Гастроентеролог - Пловдив

  • 5 979
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Здравейте дами.. Може ли някоя от вас да ми препоръча добър гастроентеролог в Пловдив.. Благодаря ви предварително.. Приятен и усмихнат ден 😊

# 1
  • Мнения: 710
д-р Бадева в Медлайн, д-р Каравелова и д-р Дойков в Каспела са много добри, аз бях и при тримата преди 2-3 седмици и съм доволна (не че разбраха какво ми е, но отношението е много добро). Какво Ви е?

# 2
  • Мнения: 21
Ами червата ми постоянно къркорят, което е доста неприятно, и се усеща някакво напрежение и помръдване в корема.. Освен това се издувам като балон, дори да хапна само 2 хапки храна.. Имам редуващи се диария и запек.. Личната лекарка предположи, че имам колит .. Да не забравям и постоянното оригване, като имам чувството, че съм пълна с въздух

# 3
  • Мнения: 28
Знаете ли дали в почивните дни  ако си оплаквания за гастроентерология  приемат ли по спешност например в Еврохоспитал Постоянно оригам и кашлям  болки в хранопровода Не приемам храна Имам гадене и позиви за повръщане

# 4
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Д-р Станчев, Д-р Дойков, Д-р Атанасов , д-р Ганева в "Каспела"
Д-р Александър Петров в хирургиите.
Д-р Пенков в "Еврохоспитал" и ДКЦ " 5 - Тракия "

# 5
  • Мнения: 1
Здравейте!
Аз съм много доволна от отношението на лекарите в отделението по Гастроентроплогия в МБАЛ"СВ.Иван Рилски"-Пловдив.Направиха ми всички необходими изследвания,откриха ми проблема и назначиха лечение.
Стаите , коридорите са перфектно чисти.Вижда се,че болницата е нова,но има много добри лекари.
Препоръчвам я!

Общи условия

Активация на акаунт