парфюми в щедро количество  - лицето ми пламва в алено и не мога да си поема въздух.

# 190
  • Мнения: 467
Липсата на хигиена е  съвсем друга тема,  недостойна даже за обсъждане тук сред любимите ни парфюми.
Има и много силни антиперспиранти, които спират потенето на най-критичните места, но до колко са безвредни не се знае.
Като стана дума за пръскане, аз друго се чудех - как се парфюмирате с различни неща, а обличате същите връхни дрехи?
Аз нямам толкова якета и палта колкото парфюми пръскам ( за тест или собствени) и забелязах,че  от гардероба ми започна да излзизат всякакви музи, аури и скандали, но като на боен тепих, а не на празничен парад.
Нещо не ми допада идеята всяко яке да мирише на такъв неопределен микс. Май трябва за всяка горна дреха по един парфюм да назнача.

# 191
  • Мнения: 2 823
Не пръскам върху връхна дреха. Голяма част от парфюма поемат шаловете ми, но тях пера често и нямам проблем с дрехите.

# 192
  • Мнения: 467
Аз само на кожата си, но от врата и китките отива и по палтото... и после в гардероба (ㅇ.ㅇ)

# 193
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Аз напоследък ходя с едно и също кожено яке и в момента преобладава миризмата на Пърфект тобако, макар че и други след това съм пръскала. Отдавам го на факта, че просто е надделял в битката с другите аромати и ги е задушил.😃
Странно, аз като съм отваряла гардероба и не усещам нищо. Simple Smile
Другото ми кожено яке е с някакъв парфюмен микс, но не е нещо неприятно, а даже обратното. Simple Smile)
Иначе и аз никога не пръскам по връхни дрехи, парфюмите са достатъчно силни и сами се залепят. Simple Smile

# 194
  • Мнения: 2 396
Sysly, много се смях на историята с автобуса. Миналата седмица и аз набрах кураж и си пръснах два пъти от розата на Elie Saab - навън добре, но се качих за две спирки на трамвай и се тропосах до едно момиче. Тя ме изгледа и направо си закри устата и носа с ръка. Пред нея един мъж също се обърна и ме погледна през рамо - не особено дружелюбно. Щях да умра от притеснение, стана ми топло, от което още повече се разнесе аромата. Преди да вляза в работата, го трих колкото мога с мокра кърпа.

Последна редакция: пн, 20 май 2019, 22:34 от silver pearl

Общи условия

Активация на акаунт