Пубертетът при момчетата - тема 5

  • 30 861
  • 747
  •   1
Отговори
# 210
  • Sofia
  • Мнения: 4 440
И у нас аз съм човекът за споделяне. ММ се срамува да говорят по тия въпроси. Виж, за видовете алкохол и трикове при консумацията, сме се разбрали той да го образова, както тук сподели една съфорумка (аз му разказах Wink )

# 211
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Днес махахме косми под мишниците и ме накара малко между очите да му оскубя. Има малко мъх, но някой му набива, че са му сключени веждите и заради това бил "циганин". Шантави хлапета.

# 212
  • София
  • Мнения: 6 198
Ох, много ми е трудно да разговарям със сина. С дъщерята ставаше толкова неусетно и непринудено. Бяхме обсъдили и изнасилвания, и контрацептиви, и хормонални промени. Тя си питаше, а и ме слушаше аз като намерех удобен момент. А с този малкия темерут е ужас. Него хем нищо не го интересува, хем всичко си знаел.

# 213
  • Мнения: 41
Какво направиха вашите гарджета на матурите за 7 клас тази година?

# 214
  • Пловдив
  • Мнения: 580
БЕЛ - 93т.
Мат. - 88,5т. заради грешно разбраното условие на последната задача.
Ако балът не се вдигне драстично тази година, ще влезе в МГ.
Много съм доволна, той също. Simple Smile
Около нас момчетата са с подобен брой точки по математика, но ще видим статистиките, ако/когато излязат.

# 215
  • Мнения: 4 145
БЕЛ - 93т.
Мат. - 88,5т. заради грешно разбраното условие на последната задача.
Ако балът не се вдигне драстично тази година, ще влезе в МГ.
Много съм доволна, той също. Simple Smile
Около нас момчетата са с подобен брой точки по математика, но ще видим статистиките, ако/когато излязат.
Поздравления , страхотни резултати!
С този бал ще влезе навкякъде в Пловдив.
Коя паралелка е избрал в МГ?
katjushka къде се готвихте /може и на лични/

# 216
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Благодаря! Relaxed
Иска обикновената математика. Не го влече програмирането или графичния дизайн. Даже се беше засилил за математика с немски, щото, видиш ли, английския вече си го знаел...Laughing А е само от училище, не ходи на курсове примерно. Ама ще видим де.

Готви се в Образователни технологии. Аз съм доволна, нищо, че беше курс, не индивидуално. Доста ги юркаха, даже последните дни ходеха и допълнително. Но и си е до дете, защото той има амбицията за МГ, а там трябва висок бал. Докато за повечето съкурсници казваше, че идват редовно с ненаписани домашни. Та колкото и да ги бутаме и колкото и пари да платим, няма ли желание, няма добър резултат.
Ако искаш допълнителна информация за процес на обучение и кои преподаватели избрахме ще пиша на лични. Wink
Имат си сайт, така че и там има доста инфо.

Иначе вече се успокои и сега се е засилил да ходи всеки ден на тренировки. И там амбиция, защото другата седмица има държавен шампионат по гребане и трябва да си отмъстят за загубата от предното състезание. Laughing Хем много му се радвам, че тренира, хем го мисля, че се преуморява, защото все още си ги викат в училище (и аз не знам защо, като по цял ден само играят баскетбол или карти, или гледат филм...) И се върне от училище, почивка два часа, и айде на Гребната до 19,30-20. После прилича на препикано мушкато, но твърди, че не е уморен. Laughing
Снощи от прекаленото много емоции през деня - очакване на резултати, тренировка и т.н. беше заспал вече и след около час става, светва лампата в коридора и започва да търси нещо. Усетих го и го питам какво става, какво търси. Получих нечленоразделни отговори - някакви медали, някакви жени, мъже, нищо, нищо... На сутринта каза, че въобще не помни какво е ставало. Явно са му дошли в доста повече вълненията, защото за пръв път го виждам така.

