Велислав Павлов*Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 55

  • 13 724
  • 757
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 742
Едни Клонирани в Пловдив Simple Smile


МНОГО ГОТИНИ Simple Smile БРАВО!!!!

# 226
  • Мнения: X
Диана май е ходила при фризьора на Йоана Буковска JoyRolling Eyes

# 227
  • Мнения: 9 374
Хаха по-интересно ми е кой я е гримирал, изобщо не е добре според мен. За косата веднага си помислих същото. Ами...не ми харесва. Grinning

# 228
  • Мнения: X
И това щях да пиша, ама си казах да не критикувам много. Идеята на грима (тип Клеопатра) не е лоша, но изпълнението не ми хареса.
Ето това е Диде! Всичко! Жестока Heart Eyes

Последна редакция: сб, 08 юни 2019, 13:59 от Анонимен

# 229
  • Мнения: 9 374
Да, това вече е друго нещо. Откакто се е подстригала така, все казвам, че по-рошава е най-добре щом е къса косата й.

# 230
  • Мнения: 9 619
Велислав учил испански за кастинг за роля и очаква друга българо-турска продукция, ама не е още сигурна тя, защото чакали одобряване на финансиране.
Топ 5 на любими филми:
https://www.btv.bg/video/cinema/shows/kato-na-kino/videos/5-ljub … islav-pavlov.html
Ето я първата част, след 14 мин.
https://www.btv.bg/video/cinema/shows/kato-na-kino/videos/kato-n … 2019-1-chast.html
Втората след 15мин:
https://www.btv.bg/video/cinema/shows/kato-na-kino/videos/kato-n … 2019-2-chast.html

# 231
  • Мнения: X
“Боен клуб" е и в моите топ 5. Изкефих се, когато го спомена Blush

# 232
  • Мнения: 9 619
И се сещам как има коментари "гледай я какъв/ви устни, нос, гърди, зъби и т.н. има. Направят ли корекция - гледай я тая на какво се е направила, преди беше по-добре. Няма угодия, не Joy
Цитат
"Една снимка от вчерашния безметежен следобед и домашна сангрия.
Сетих се, че преди няколко години известен фотограф ми беше казал да си оправя зъбчето! Сигурно му пречеше и разваляше пропорционалният му свят... Аз мисля, че несъвършенствата са едно от нещата, които ни правят уникални. Поне външно, но и това не е от значение. Когато в стремежа си искам да ''завърша'' картина, която вече е била ''готова'' резултата е ясен. Не можеш да върнеш това, което някога е било съвършено за Вселената, когато човешката глупост иска да го докосне отново за да стане нещо още ''по-велико''!

# 233
  • Мнения: 9 374
Няма угодия, обаче на Диана грам не й дреме и е над нещата. Много е сладка с това зъбче. Точно там й е чарът.

# 234
  • Мнения: X
Петяяяяяяяяяяяяя, якето!
Това
Е Петяяяя
Якетооооооооо!

# 235
  • София
  • Мнения: 9 558
Доне, студено ли ти е? Няма ли кой да те завие Wink

# 236
  • Мнения: X
Буквално зъзна от студ!
Няма Cry

# 237
  • София
  • Мнения: 9 558
"Ух, изхарчи ми заплатата за онези скъпи гримове, а сега и яке иска! Чудя се какво да я правя вече!!!"


Можеше и на меме, но ме мързи да правя Simple Smile

# 238
  • Мнения: X
Ух, нещо взе да става топло, приятно топло! Какво ли се случва? Flushed

Страхотно меме-попадение! Heart

# 239
  • София
  • Мнения: 9 558
Ха, не знам знам какво се случва! Сигурно са свършили намаленията на зимните колекции, а Малкият е стиснат като брат си и не може да намери евтино яке Wink

Общи условия

Активация на акаунт