Работа, CV-та, HR-и, съвети - 66

  • 29 258
  • 722
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 18 888
"Експертът по ИТ" също едва ли ще е на пълен работен ден. Ако е и дистанционна работата, си е напълно приемливо. Аз бих кандидатствала, но не съм запозната какви са условията за работа на трудов договор в майчинство. Ако ще ми спрат майчинството, няма смисъл.

# 121
  • Мнения: 7 987
Май можеш да получаваш половината майчинство, докато работиш.

Къде ги гледате тези обяви?

# 122
  • Другата България
  • Мнения: 37 151
 Laughing Далече ти е, недей.
Въпреки че ако е дистанционно, защо пък не?

Скрит текст:
Ти до къде стигна с бременността? Колко остава още, или вече имаме новина?

# 123
  • Мнения: 18 888
Ами, аз съм още първата година. Ако ще ми спрат половината майчинство, за да получавам 500-600 лева бруто, работейки за тях, няма особен смисъл. Даже ще съм на минус.

п.п. Родих на 11.04.

# 124
  • Другата България
  • Мнения: 37 151
Ами, аз съм още първата година.
Ехааа, ама защо не казваш? Честито, здраво и палаво бебче да гледаш ти пожелавам!

# 125
  • Мнения: 7 987
Даже щом си родила толкова скоро, ще ти спрат май цялото... забравила съм как беше. Леле, как намирате време да работите в майчинство. Аз имам чувството, че съм много некадърна, защото грам нямам време. Grinning

Пак да питам къде гледате обявите?

# 126
  • Другата България
  • Мнения: 37 151
Пак да питам къде гледате обявите?
Кои обяви? Тази, за която питам ли?

# 127
  • Мнения: 7 987
дааа, точно

# 128
  • Другата България
  • Мнения: 37 151
Тази специално е в Заплата.бг.
Подразни ме заплащането, и понеже съм пристрастна, за момент си помислих, че е възможно да е обвързано с това, че търсят хора с увреждания за мястото.

# 129
  • Мнения: 7 987
"Отговаря за поддържане и използване на информационните и комуникационни технологии, чрез които се осъществява онлайн издание"
Тц, това не може да е дистанционно.

# 130
  • Мнения: 18 888
Леле, как намирате време да работите в майчинство. Аз имам чувството, че съм много некадърна, защото грам нямам време. Grinning


Е, аз чисто хипотетично, засега, си мисля, че мога да събера сумарно 2-3 часа в денонощието през повечето дни, през които аз не спя, но бебето спи,  и да извършвам някаква дейност, неизискваща голяма концентрация. Даже в началото, сучеше по над час на всеки 3 часа и докато сучеше, си четях. Сега спи много по-малко, но и се храни по-бързо, по-нататък не знам как ще е. Зависи си и от бройката на децата предполагам.

# 131
  • Мнения: 7 987
Да да, така е. Ако има кой да върши други неща вкъщи, се намира време. Аз имам предвид и че не мога да накарам ММ да върши повече неща, че да имам повече свободно време аз. Simple Smile

# 132
  • Мнения: 54 355
Кукумицинка, честито! bouquet
Не знаех, че си станала майка! Heart Eyes

# 133
  • Мнения: 162
Здравейте,
какво казано с две думи и простичко ще върши този човек :
Старши експерт по професионално образование и обучение ?

# 134
  • София
  • Мнения: 147
Здравейте. Искам да помогна на една жена на предпенсионна възраст да си намери работа като чистачка в град София. Къде  ще е по-удачно за нея - да чисти офиси в голяма компания, в болница (доколкото знам е ходила в Пирогов да пита, но там са я наплашили че била много трудна работата, а за заплащане въобще не са и казали нищо), или да се обърне към някоя фирма за професионално почистване. Гледам че доста държавни и  частни инсституции ползват за почистване точно ей такива големи фирми за почистване.

Общи условия

Активация на акаунт