Последна редакция: чт, 27 юни 2019, 09:12 от katjushka

# 217
  • София
  • Мнения: 3 708
Съгласна съм :ако детето няма желание няма да учи.Личен пример съм аз,така и не научих английски от инат. Сина ми е умно дете,не ми се налагаше да го пращам на уроци заради прословутото НВО и все пак резултатите му са много добри според мен.Няма амбиции за топ 3 в София, така че при нас изниква дилемата висок бал на детето,нисък бал от миналата година на желаните от него училища.
Но все пак темата не е за НВО, нали
Да споделя от вчерашното събиране на класа и класната- пуберска работа.Смях лигавите, мрънкане.И момичета и момчета....Това ме поуспокои - моето е цвете с депресиите в сравнение с момичетата 😀

# 218
  • Пловдив
  • Мнения: 198

Да споделя от вчерашното събиране на класа и класната- пуберска работа.Смях лигавите, мрънкане.И момичета и момчета....Това ме поуспокои - моето е цвете с депресиите в сравнение с момичетата 😀

Както казва моят син: "Техните (на момичетата) хормоните са по-зле от нашите... чоУек!" Grinning

# 219
  • Русе
  • Мнения: 7 799
БЕЛ - 93т.
Мат. - 88,5т. заради грешно разбраното условие на последната задача.
Ако балът не се вдигне драстично тази година, ще влезе в МГ.
Много съм доволна, той също. Simple Smile
Около нас момчетата са с подобен брой точки по математика, но ще видим статистиките, ако/когато излязат.


Лелее, от къде го взехте това умно човече  Shocked Hug
Успех с приемът в желаното училище  Peace

# 220
  • Пловдив
  • Мнения: 580
БЕЛ - 93т.
Мат. - 88,5т. заради грешно разбраното условие на последната задача.
Ако балът не се вдигне драстично тази година, ще влезе в МГ.
Много съм доволна, той също. Simple Smile
Около нас момчетата са с подобен брой точки по математика, но ще видим статистиките, ако/когато излязат.


Лелее, от къде го взехте това умно човече  Shocked Hug
Успех с приемът в желаното училище  Peace

Хахахах, благодаря! Родих си го. Smile

# 221
  • На морето!
  • Мнения: 5 769
Честито на доволните седмокласници и на родителите им! Надявам се като ни дойде времето и ние да сме сред доволните, но мързелът на моят син е силно обезсърчаващ. Това лято започвам тънки мотивиращи манипулации, дано покълнат. Засега не е блестящ в училище /5ти клас/.

Относно разговорите за интимните теми- минали сме ги и, когато имаше гадже отново подхвърлях някакви неща, но той още е дечко и вижда нещата доста инфантилно /слава Богу/.

# 222
  • Мнения: 2 420
Браво на децата за чудесните резултати.Успех с гимназиите!
Хигиената не е на нужното ниво,ако не повторя ,че е време за къпане ще пропусне.Иначе излива  парфюми и ролони,а това ми е най-противно т.е.да мирише на пот+парфюм,пфуууу.Много искам да отсява някои неща,нооо всяко нещо с времето си.
При нас мрънкането е проблем.Ами за всичко се дудне,че и реве,като бебе и все не сме угодили.

# 223
  • Мнения: 190
И при нас  ,ако не се каже  изкъпи се,  имам чуство ,че няма да  се  сети  и като  го нахокаш -“Не сме  го обичали “🤷🏻♀🤷🏻♀🤷🏻♀

# 224
  • Пловдив
  • Мнения: 40 845
Може ли препоръка за занимателна и интересна книга ?
Пратих го синковеца до библиотеката, дали му Хари Потър...мъчи я, ама ц.Сега отива да я връща.То, че не му се чете е ясно Head Band
Дадох му задание и задачи днес да порешава малко.Да видим...

Общи условия

Активация на акаунт