За тези, които четат любовни романи № 33

  • 52 890
  • 761
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 30 142
Здравейте!
Търся книгите "Красавицата и Звяра" "Целувка в полунощ" и "Моята американска херцогиня" на Елоиза Джеймс.
 Ще съм много благодарна, ако някой може да ми ги изпрати!
Има тема за търсене на книги.

Заповядайте там.

https://m.bg-mamma.com/?topic=1123855

# 121
  • Мнения: 348
Приключих Nine и , както очаквах, е супер! Започнах днес трилогията Perversion отново на TM Frazier, 17% прочетох от първата и не искам да я оставя Heart

# 122
  • Мнения: 315
Здравейте ,
отново се присъединявам към отбора на четящите любовни романи Simple Smile Вчера започнах Рай в Тексас на С.Е.Филипс Много обичам тази авторка и до сега никога не ме е разочаровала със своя книга. Не съм чела нищо от поредицата Чикаго Старс и видях ,че това всъщност е втората книга от поредицата , но пък започна доста забавно и обещаващо и усещам, че ще ми хареса =)

# 123
  • Мнения: 704


https://www.goodreads.com/book/show/13114564-the-last-victim

Току що видях, че Плеяда започват да  издават тази поредица и съм безумно щастлива. Много добър донякъде романтичен трилър с паранормални елементи (главната вижда и разговаря с призраци...и да главният е призрак, който и помага в разследванията). Много се надявам от издателството да издадат и четирите книги, защото наистина са много хубави.

# 124
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 664
О, много харесвам Карън Робърдс!

# 125
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 807
О, много харесвам Карън Робърдс!
+1

# 126
  • Мнения: 348
Скрит текст:
Здраво съм зациклила с книгите. Започвам, не ми харесва, зарязвам, търся друга книга и пак същото. Все едни и същи истории или стилът на писане не ми допада. Търся нещо леко, свежо, без големи драми. Отдавна не съм чела напр. нещо интересно за среща след години или пък за херцози, лордове.
Пробвайте с някоя от книгите на Софи Кинсела. Не мисля, че ще сгрешите. Hug
Не са ли прекалено лековати или греша?

Ами нали търсите нещо леко, свежо и без драми. Точно такива са, написани с чувство за хумор. И поне на мен не ми приличат на нищо друго,което съм чела. Blush

# 127
  • Варна
  • Мнения: 2 312
Прочетох трилогията на Лекси Блейк и много ми хареса. Явно съм имала нужда от нещо такова.

# 128
  • София
  • Мнения: 30 142
Скрит текст:
Скрит текст:
Здраво съм зациклила с книгите. Започвам, не ми харесва, зарязвам, търся друга книга и пак същото. Все едни и същи истории или стилът на писане не ми допада. Търся нещо леко, свежо, без големи драми. Отдавна не съм чела напр. нещо интересно за среща след години или пък за херцози, лордове.
Пробвайте с някоя от книгите на Софи Кинсела. Не мисля, че ще сгрешите. Hug
Не са ли прекалено лековати или греша?
Ами нали търсите нещо леко, свежо и без драми. Точно такива са, написани с чувство за хумор. И поне на мен не ми приличат на нищо друго,което съм чела. Blush
Неправилно съм се изразила, имах предвид наивни. Мерси за предложението! Ще прочета нещо от Софи Кинсела и ще преценя. Peace

# 129
  • Мнения: 535
Започвам,,Пречистваща истина”.,,Забравена истина” не ме впечатли,дано тази е по —добра.Напоследък попадна на много интересни истории в wattpad.Особено историите на VanesaGarkova.Препоръчвам Simple Smile

# 130
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981


Извинявам се за нескопосното снимане.
Мисля обаче, че откъс от книгата най-добре ще отговори на обвинението "да си признае колко тъпо и безотговорно е постъпила". Била е само на 16 години.
Извинявай, ако си се почувствала засегната, но за мен това не е оправдание .. всички сме минали през сладките 16 и не всички сме родили деца, защото сме мислели, че сме влюбени .. напълно разбирам, че ти също имаш мнение, но това не значи, че аз ще се откажа от моето Simple Smile

# 131
  • Мнения: X
По онова време не е имало контрацепция, нито подробно сексуално образование и възпитание, бъди снизходителна Grinning Ако героите и героините бяха умни и порядъчни като нас хаха книгите нямаше да са интересни Grinning

# 132
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
По онова време не е имало контрацепция, нито подробно сексуално образование и възпитание, бъди снизходителна Grinning Ако героите и героините бяха умни и порядъчни като нас хаха книгите нямаше да са интересни Grinning
опитвам се, обаче цялостното й поведение - знам повече от всички останали на куп - изобщо не ми се връзва с подобно прозаично обяснение, ама знае ли човек ..

# 133
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Извинявай, ако си се почувствала засегната, но за мен това не е оправдание .. всички сме минали през сладките 16 и не всички сме родили деца, защото сме мислели, че сме влюбени .. напълно разбирам, че ти също имаш мнение, но това не значи, че аз ще се откажа от моето Simple Smile
Скрит текст:
не че нещо, ама Дж. Е била влюбена и е искала да се отдаде на мъжа, който обича /не да прави дете/ както и да се омъжи за него, въпреки, че той е бил от по-ниска социална класа

# 134
  • Варна
  • Мнения: 2 312
Някой пречел ли е новата на Е.Л. Джеймс. Разбрах че
Скрит текст:
Първата секс сцена е на 18 стр., втората е на страница 40. И това е преди Алесия Демачи изобщо да влезе в играта  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт