Женени от пръв поглед < II сезон > тема 12 /20.05 - 26.05/

  • 58 411
  • 1 852
  •   1
Отговори
# 1 680
  • София
  • Мнения: 5 715
Ми че как)) Нали трябват доказателства))
Бе много ми се искаше да питам за този на информация, уж го познавам и къде да го намеря, та да му предам поздрави от форума тук, ама...досрамя ме да ви кажа((
Напълно те разбирам! Heart Eyes
Ми, то си е за срам човек да търси този изрод, че и да го заподозрат за почитател... ужас направо... Flushed

# 1 681
  • Мнения: 3 743
Един от най-ерудираните и интелигентни хора (учителката ми по френски), които познавам живее в соц обзаведена панелка в Люлин. На нея обаче светът ѝ е малък, толкова знания и интереси има, всичко попива и търси и още и още, макар на преклонна възраст вече. Един път се оплакваше, че печката ѝ е стара и мъчно загрява, но нямало да купи нова, защото иска да отиде на концерт на Андреа Бочели в Ла Скала.

Юлето и във Версай да отиде да живее, пак ще си остане ограничена и невъзпитана. Душите им са малки на такива хора, не домовете.

# 1 682
  • София
  • Мнения: 2 108
Нека си представим, че всичко, което избълва дЮла - всяка една критика към Мишо, беше изказано от него към нея. Тя как щеше да се почувства и защо трябва да сме снизходителни към нея, защото е жена? Ами, ако тя хъркаше толкова силно и той се беше оплакал в ефир, беше си купил тапи, беше го натяквал постоянно, дори когато ѝ разглежда апартамента с "малката" спалня? Той нямаше да е описван като мрънкащ принц, а като злобен селянин.

А ти какво предлагаш да направи Юлия при положение, че е лишена от жизеноважния си сън? Да търпи без да гъкне от страх да не го засегне, докато не пукне от недоспиване ли? И да се пресели у тях, въпреки че го иска, само и само да не накърни образа му пред зрителя ? Сори ама шоуто е такова - щом си се съгласил да участваш си се съгласил и целия свят да разбере за проблемите ти. Никой не го е карал насила - да е мислил предварително. Но то са иска акъл за тази цел.

Юлия, ти ли си? Smirk Предлагам да не го излага и критикува постоянно в ефир, но е късно, защото така тя изложи предимно себе си.

# 1 683
  • Мнения: 15 395
Как да не е обидила Мишо в предаването. Почна с хъркането и че не е спала. После в Комо с ваната, после уж знаела повече чужди езици (видяхме я), после с това е друго, лупата е непочистена, картичката има претенции, не занесе нищо на гости отива, пита за родителите му уж я интересуват, после имал голям неизлечим проблем, това малко ли е. Какво направи Мишо-прикрива я и замазва нещата.
 
Peace
Така невинно и между другото - Мишо ти не си нищо особено и нищо не разбираш, аз съм далеч по добра от теб, това разчитам в поведението й. Трябва да видим, че той е неподходящ за нея и вероятно да я подкрепим в решенията й.
Радвам се, че Мишо се държа добре и не направи нищо, с което да я злепостави, напротив, показа се много търпелив и внимателен.

# 1 684
  • Мнения: 3 865
Какво значи да не го излага, обясни ми щото не разбирам. Тя не го излага - предаването го излага като показват пред света личните им разговори, каквито има и трябва да има във всеки брак.

# 1 685
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 306
Нямам търпение да свърши предаването, та да лъснат всички истини.

# 1 686
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 545
Във формата виждаме съпоставка на двама души. Ако единия е с неприемливо много недостатъци, то тези на другия избледняват до степен да не ги забележим. От продукцията добре са ги видяли, и акцентират на това. Върху Василена се изсипа по-голяма гмеж, но сега като има база за сравнение, излиза, че съвсем не е толкова черна.
 

