В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 44

  • 36 871
  • 745
  •   1
Отговори
# 465
  • България моята родина
  • Мнения: 201
Момичета препоръчайте ми следобедна занималня за първокласник,в която помагат с домашните и не са много големи групи от деца.

# 466
  • Мнения: 1 791
Здравейте, някой да знае къде в града продават калъфи за столове?

# 467
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 816
Идеи за фирма или човек който изработва душ кабини по поръчка, Качествени!

# 468
  • Мнения: 6 594
Здравейте, някой да знае къде в града продават калъфи за столове?
На Пишмана - магазина за пердета до Равената.

# 469
  • Мнения: 343
Здравейте, може ли да ми препоръчате магазин в Търново (без Кулинан, ходих там) и региона за сватбени халки? Освен това би ми било полезно да разбера и от къде да си поръчам сватбена торта, която да е с качествени продукти?
Ще подписваме март месец и церемонията ще е скромна с 10-15 човека, без рокли, дж-и и другите "екстри" на типичната сватба. Вечерта ще се почерпим в ресторант и само тортата ще включим като допълнение.
Благодаря на отговорилите Simple Smile

# 470
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 816
Здравейте, може ли да ми препоръчате магазин в Търново (без Кулинан, ходих там) и региона за сватбени халки? Освен това би ми било полезно да разбера и от къде да си поръчам сватбена торта, която да е с качествени продукти?
Ще подписваме март месец и церемонията ще е скромна с 10-15 човека, без рокли, дж-и и другите "екстри" на типичната сватба. Вечерта ще се почерпим в ресторант и само тортата ще включим като допълнение.
Благодаря на отговорилите Simple Smile
За тортата Асеневци, Лучия...
За халки в Горна - Маслината, на центъра има бижутерия МИЦ, има и златарско ателие ( произвеждат си модели също) на паркинга срещу църквата на центъра на 2рия етаж.

# 471
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 896
Здравейте, може ли да ми препоръчате магазин в Търново (без Кулинан, ходих там) и региона за сватбени халки? Освен това би ми било полезно да разбера и от къде да си поръчам сватбена торта, която да е с качествени продукти?
Ще подписваме март месец и церемонията ще е скромна с 10-15 човека, без рокли, дж-и и другите "екстри" на типичната сватба. Вечерта ще се почерпим в ресторант и само тортата ще включим като допълнение.
Благодаря на отговорилите Simple Smile

Фасони за торта. Асеневци също.

# 472
  • Мнения: 11 582
Момичета препоръчайте ми следобедна занималня за първокласник,в която помагат с домашните и не са много големи групи от деца.
В кой район?
Ние сме в Диел и са малко децата.

# 473
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 730
за торта - препоръчвам тези на Щастливеца! Имат мног одобра декораторка и работят наистина с качествени продукти. Цените им не са от най-ниските, но си заслужава определено!

# 474
  • В.Търново
  • Мнения: 6 732
Това златарско ателие в Горна, по колко върви грама злато там?

# 475
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Здравейте, може ли да ми препоръчате магазин в Търново (без Кулинан, ходих там) и региона за сватбени халки? Освен това би ми било полезно да разбера и от къде да си поръчам сватбена торта, която да е с качествени продукти?
Ще подписваме март месец и церемонията ще е скромна с 10-15 човека, без рокли, дж-и и другите "екстри" на типичната сватба. Вечерта ще се почерпим в ресторант и само тортата ще включим като допълнение.
Благодаря на отговорилите Simple Smile
Препоръчвам IRi's Cake

# 476
  • България моята родина
  • Мнения: 201
Момичета препоръчайте ми следобедна занималня за първокласник,в която помагат с домашните и не са много големи групи от деца.
В кой район?
Ние сме в Диел и са малко децата.
Знам ли,той учи в Емилиян Станев,но пък ние сме до късно вечер в района на хотел Янтра.В училище изостава и имам нужда от госпожа,която да му помага с домашните като цяло и за това търся и група с по-малко деца.

# 477
  • Мнения: 11 582
Общо взето навсякъде е едно и също.
В района на " Ем. Станев" е Интелекти.
За първокласник с две ръце съм за " Мечо Пух" занималнята, до полицията, но там мисля са повечко децата, което не мисля че важи за подготовката с домашните и т. н.
Толкова занимални сме обиколили- там са чудесни!

# 478
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 816
Това златарско ателие в Горна, по колко върви грама злато там?
Нямам никаква идея. Даже незнам знам колко е по принцип златото. Едва ли има някакви големи разлики.

# 479
  • Мнения: 1 712
Момичета, дали ще има ледена пързалка в Горна Оряховица?

Общи условия

Активация на акаунт