PANDORA - Тема 3

  • 47 767
  • 726
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 71
Момичета, аз искам да попитам тези от вас, които ползват услугите на превозвач/и в Германия. Кажете моля ви, колко ви излиза превоза от Германия до България и за колко дни получавате стоката, която сте поръчали?

П.С. Monitaaa, честито и добре дошла в клуба!! 🤗💐

Gabco използвам. Имат курс между Германия и България два до три пъти в седмицата. Разполагат с два склада в София. При получаване от склад Полигона цената е 3.60 за всеки килограм. При получаване от склад Иван Вазов се начислават допълнително 1.20 лв. (независимо от теглото). При желание за доставка до адрес или офис на куриерска фирма, доставката се прибавя към гореспоменатата сума.

Редактирам. Сега видях следващите ти коментари. Ще ти пиша на лично.

# 286
  • София
  • Мнения: 1 626

Момичета, тези от вас които имат този талисман, свободно ли се нанизва на гривните. Имам друг кръгъл, който се навива за да премине, а този влиза и излиза свободно.

# 287
  • Пловдив
  • Мнения: 1 395
Преди седмица на мен ми подариха Дантелената роза. Да свободно преминава по гривната, не се навива. Аз си го харесвам много. Подарък е от брат ми заедно с талисмана Следвай мечтите си и клипс Обич. Много им се радвам и си ги нося всички на гривната.

# 288
  • София
  • Мнения: 1 626
О да, и аз си го харесвам, просто се учудих, че пада като си махна гривната и е в края.

Според вас, ако не се реди огледално гривната, дали ще стои грозно и клипсовете ако са различни? Сърбят ме ръцете, докато все още има намалени наличности да взема по още един клипс за мен и за щерката. Моя клипс е намален в момента, и се чудя дали да си взема втори, или с нещо различно да се зарадвам.
Извинете за последователните постове.

Последна редакция: нд, 04 авг 2019, 15:38 от AnMary

# 289
  • Мнения: 2 416
Мацата, въпрос на вкус :=)

Нали знаеш, на вкус и на цвет, товарищи нет!

Аз лично харесвам огледалните комбинации и не бих си купила 2 различни клипса.Купих си 2 еднакви и много ми допада.

# 290
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Аз също имам две двойки еднакви клипсове, но е въпрос на вкус, както е казала вече Be_special. Попринцип клипсвете са си също вид талисмани и може да са различни, наред с всички останали елементи по гривната. Няма нищо задължително. Затова гривната на всяка дама е индивидуална Simple Smile

# 291
  • Down south
  • Мнения: 7 835
Нали знаеш, на вкус и на цвет, товарищи нет!
Аз лично харесвам огледалните комбинации и не бих си купила 2 различни клипса.Купих си 2 еднакви и много ми допада.
Аз имам същите предпочитания.
 Всички комбинации са ми огледални.  За мен изглежда по-добре.

# 292
  • Варна
  • Мнения: 158
Според вас, ако не се реди огледално гривната, дали ще стои грозно и клипсовете ако са различни? Сърбят ме ръцете, докато все още има намалени наличности да взема по още един клипс за мен и за щерката. Моя клипс е намален в момента, и се чудя дали да си взема втори, или с нещо различно да се зарадвам.
Извинете за последователните постове.
Моята не е огледална - много си ми харесва 😁

# 293
  • Мнения: 1 415
Manuela, твоята не е огледална, но е доста симетрична Simple Smile Аз зимата си бях направила огледална комбинация, сега съм сложила талисмани който ми харесват в комбинация и пак седи добре.
Аз да ви се оплача, че отидох да си взема един промоционален талисман от Silver Court и продавачът назидателно ми каза, че виждал на гривната ми талисман, който е реплика и не трябвало да го нося, защото се развалял емайлът. Тъй като никога не съм купувала реплики се подразних и го попитах кой талисман визира. Посочи ми талисман, който съм купувала от официален магазин на марката в центъра на Рим и имам сертификат за него. Той обаче продължи да настоява, което беше нагло. Въпросният талисман не се предлага вече, за да сравним.

# 294
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Bubolita, кой е талисманът, в който господинът се е усъмнил? Да не би да е Колизеумът? Той беше много желан, има много реплики и то сполучливи. Предполагам това важи за много талисмани от по-стари колекции, което не прави твоят в никакъв случай не-автентичен.

# 295
  • София
  • Мнения: 39 069
За реденето - аз зимата си ги редях огледално. После носих предимно мъниста огледално. Сега съм ги наредила каквото дойде, защото чакам една висулка за център, а още я няма.

# 296
  • Varna
  • Мнения: 81
Здравейте! Вече мога да се похваля с втора гривна, този път размера е точен. Безкрайно щастлива от факта.Simple Smile
Относно реденето на мен ми допада огледалния ред.

# 297
  • София
  • Мнения: 1 626
Така, да се похваля, взех си втори клипс, стават ми двойка. Споделената любов.
Само че се впечатлих, че печатите вътре се различават. Единият е S925 ALE, а другия - P2 S925 ALE.
И двата са от магазина в Сердика Център.
Да ме тревожи ли това?

# 298
  • Мнения: 14 792
Добре дошли на всички нови в клуба!:heartpulse:
Може да се каже и в сектата.Smiling Imp
Всякакви комбинации харесвам.Един-два пъти да не съм харесала подредба на Пандора.Аз се хванах,че случайно наблягам на талисмани с бял цирконий.Имам пет+осигурителната верижка.

# 299
  • Мнения: 2
Здравейте, гривна Романтика с rose gold закопчалка, 16 см има ли печат ALE,

Общи условия

Активация на акаунт