Парфюмни размисли и страсти - 226

  • 65 798
  • 727
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 47
Защото парфюма не го намирам в сайта им а в един от магазините им казаха че вече не се предлага а в друг го открих и милишеше по различно от когато го продаваха по принцип.

# 436
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
Скрит текст:
Love Tuberose е за мен разочарование от Амуаж. Чаках го с голямо нетърпение, защото обожавам тубероза и марката, и чакам всеки техен парфюм с радост и вълнение.
Този парфюм е обикновен и след Honoure е нямало никакъв смисъл да го правят. Има грозна бутилка в бозав цвят и не си струва и една трета от исканите пари. Не бих го купила, защото не е "уау", а от Амуаж и парфюми за 600 лв. бутилката очаквам точно това.


Вчера отидох на щанда на Arabian's Secret точно срещу Мас в Парадайз център, където ме изпрати парфюмен приятел, тук от темата, на когото имам голямо доверие и много уважавам.
Не се бях спирала на този щанд и съм сгрешила. Има невероятни предложения. Страхотен парфюм с жасмин, много силен  и тежък, хубав мускус, който е и парфюм, не ЕДП.
Има добра череша с ванилия и мента, както и страхотна млада роза с ягоди. Парфюмите са по 50 мл. и са много хубави всичките. Мисля, че са 8 на брой.
Взех си Ulyana, който е с много тонка, круши, пралина, ванилия и пачули. Сега съм се напръскала мощно с него и тъна в блаженство.
https://www.arabianssecret.com/produit/ulyana/
Струваше ми 70 лв. и с покупката получих талон за 20% отстъпка при следващо пазаруване и ще си купя и черешовия Feux d’argent.
Вижте ги ако търсите хубави не много силни, но не и слаби аромати с хубав шлейф и добро съчетание на нотки. Не са копия, нито ги оприличавам на други аромати, имат си своя индентичност.

Денси,
усеща ли се много кожата в черешовия ?

# 437
  • Мнения: 31 160
Много не се усеща, но има.

# 438
  • София
  • Мнения: 862
Защото парфюма не го намирам в сайта им а в един от магазините им казаха че вече не се предлага а в друг го открих и милишеше по различно от когато го продаваха по принцип.
Може да е с изтекъл срок (ако има такъв при парфюмите). Веднъж попаднах на един Reve на Van Cleef and the Arpels, който беше намален и миришеше ужасно. А това беше първият по-луксозен парфюм, който започнах да използвам и  много ми харесваше.

# 439
  • София
  • Мнения: 6 225
Някой пробвал ли е новостите от Агент Провокатър - Blue Silk, Lace Noir, Electric?

# 440
  • София
  • Мнения: 1 732
И аз да се мушна с едно питане: някой познава ли този аромат на Banana Republic и може ли да даде мнение? Благодаря предварително.
https://www.fragrantica.com/perfume/Banana-Republic/78-Vintage-Green-45027.html

# 441
  • Мнения: X
Бихте ли ми препоръчали парфюм с траен аромат на роза? В интернет откривам на "Био фреш", "Роза Карлово" и други български фирми, но не знам кой е по-траен..
наясно съм, че въпросът беше отдавна, но от сутринта съм с Aqua Di Parma Rose Nobile и още доста силно мириша на роза, върху мен парфюмът мирише само на роза. Сетих се за този въпрос в темата и реших да споделя.

Последна редакция: вт, 04 юни 2019, 12:58 от Анонимен

# 442
  • Мнения: 228
И аз се включвам с едно питане. Търся един парфюм, който ми беше подарен преди повече от десет години. "Nominee" се казва, но не го намирам никъде. Парфюмът е с брокат и доколкото си спомням беше в кафява кутия. Като напиша името му в интернет не излиза нищо. Вие дали имате някаква информация?

# 443
  • Мнения: 31 160
Този ли е
Скрит текст:

# 444
  • Мнения: 228
Ето този

# 445
  • София
  • Мнения: 38 476
Аз си намерих роза, между другото.
Rose essentiele Bvlgari. Още не съм я носила де.

# 446
  • София
  • Мнения: 862
И аз се включвам с едно питане. Търся един парфюм, който ми беше подарен преди повече от десет години. "Nominee" се казва, но не го намирам никъде. Парфюмът е с брокат и доколкото си спомням беше в кафява кутия. Като напиша името му в интернет не излиза нищо. Вие дали имате някаква информация?
Във връзка с "My nominee" попадам на някакви арабски сайтове, но конкретно за този, нищо не откривам. Възможно е да е излязъл от производство. Ако е на Avon или Oriflame мисля, че те често сменят асортимента. Според мен, няма да има проблем, ако попитате човека, който ви го е подарил, от къде го е закупил.

# 447
  • Мнения: 794
Знаете ли къде в София мога да намеря sunlight на Jil Sander?

# 448
  • Мнения: 178
Това Номинее (или както та се чете) по начина на изписване на думата Парфюм,ме навежда на мисълта,че е имитационна парфюмерия ..Може ли и дъното да снимате,че стана интересно ?

# 449
  • Мнения: 3 046
Здравейте, знам, че е напълно различно при всеки, но при вас каква трайност има Bvlgari Goldea The Roman Night Absolute? Набелязала съм го за купуване, но след проба вчера въобще не се задържа на ръката ми. Или от топлината така бързо да се е размил...
Между другото в Леро има 30% отстъпка на всички парфюми малки милилитри до 15.06.

Общи условия

Активация на акаунт