Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (87) - юни 2019

  • 95 837
  • 1 748
  •   1
Отговори
# 1 140
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 055
Кит кат с награда колонка не бяга ли до края на май, или има друга игра??

Ей, това Симпли не ще да ми даде купа и това е!!! Само някакви глупави рецепти 😫

# 1 141
  • Мнения: 526
Кит кат с награда колонка не бяга ли до края на май, или има друга игра??

Ей, това Симпли не ще да ми даде купа и това е!!! Само някакви глупави рецепти 😫
https://promo.nestle.bg/active-promos
Има нова игра

# 1 142
# 1 143
  • при късмета
  • Мнения: 24 094
В Аванти наистина има фанси, сдобих се с бележки за 2 игри, че и хипер взех.
На Верея предишните купички повече ми харесват. Тези са като на Капи. Но са си удобни, тези на капи са ми най-ползваните. Много са точките за една купа или чаша ми се струва и за чантата са много. Ще ги събирам като ми попаднат, пък ще видя
От роис още нямам никакъв отговор.
От шуменско вече сме с 4-5 бири, но много искам чаша. Въпреки, че ми подариха 2, много ми харесват и ще се радвам да нацеля

# 1 144
  • Мнения: 14 151
На киткат, едва след като се съгласих да получавам известия от тях на имейла, ми при регистрацията. Иначе пробвах десет пъти поне. Това ще ми е участието, заради тръпката, че колонката не ме блазни въобще. А на Марети се сетих да обърна екрана на телефона и се появи липсващият 17-ти (забелязах по някое време, че "липсват" понеделниците в календара Joy).

# 1 145
  • Мнения: 2 407
тези не са нормални 40 точки за една купичка, а 40 точки е = на 40 млека/или 20 от големите/, аййййй  да си ги държат LaughingLaughing

# 1 146
  • при късмета
  • Мнения: 24 094
Бързам да се коригирам за Роис. Променили са правилата, уточнена е вече, че една регистрация за колело участва във всички тегления, ако не спечелиш. Още по-хубавото е, че са променили и броя участия. Участваш толкова пъти, колкото регистрираната сума е кратна на 4лв.

# 1 147
  • Мнения: 36 669
Трябва да купя 60 млека, за да спечеля торбичка за 2 лв.

# 1 148
  • до морето
  • Мнения: 2 311
Кит кат дали важи и за сладоледи?

# 1 149
  • Елхово
  • Мнения: 1 411
Трябва да купя 60 млека, за да спечеля торбичка за 2 лв.

евентуално Stuck Out Tongue

# 1 150
  • Сливен
  • Мнения: 4 246
За тези от Сливен-Вече има Кока-кола с бели капачки на м-н Еко Асорти в Дружба,дори и има с героите от "Отмъстителите". Simple Smile

# 1 151
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 440
От Симплито - греда
От НЛ - 0,06 лв.
Мрън!

# 1 152
  • Мнения: 1 779
Някой печелил ли е нещо от чипс Випа? Около десетина съм купила и все са празни.

# 1 153
  • sofia
  • Мнения: 1 949
Излезли са победителите в последната игра на Лаваца с тениса. Честито на победителите!

# 1 154
  • Мнения: 39
Някой получил ли е SMS от играта на Старопрамен?

Общи условия

Активация на акаунт