# 1 687
  • Мнения: X
За прозорливите и тогава не беше толкова черна, нито пък Никифор толкова мил човечец. Както и Светозар видяхме като противен човек  още с представянето, и Юлия като студена и без живец. Да не ровя назад в темите кой какво казал при първото появяване на всеки герой в тази боза, но помня...

# 1 688
  • София
  • Мнения: 2 108
Какво значи да не го излага, обясни ми щото не разбирам. Тя не го излага - предаването го излага като показват пред света личните им разговори, каквито има и трябва да има във всеки брак.

Няма как да го обясня така, че да ме разбереш, защото изхождаш от позицията, че само Мишо дразни Юлия (с всичко), а тя се държи прекрасно и няма от какво да се оплаче партньорът ѝ.

# 1 689
  • Мнения: 765
Какво значи да не го излага, обясни ми щото не разбирам. Тя не го излага - предаването го излага като показват пред света личните им разговори, каквито има и трябва да има във всеки брак.
Простете невежество ми, но аз не разбирам, какво се опитвате да кажете/се опитвате да ни убедите ?

# 1 690
  • Мнения: 9 162
Какво значи да не го излага, обясни ми щото не разбирам. Тя не го излага - предаването го излага като показват пред света личните им разговори, каквито има и трябва да има във всеки брак.
Защо? Предаването не е дало Мишо как хърка, Юла го каза и непрекъснато го повтаря.
Значи, търси се мъж да не хърка, по възможност и да не диша едва ли не. То лични разговори нямаше, аз не видях. Пита се нещо и Юла е недоволна. Няма този-онзи, природа, забележителности, всичко е под ножа. Извинявай, ама тя е недоволна и обидена на света, не на Мишо.
Личен разговор и да не се снима, може да е друг. Никога не съм критикувала на някой дома така, както Юла си позволи, при това с ирония.
Тя самата не съзнава какво направи. Да не харесваш някой е нормано. Да го унижаваш и да се изтъкваш на негов гръб, без да си нещо е вече смешно и за коментар, защото се видя какво знае, представлява и какъв капацитет има.
Можеше Юла да се държи приятелски, да покаже дистанция, да се покаже като приятна, млада дама. След предаването всеки по пътя си и щеше да има вече наистина кандидати и избор за мъж.

# 1 691
  • София
  • Мнения: 2 108
Какво значи да не го излага, обясни ми щото не разбирам. Тя не го излага - предаването го излага като показват пред света личните им разговори, каквито има и трябва да има във всеки брак.
Простете невежество ми, но аз не разбирам, какво се опитвате да кажете/се опитвате да ни убедите ?

Хвърля проблема на Юлия в двора на Мишо. Иска да каже, че Мишо се излага сам, а Юлия просто го "констатира" в личните им брачни разговори, които по някаква случайност се излъчват по телевизията. А дЮла всъщност е прекрасна и няма за какво да бъде упрекната, затова Мишо не казва нищо лошо за нея.

# 1 692
  • Мнения: 15 395
Какво значи да не го излага, обясни ми щото не разбирам. Тя не го излага - предаването го излага като показват пред света личните им разговори, каквито има и трябва да има във всеки брак.
Разговор не помня да са водили. Имаше по някой въпрос и нещо като отговор. Това не е разговор. Лични разговори май на никой/и от участниците не са показвали.

Мислех, че са крайни мнения от рода "и последния влак ще изтърве Юлето", но наистина се представя като хард стара мома.

# 1 693
  • Мнения: 3 865
Не съм забелязала да го натрапва непрекъснато - да не те оставят да спиш е огромен проблем, а не мрънкане. А как според теб ще си купи тапи за уши без да обясни за какво са и?
Напротив - точно защото не искаше да натрапва хъркането му, не го спомена нито веднъж докато психоложката я изтезаваше с въпроси и я насилваше да отговори въпреки че Юлия не искаше

# 1 694
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 306
Този потребител има доста свежи и забавни включвания:

Общи условия

Активация на акаунт